Právě je 06 kvě 2024 13:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Krok č. 5 platby - Přidání textu nebo vynechání
PříspěvekNapsal: 06 čer 2013 21:43 

Registrován:
24 bře 2013 11:22
Příspěvky:
46
Ještě mám malý dotaz ohledně přeskočení kroku č. 5. Já mám v bodu 4 u dopravy výběr dopravců a jejich rozdělení dle způsobu zaplacení. Takže v bodu 5 mám dle přiřazení plateb dle dopravců vždy jeden výběr.Kdyžbych napsal text co píšete, pro přeskočení kroku č.5 tak jestli to dobře chápu tak bych si musel vybrat jednu variantu zaplacení, které by platilo na všechny typy dopravců. Tj. napíšu kod pro hotovostní platbu a bude mě to automaticky přřazovat i na dopravce, který se platí přes účet. Nelze krok č.5 jednoduše přeskočit s tím, že se typ platby dá automaticky dle modulu přiřazení platby k dopravcům? Každopádně moc děkuj za radu s textem aspon něco když to nejde přeskočit. Toto má Presta nedořešené.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Krok č. 5 platby - Přidání textu nebo vynechání
PříspěvekNapsal: 07 čer 2013 10:56 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

přesně tak, tato úprava pro přeskočení pátého kroku je funkční pouze s jednou variantou platby. Samozřejmě by se to dalo vyřešit tak, že by se automaticky nastavila platba podle vybrané dopravy, ale jedná se o složitější úpravu kódu nad rámec tohoto diskuzního fóra. Takže pokud máte o takovou úpravu zájem, můžete se obrátit na některého z našich partnerů.

Máte pravdu, že pátý krok může být pro některé zákazníky matoucí. V předchozích verzích totiž tento krok vypadal trochu jinak a neobsahoval výpis produktů v objednávce, ale pouze text s částkou a seznamem plateb. A při najetí kurzoru na platbu se celá platba zvýraznila.
Příloha:
Poznámka: Pátý krok objednávky ve verzi 1.4.
prestashop_1_4_platba.jpg
prestashop_1_4_platba.jpg [ 129.24 KiB | Zobrazeno 867 krát ]

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz