Právě je 30 dub 2024 07:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 09 lis 2014 10:51 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Nemozem prijst nato, preco mi nefunguje deaktivovanie urciteho modulu na konkretne zariadenia, napr chcem vypnut zobrazovanie na Mobile + Tablete, ulozenie akoze prebehne uspesne, ale nic sa realne nestane, cize modul stale bezi aj na mobile aj na tablete...

/btw: toto mi uz niekedy robilo, ale to robilo len vtedy ked som pouzival cache pamat DB, teraz cache DB je vypnuta, skusal som aj clear cache ale bez vysledku

Error log je cisty.

Prosim o pomoc :). Dakujem pekne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 09 lis 2014 10:57 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Este som zabudol napisat, ze ak modul deaktivujem, aby sa nezobrazoval na Desktope - tak to funguje, a modul sa tym padom nezobrazuje uz ani na Tablete/Mobile.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 11 lis 2014 16:21 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Tak som skusil cistu instalaciu 1.6.0.9 na localhoste. A zrejme je nieco zle uz od zakladu, kedze ani v cistej instalacke mi nefunguje deaktivacia modulov pre tablet/mobil.
Ono ich akoze oznaci ako neaktivne, ale nieco co ma na starosti zobrazovanie, alebo nezobrazovanie urciteho modulu pre filtrovane zariadenia - proste nefugnuje. Cize ukazuje vsetky moduly, ci na mobile, alebo desktope.


Mozete to prosim odskusat aj vy ??
Dakujem za kazde postrehy. Zaujimave je, ze som nikde nic nevygooglil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 11 lis 2014 17:07 

Registrován:
02 říj 2014 11:44
Příspěvky:
9
Ja mam ten isty problem ... ale chcem celkovo vypnut temu resp. verziu pre mobil/tablet ale neuspesne nefunguje to ani na cistej instalacke , btw . na forach nieje o tom obsolutne nic resp. zrejme im to nevadi ze to ide aj na mobile/tablet.

da sa nejak odstranit uplne mobilna verzie alebo presmerovanie na Desktop temu nech sa nenacitava absolutne ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 11 lis 2014 19:17 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Ta deaktivacia temy je druha vec. Ale myslim ze na default teme sa to neda... Nehovorim to ze sa to neda, dnes sa da vsetko, ale urcite by bolo treba zmenit nieco v zdrojakoch :). Ale uvital by som tuto zmenu, aspon na skusku ako sa to chova na mobile atd.

Mne tiez nejak extra nevadi ze mi nejdu deaktivovat tie moduly, ale problem je, ked clovek pouziva HTML Box a si na mobilnom webe, tak nejde rozklikavat ziadne +MENU+. Cize to je pruser...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 15 lis 2014 20:15 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

a u jakých modulů Vám tato možnost nefunguje? Problém jsem otestoval v nejnovější verzi aplikace a deaktivace modulů pro mobilní zařízení a tablety bez problému funguje. Konkrétně jsem to testoval u modulů Blok Rychlé hledání, Konfigurátor šablony a Blok košíku. Pokud jsem moduly deaktivoval pro mobilní zařízení a tablety, tak se přestaly zobrazovat, po jejich aktivaci ze znovu zobrazovaly. Mobilní zařízení a tablet, kde jsem problém testoval mají nainstalovaný systém Android 4.1.2.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 16 lis 2014 09:38 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Skusal som modul "Posuvnik obrazkov na domovskej obrazovke" a "Better contact form" , vzdy mi to fungovalo, tak som nemal dovod deaktivovavat ine moduly :). Tiez som skusal, aj android, aj normalne na PC som si zmensil browser na mobilne "rozlisenie"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 17 lis 2014 17:38 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

a používáte nejnovější verzi aplikace PrestaShop? Protože jsem to testoval právě v této nejnovější verzi u defaultních modulů, které jsou již nainstalované a po jejich deaktivaci pro určitá zařízení se přestaly na mobilním zařízení a tabletu zobrazovat. Je možné, že používáte nějaký modul, který není plně kompatibilní s nejnovější verzí aplikace, a proto jeho deaktivace pro mobilní zařízení a tablety nefunguje správně.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 07 pro 2014 14:44 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Chcel by som tento problem uz vyriesit. Ale stale neviem kde a v com je problem

Skusal som vypnut rozne moduly, napr custom CMS block, jazyky, vyber platobnej meny atd.
Nikde sa zmena neprejavila. Tak isto default je nastavene v prestashope, ze ten Slider s obrazkami je zapnuty len pre desktop. A taktiez sa ukazuje stale aj pre tablet a mobilny verziu....
Jedná sa o cistu instalaciu 1.6.0.9 na LOCALHOST-e.
Takze problem musi byt niekde v zaklade v prestashop-e.
Co ma na starosti toto riadenie , kde sa ma co zobrazovat ?
Predsa musi byt nejaka moznost ako to spravit.

Dost by mi to pomohlo, za kazdu pomoc dakujem !!! :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 07 pro 2014 16:53 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý dne,

bohužel s problémy na localhostu Vám neporadím. Na několika nových i stávajících instalacích aplikace verze 1.6.0.9 jsem testoval deaktivovat několik modulů jak pro počítače tak i pro mobilní zařízení a tablety a daný modul vždy zmizel. Po jeho aktivaci pro dané zařízení se znovu začal zobrazovat.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz