Právě je 30 dub 2024 03:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 07 pro 2014 18:04 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Ten localhost bol uvedeny ako priklad, ze to nefunguje ani na cistej instalacii prestashopu...
Nefunguje mi to na Live stranke, co je pre mna dost problem, kedze by som rad deaktivoval urcite moduly, alebo akym sposobom to mozem este spravit ?

Ako je mozne , ze Vam deaktivacia funguje a mne nie ? :/ To sa mi nezda ... Instalacne baliky mam priamo z oficialnej stranky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 07 pro 2014 19:53 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

a v jakém obchodě Vám nefunguje deaktivace modulů? Instalační balíček z oficiálních stránek jsem nezkoušel, problém jsem testoval na instalaci, která je dostupná na stránce Návody pro C4.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 07 pro 2014 20:25 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Jedná sa o web www.NajlepsiaModa.sk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 08 pro 2014 11:02 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

několik modulů jsem zkoušel deaktivovat pro mobilní zařízení, příp. pro počítač a vždy se pro dané zařízení deaktivovaly. Pokud používáte nejnovější verzi aplikace PrestaShop, tak mi na email forum@c4.cz pošlete přihlašovací údaje do administrace aplikace PrestaShop, problém otestuji přímo na Vaší instalaci.

Případně ještě deaktivaci modulů můžete vyzkoušet v instalačním balíčku, který je dostupný na stránce Návody pro C4.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014 16:42 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

deaktivaci modulů pro určité zařízení jsem vyzkoušel přímo na Vaší instalaci a bez problému funguje. Nezkoušel jsem všechny moduly, ale jen některé.
Deaktivaci modulů pro počítač jsem testoval u modulů Blok Košík, Horné horizontálne menu, Facebook Like Box block, Blok Odberu noviniek a Blok CMS.

Pro mobilní zařízení jsem vyzkoušel deaktivovat moduly Blok Rýchle vyhľadávanie, Horné horizontálne menu a Blok Odberu noviniek.

Po deaktivaci těchto výše uvedených modulů jsem v obchodě otestoval, zda se opravdu na daném zařízení deaktivovaly. Každý modul se přestal zobrazovat, po jeho aktivaci se zase zobrazoval správně. Deaktivaci modulů jsem nezkoušel hromadně, ale postupně.

Nemůže být problém třeba ve Vámi používaném prohlížeči?

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014 17:30 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Ďakujem za odpoveď.

V prvom rade, prehliadač používam Chrome + FireFox. Skúsil som všetku cache a pod. na oboch browseroch premazať a výsledok rovnaký.
Modul sa tvári, že je deaktivovaný ale zobrazuje sa stále.

Ako ste testovali zobrazovanie modulov ? Nechce sa mi veriť, že by bola chyba u mna.
Skúšal som to aj cez druhý PC, aj cez admina, prihlasiť sa developer údajmi, ako som Vám posielal.

Jednoducho moduly sa mi stále zobrazujú. Jedine kedy vidim, že sa modul deaktivuje je zobrazenie na PC... Tam to funguje, ale pri mobil/ tablet nie.

Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014 22:02 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

deaktivaci modulů přímo ve Vašem obchodě jsem testoval na mobilním zařízení a na počítači, na obou zařízeních bez problému funguje.

Moduly jsem zkoušel deaktivovat vždy postupně. Například po deaktivaci modulu Blok košíku pro mobilní telefon jsem v mobilním telefonu obnovil stránku a košík se v obchodě přestal zobrazovat (zmizel), procházel jsem i ostatní stránky, kategorie a produkty, nikde se nezobrazil, až po jeho opětovné aktivaci se znovu začal zobrazovat.
Stejným způsobem jsem to také testoval přímo na počítači.

V mobilním telefonu jsem to testoval jak v defaultním internetovém prohlížeči tak i v prohlížeči Chrome, na počítači v internetovém prohlížeči Google Chrome.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 10 pro 2014 09:13 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Dakujem za odpoved.

Netusite kde je potom problem ? Nejak tomu nerozumiem :/... Skusal som to deaktivovat snad vsetkymi sposobmi, aj z telefonu,z Notebooku a z PC.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 10 pro 2014 10:30 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Tak uz som objavil kde bol problem :) akurat to trosku nechapem :/.

Problem je v zobrazovacom zariadeni. Cize ked som to pozeral cez mobil, mal som nastavene aby ma identifikovalo ako na PC tym padom sa mi moduly zobrazovali. Ked som skusil ist na androide cez chrome, tak samozrejme deaktivovane moduly sa uz nezobrazuju...

Ale preco potom ked si zmensim okno vo Wine ako na mobilnom zobrazeni, ci uz v Chrome / FireFox sa to stale tvari tiez ako PC? Resp. ako to nasimulovat aby ma to bralo ako na mobile / tablete ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční deaktivace modulů pro Mobil/Tablet
PříspěvekNapsal: 10 pro 2014 17:32 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

výborně, děkujeme za informaci. Samotné zmenšení okna pro zobrazení mobilní šablony nestačí, na počítači je použita klasická "defaultní" šablona, pro ostatní zařízení (mobilní zařízení a tablety) je k dispozici mobilní šablona. Konfiguraci mobilní šablony pro zařízení naleznete v administraci aplikace PrestaShop v sekci Konfigurace > Šablony > Mobil.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz