Právě je 26 dub 2024 00:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OpenCart - Odeslání objednávky - Chyba Warning: sprintf() ..
PříspěvekNapsal: 27 úno 2013 14:28 

Registrován:
26 úno 2013 13:01
Příspěvky:
13
Dobrý den,

Od úvodního nainstalování Verze 1.5.5.1 mi to hlásí po odeslání objednávky tuto chybu:

Warning: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments in /data/www/spacaky.cz/www.spacaky.cz/shop/catalog/controller/checkout/success.php on line 53

Objednávka se zdá být v pořádku přijata, jen bych rád věděl, než se pustím do další práce, jestli to nemůže mít později nějaký vliv na funkci (programu , ne veterináře :-)

díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - chybové hlášení
PříspěvekNapsal: 27 úno 2013 18:44 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

chyba je ve Vaši jazykové sadě. Ujistěte se, zda máte v /catalog/language/[jazyk]/checkout/success.php na řádku 53 toto
Kód:
$_['text_customer'] = '<p>Your order has been successfully processed!</p><p>You can view your order history by going to the <a href="%s">my account</a> page and by clicking on <a href="%s">history</a>.</p>If your purchase has an associated download, you can goto the account <a href="%s">downloads</a> page to view them.</p><p>Please direct any questions you have to the <a href="%s">store owner</a>.</p><p>Thanks for shopping with us online!</p>';
.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - chybové hlášení
PříspěvekNapsal: 28 úno 2013 10:37 

Registrován:
26 úno 2013 13:01
Příspěvky:
13
Děkuji, chyba byla opravdu v českém překladu v success.php. Při nastavení angličtiny se ta chyba nevyskytovala, tak jsem porovnal oba soubory a šlape to. Byly tam i nějaké uvozovky navíc.
Hezký den


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Odeslání objednávky - Chyba Warning: sprintf() ..
PříspěvekNapsal: 08 bře 2013 00:17 

Registrován:
08 bře 2013 00:03
Příspěvky:
2
Dobrý den,
narazil jsem na stejnou chybu. V anglickém jazyce mi chybu nedává. Pokud přehodím shop do češtiny, tak mi výše zmíněnou chybu napíše.

Můžete mi prosím poradit? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Odeslání objednávky - Chyba Warning: sprintf() ..
PříspěvekNapsal: 08 bře 2013 01:04 

Registrován:
08 bře 2013 00:03
Příspěvky:
2
Problém jsem již vyřešil. Zkopíroval jsem stejný soubor pro CZ verzi ze staršího obchodu. Funguje. díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Odeslání objednávky - Chyba Warning: sprintf() ..
PříspěvekNapsal: 08 bře 2013 09:12 

Registrován:
26 úno 2013 13:01
Příspěvky:
13
jmanas píše:
Dobrý den,
narazil jsem na stejnou chybu. V anglickém jazyce mi chybu nedává. Pokud přehodím shop do češtiny, tak mi výše zmíněnou chybu napíše.

Můžete mi prosím poradit? Děkuji


Porovnej skript v /catalog/language/[jazyk]/checkout/success.php
anglickej success.php a českej success.php
V tom českým jen ponech české překlady, ale jinak pooprav skript podle toho anglickýho.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
OpenCart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz