Právě je 28 dub 2024 21:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vyskakovací banner na úvodní stránce - setTimeout vs. Pop-up
PříspěvekNapsal: 15 úno 2013 22:21 

Registrován:
05 úno 2013 22:24
Příspěvky:
8
Jo, vím, mám je tu stažené, předpokládám tedy, že složku css hodím do scriptu, ale ta js? Jsou tam dva soubory a po kliknutí nelze otevříti..Ty dáme na adresář webu? Děkuji

LK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyskakovací banner na úvodní stránce - setTimeout vs. Pop-up
PříspěvekNapsal: 15 úno 2013 22:25 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

složky css a js musíte nahrát do rootu Vašeho FTP adresáře.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyskakovací banner na úvodní stránce - setTimeout vs. Pop-up
PříspěvekNapsal: 16 úno 2013 10:26 

Registrován:
05 úno 2013 22:24
Příspěvky:
8
Obdivuji vaši trpělivost...ale děkuji....

Ve zdrojáku řádky 7(a href) a 8(img src) jsou tedy upraveny, script type a link href jsem přehodil z konce scriptu na řádky 19 a 20. A složky css a js mám tedy již v FTP adresáři, podotýkám, že v nezměněné podobě, je nutné je rovněž nějak upravit...?
V původním balíčku je i složka img s původním obrázkem, já ten svůj .jpg mám jen samostatně v FTP (krab.jpg).......nemůže být zde zádrhel?

Stále se mi nezdají řádky 9 až 16.......

Díky díky.....snad jsme už u cíle....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyskakovací banner na úvodní stránce - setTimeout vs. Pop-up
PříspěvekNapsal: 16 úno 2013 12:59 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

nahrajte všechny soubory, které stáhnete do Vašeho FTP, jsou to složky css, js a img, soubory index.html, media.html na FTP nenahrávejte.
Poté vložte do souboru, kde chcete mít reklamu script, ve Vašem případě do souboru archivnovinky.html

Kód:
<script type='text/javascript' src='js/jquery.js'></script>
<script type="text/javascript" src="js/jquery.simplemodal.js"></script>

<link href="css/jquery.simplemodal.css" rel="stylesheet" />

<script type="text/javascript">
if (!document.cookie || document.cookie.indexOf('AVPDCAP=') == -1) {
  document.write('<scr'+'ipt src="http://tester.advertserve.com/servlet/view/dynamic/javascript/media?mid=48&pid=0&random='+Math.floor(89999999*Math.random()+10000000)+'&millis='+new Date().getTime()+'&referrer='+escape(document.location)+'" type="text/javascript"></scr'+'ipt>');
}
</script>

</body>
</html>
.
Poté si musíte upravit URL na stránky a URL obrázku, v tom je docela problém, protože netuším, jak to mají udělané, prolezl jsem všechny jejich scripty, několikrát jsem se díval, zkoušel různé úpravy, ale nikde jsem nenašel, kde by se dala změnit URL webu a URL obrázku.
Pokud změníte v tomto scriptu, tak script přestane správně fungovat, pokud změníte obrázek ve složce img, tak se nic nestane.
Snad na vše příjdete a aspoň trochu jsem Vám pomohl.

EDIT: Znovu jsem se systémem zabýval a došel jsem k tomu, že pro správnou funkci musíte mít registrovaný účet zde, který je po dobu 30 dní zdarma a pak se musí nejspíše platit, tzn. kvůli tomu nejde upravit banner ani odkaz ve stažených scriptech, ale je třeba mít k dispozici tento účet.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyskakovací banner na úvodní stránce - setTimeout vs. Pop-up
PříspěvekNapsal: 17 úno 2013 23:15 

Registrován:
05 úno 2013 22:24
Příspěvky:
8
Tak jsem tomu dal víkend a nula bodů.....
Tož nedá se nic dělati, začínám znova s obyč vyskakovacím oknem...

Obyč script, obyč okno, tak snad jen, jak ho narvat do oné stránky? Jakmile by se mi to povedlo, pak bych teprve ono okno upravoval....Dík za radu...

<script>

function openpopup(){
var popurl="C:/Users/Luboš/Documents/Weby/web/krab.jpg"
winpops=window.open
(popurl,"","width=390,height=550,left=400,")
}
openpopup()
</script>

V případě potřeby krab.jpg je součástí adresáře webu....jinak script je řádek 7 - 15...
http://bseband.xf.cz/archivnovinky.html



Díky za rady...

L.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vyskakovací banner na úvodní stránce - setTimeout vs. Pop-up
PříspěvekNapsal: 21 úno 2013 13:38 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

takové vyskakovací okno není zrovna nejlepší řešení, většina prohlížečů taková okna blokují a uživatel je musí sám potvrdit, aby se mu na stránkách objevovali.
Doporučil bych Vám podívat se po jiném lightboxu.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Tvorba web stránek Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz