Právě je 05 kvě 2024 17:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 10 úno 2015 11:43 
C4 zákazník

Registrován:
27 říj 2014 19:30
Příspěvky:
114
Zjistil jsem ze to neni v navaznosti na modul... pri nakupu bez registrace se nezobrazi zadne platebni moduly...Cim to muze byt ? Zkousel jsem instalovat jeste modul ship2pay a pri instalaci mi to napsalo "shiptopay : Nelze nainstalovat přepsání: Metoda getHookModuleExecList ve třídě Hook je již přepsána." Treba Vam to neco napovi....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 11 úno 2015 20:06 
C4 zákazník

Registrován:
27 říj 2014 19:30
Příspěvky:
114
Nyni jsem nakup bez registrace na strankach zakazal. Muzete mi poradit, cim zmineny problem muze byt ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 11 úno 2015 20:15 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

bohužel jsem v nejnovější verzi 1.6.0.11 na žádný takový problém nenarazil. Objednávka bez registrace funguje bez problému a dopravci se také zobrazují. Doporučuji Vám používat pouze moduly kompatibilní s Vámi použitou verzí aplikace, protože starší verze modulů mohou způsobit problémy a případně i nefunkčnost různých částí obchodu. Ve starší verzi aplikace, pro kterou je modul určený, funguje bez problému jak objednávka bez registrace, tak i klasická objednávka v kombinaci s tímto modulem. Vyzkoušejte tedy modul Přiřazení plateb dopravcům úplně odstranit a následně provést aktualizaci obchodu na novější verzi, jelikož používáte starší verzi 1.6.0.9.

Pokud si ale nepřejete provádět aktualizaci, tak můžete použít některý z placených modulů, který umožňuje přiřadit platební metody k dopravcům. Jedná se například o modul Payment by Carrier, který je kompatibilní s Vámi použitou verzí aplikace PrestaShop.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 12 úno 2015 10:10 
C4 zákazník

Registrován:
27 říj 2014 19:30
Příspěvky:
114
aktualizaci obchodu ztratim veskere upravy, ktere jsem na strance provadel ? (preklady, sablony mailu, upravy na ftp, nainstalovane moduly)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 12 úno 2015 18:06 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

ano, přesně tak. Pokud jste prováděl nějaké úpravy přímo ve zdrojovém kódu aplikace PrestaShop (např. v modulech, defaultní šabloně apod.), tak o ně během procesu aktualizace přijdete a bude nutné je aplikovat znovu. Ostatní data jako jsou objednávky, produkty, zákazníci nebo obrázky Vám samozřejmě v obchodě zůstanou. Jestli ale používáte jinou než defaultní šablonu s názvem default-bootstrap, tak během procesu aktualizace změny v této šabloně zůstanou. Během aktualizace dochází pouze k aktualizaci souborů defaultní šablony s názvem default-bootstrap a k nahrazení původních souborů těmi z originálního balíčku nové verze.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 15 úno 2015 12:04 
C4 zákazník

Registrován:
27 říj 2014 19:30
Příspěvky:
114
Dobry den,

a lze nejak zabranit tomu aby se veskere upravy vymazaly ? Uz si nepamatuju co vse jsem upravoval...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 15 úno 2015 14:27 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

to bohužel není možné. Během procesu aktualizace totiž dochází k nahrazení původních souborů těmi z originálního balíčku nové verze aplikace PrestaShop. Jestli s aktualizací nemáte žádné zkušenosti, můžete si proces aktualizace nejdříve vyzkoušet na testovací instalaci (např. na subdoméně).
Kompletní návod na přesun instalace naleznete v diskuzním tématu PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 08 pro 2016 23:08 
C4 zákazník

Registrován:
22 led 2014 00:10
Příspěvky:
33
Dobrý den, řeším stejný problém, při objednávce bez registrace mi to nenabídne žádné platební moduly.
Snažila jsem se najít ty moduly, ale nejsem si jista nastavením a nechci to nějak povrtat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Žádné platební moduly při nákupu bez registrace
PříspěvekNapsal: 12 pro 2016 10:19 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

jestli používáte nějaké nestandardní moduly, tak je budete muset vyzkoušet postupně deaktivovat, a tím se pokusit najít příčinu. Souvislost s nějakým nestandardním module nebo úpravou zdrojového kódu můžete vyloučit/potvrdit deaktivací nestandardních modulů a přepsání (overrides) v sekci "Nástroje > Výkon > Režim ladění (debugovací)". Chyba také může souviset se starší verzí aplikace, takže pokud nepoužíváte poslední verzi aplikace, doporučuji provést aktualizaci.

Jestli si na analýzu problému netroufáte sama, tak se můžete obrátit na některého z našich partnerů (příp. vpravo blok PrestaShop partneři)., který se aplikaci PrestaShop věnuje.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz