Právě je 26 dub 2024 13:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Výpis posledních příspěvků
PříspěvekNapsal: 12 pro 2009 19:44 

Registrován:
28 lis 2009 17:14
Příspěvky:
4
Dík moc, hodně mi to pomohlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Výpis posledních příspěvků
PříspěvekNapsal: 02 dub 2010 16:09 
Uživatelský avatar

Registrován:
16 pro 2009 22:26
Příspěvky:
70
Radek Plašil píše:
Dobrý den,
na zobrazení posledních příspěvků musíte použít modul NV recent topics, který najdete ke stažení na oficiálních stránkách diskuzního fóra http://www.phpbb.com/. V našem případě byla použita verze 1.0.3. Pokud budete používat čisté URL (phpBB SEO) , musíte po instalaci modulu přidat do zdrojového kódu souboru functions_recenttopics.php následující řádky:

Kód:
...
...
while ($row = $db->sql_fetchrow($result))
{
   $topic_id = $row['topic_id'];
   $forum_id = $row['forum_id'];
    // zacatek pridaneho kodu
          // www.phpBB-SEO.com SEO TOOLKIT BEGIN
         $phpbb_seo->set_url($row['forum_name'], $forum_id, $phpbb_seo->seo_static['forum']);
         $phpbb_seo->prepare_iurl($row, 'topic', $row['topic_type'] == POST_GLOBAL ? $phpbb_seo->seo_static['global_announce'] : $phpbb_seo->seo_url['forum'][$forum_id]);
          // www.phpBB-SEO.com SEO TOOLKIT END
    // konec pridaneho kodu
   
           // Cheat for Global Announcements on the unread-link: copied from search.php
   if (!$forum_id && !isset($g_forum_id))
   {
      $sql2 = 'SELECT forum_id
...
...

A také upravit řádek:
Kód:
      'U_LAST_POST'         => $view_topic_url . '&p=' . $row['topic_last_post_id'] . '#p' . $row['topic_last_post_id'],


na tvar:
Kód:
      'U_LAST_POST'         => "http://".$_SERVER['HTTP_HOST']."/post".$row['topic_last_post_id'].".html" . '#p' . $row['topic_last_post_id'],



Budete-li chtít, aby se vám v posledních příspěvcích nezobrazovala přesunutá témata, musíte ještě přidat tento text:

Kód:
...
...
// Get the allowed topics
$sql = 'SELECT t.topic_id
   FROM ' . TOPICS_TABLE . ' t
   LEFT JOIN ' . FORUMS_TABLE . ' f
      ON f.forum_id = t.forum_id
   WHERE (
         f.forum_recent_topics = 1
      // zacatek pridaneho textu                                 
         AND t.topic_status <> '.ITEM_MOVED.'
      // konec pridaneho textu
         ' . (($onlyforum) ? ' AND ' . $db->sql_in_set('t.forum_id', $onlyforum_ary) : '') . '
         AND ' . $db->sql_in_set('t.topic_id', $rt_anti_topics, true) . '
         AND ' . $db->sql_in_set('t.forum_id', $forum_ary, false, true) . '
      )
      OR t.topic_type = ' . POST_GLOBAL . '
   GROUP BY t.topic_last_post_id
   ORDER BY t.topic_last_post_time DESC';
...
...


Samozřejmě doporučuji použít nejnovější verzi aplikace a modulu.


Dobrý den vše co tu popisujete jsem udělal bez problémů, ale nic tam nemam ani novou založku mody proste nic! procistil jsem cache ... nic


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Výpis posledních příspěvků
PříspěvekNapsal: 02 dub 2010 17:02 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,
vypadá to, že jste neprovedl instalaci modulu NV recent topic. Postup, který je uveden v tomto tématu, uvádí pouze změny, které jsme provedli pro správnou funkčnost s modulem phpBB SEO.

Přesný postup instalace modulu je vždy uveden v souboru install.xml. Ale to už jsem Vám psal několikrát.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Výpis posledních příspěvků
PříspěvekNapsal: 02 dub 2010 17:59 
Uživatelský avatar

Registrován:
16 pro 2009 22:26
Příspěvky:
70
instalaci jsem provedl skopiroval jsem všechno ze složky root pak sem vsehno prepsal jak tam je popsane v instal vzdy sem dal prepsat a ulozit pak sem procistil cache nevim asi sem jelito ale instalace nevim jak se dela podle toho navodu v instal jsem to udelal ale na instalaci mne nic nenavedlo. Nevim jestli to mam nainstalovany kdyz udelam zmeny co sou v te slozce instal asi porad neco uniká . je treba vice poradit . jo a je tam ze mam neco prepsat ve stylu polisilver , kdyz chci aby to fungovalo ve stylu CA-Black tak mam tu zmenu provest v CA-Black? nebo musim v polisilver?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Výpis posledních příspěvků
PříspěvekNapsal: 06 dub 2010 09:28 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Pokud jste zkopíroval celý obsah složky root na server, tak byste měl mít na serveru i adresář install se souborem index.php. Pak stačí spustit instalaci tím, že do webového prohlížeče zadáte adresu Vašeho webu a na konec připojíte install (např. http://www.nazev-vasi-domeny.cz/install/). Zobrazí se Vám nabídka instalace modulu, kterou jednoduše provedete. Po instalaci Vám do administrace přibyde nabídka pro modul.

Používáte-li jiný styl (např. CA-Black), musíte samozřejmě provést změnu pro tento styl. Po úpravě souborů stylu promažte cache v administraci aplikace.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Výpis posledních příspěvků
PříspěvekNapsal: 07 dub 2010 14:52 
Uživatelský avatar

Registrován:
16 pro 2009 22:26
Příspěvky:
70
Ve složce root je složka styles a v ní je polisilver a subsilver 2 a je tam v template něco na skopírování u každého ze stilu trochu rozdílné.Bude to fungovat i pro CA-Black


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Výpis posledních příspěvků
PříspěvekNapsal: 07 dub 2010 15:37 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Porovnejte soubory a uvidíte, jaké jsou v nich rozdíly. Vzhledem k tomu, že u modulu jsou soubory pouze pro defaultní styly Prosilver a Subsilver, tak pro styl CA-Black pravděpodobně použít nepůjdou. Budete muset soubory projít a zdrojový kód pro modul vložit do Vašeho stylu. Také se můžete s dotazem obrátit na tvůrce stylu CA-Black.

Otestovat, zda půjdou soubory použít, můžete jednoduchým způsobem. Soubory ze stylu CA-Black si zazálohujte a nahraďte je soubory z instalačního balíčku modulu pro styl Prosilver nebo Subsilver. Pak vyzkoušejte, jestli vše funguje. Pokud to nepůjde, tak si soubory nahrajte zpět ze zálohy.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Výpis posledních příspěvků
PříspěvekNapsal: 07 dub 2010 17:21 
Uživatelský avatar

Registrován:
16 pro 2009 22:26
Příspěvky:
70
UŽ to funguje CA-Black je založenej na polisilveru takže zmneni provadet v polisilver


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Výpis posledních příspěvků
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2010 13:13 

Registrován:
26 kvě 2010 13:09
Příspěvky:
5
Ahoj,stahnul jsem si nejnovější verzi NV_recent_topics_1_0_5 a nevím jak to nainstalovat.Spustil jsem install.xml a podle tohoo jsem vše nahrál a přepsal,ale nevím co dál na konci je napsáno:Browse to install/index.php and run the installer

ale nevím co s tím,když spustím stránky,tak mito napíše abych smazal složku instal.Tak nevím jak to mám nainsalovat.Děkuji za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Výpis posledních příspěvků
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2010 14:16 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

teď stačí jen přejít na adresu ve tvaru http://www.nazev-vasi-domeny.cz/install/index.php. Tím se spustí instalace.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PhpBB Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz