Právě je 26 dub 2024 22:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OpenCart 1.5.5.1 - Chyba při objednávce v češtině
PříspěvekNapsal: 22 črc 2013 20:45 

Registrován:
22 črc 2013 20:40
Příspěvky:
2
Zdravím,
přes instalátor na webu navody.c4.cz jsem si nainstaloval open cart 1.5.5.1.
Když jsem vyzkoušel testovací objednávku a při češtině, kterou mám podle vašeho návodu mi to píše: Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /data/web/virtuals/48980/virtual/www/catalog/controller/checkout/success.php on line 55
Když to přepnu do angličtny, tak to chybu nepíše. A ještě nevíte proč v patičce administrace mi to v nastvené angličtině napíše Opencart Version:........ a při češtině jen: text_footer

Díky moc za rady a hezký večer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart 1.5.5.1 - Chyba při objednávce v češtině
PříspěvekNapsal: 23 črc 2013 17:22 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

stejný problém se již na fóru řešil v diskuzním tématu OpenCart - Odeslání objednávky - Chyba Warning: sprintf() ...

Před zadáním nového dotazu vždy nejdříve vyzkoušejte použít hledání na fóru, dotazy se často opakují.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart 1.5.5.1 - Chyba při objednávce v češtině
PříspěvekNapsal: 24 črc 2013 09:33 

Registrován:
22 črc 2013 20:40
Příspěvky:
2
Dobry den, mne to ale pise line 55 ne 53.

Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart 1.5.5.1 - Chyba při objednávce v češtině
PříspěvekNapsal: 24 črc 2013 11:07 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

jedná se o jiný řádek, protože ve Vašem případě chyba souvisí s objednávkou bez registrace a textem text_guest a v druhém případě se jedná o objednávku registrovaného uživatele a text text_customer. Takže pokud objednáte jako registrovaný uživatel, chyba na řádku 53 se Vám také zobrazí. Řešení je ale v obou případech stejné. Porovnejte soubor s anglickými texty catalog/language/english/checkout/success.php a soubor s českými texty catalog/language/czech/checkout/success.php. Český soubor musí mít v textech stejným počet zástupného znaku %s, jako mají texty v anglickém souboru.

Takže v souboru catalog/language/czech/checkout/success.php tyto dva řádky:
Kód:
$_['text_customer'] = '<p>Vaše objednávka číslo <a href="%s">#%s</a> byla úspěšně odeslána ke zpracování.</p><p>Můžete zobrazit historii Vašich objednávek v sekci "<a href="%s">můj účet</a>" pod odkazem "<a href="%s">zobrazit historii objednávek</a>".</p><p>Pokud má váš nákup připojeny stahovatelné položky, můžete přejít na stránku <a href="%s">stahovatelné položky</a> pro jejich zobrazení.</p><p>Prosím veškeré Vaše dotazy směřujte na <a href="%s">majitele obchodu</a>.</p><p>Děkujeme za využití služeb našeho internetového obchodu!</p>';
$_['text_guest']    = '<p>Vaše objednávka číslo %s byla úspěšně odeslána ke zpracování.</p><p>Prosím veškeré Vaše dotazy směřujte na <a href="%s">majitele obchodu</a>.</p><p>Děkujeme za využití služeb našeho internetového obchodu!</p>';

nahraďte těmito řádky:
Kód:
$_['text_customer'] = '<p>Vaše objednávka byla úspěšně odeslána ke zpracování.</p><p>Můžete zobrazit historii Vašich objednávek v sekci "<a href="%s">můj účet</a>" pod odkazem "<a href="%s">zobrazit historii objednávek</a>".</p><p>Pokud má váš nákup připojeny stahovatelné položky, můžete přejít na stránku <a href="%s">stahovatelné položky</a> pro jejich zobrazení.</p><p>Prosím veškeré Vaše dotazy směřujte na <a href="%s">majitele obchodu</a>.</p><p>Děkujeme za využití služeb našeho internetového obchodu!</p>';
$_['text_guest']    = '<p>Vaše objednávka byla úspěšně odeslána ke zpracování.</p><p>Prosím veškeré Vaše dotazy směřujte na <a href="%s">majitele obchodu</a>.</p><p>Děkujeme za využití služeb našeho internetového obchodu!</p>';

Tím odstraníte obě chyby (na řádku 53 i 55).

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
OpenCart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz