Právě je 26 dub 2024 11:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.6 - V administraci nelze vytvořit objednávku
PříspěvekNapsal: 30 čer 2014 14:01 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2014 23:16
Příspěvky:
19
Dobrý den,
dnes jsem aktualizoval prestashop na nejnovější verzi. Následně jsem zjistil, že nemohu v mé administraci sám vytvořit objednávku pro zákazníka. Před aktualizací to šlo. Jednoduše když mám objednávku vyplněnou (plný košík a vybraného dopravce) tak dám vytvořit objednávku a jsem přesměrován na bílou stránku, kde nic není. I když dám aktualizovat stránku, tak se nic nestane a když se vrátím zpět nebo otevřu administraci znovu, objednávka není vytvořena. Co to mohlo způsobit?

Předem děkuji za pomoc.

S Pozdravem
D.K.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - V administraci nelze vytvořit objednávku
PříspěvekNapsal: 30 čer 2014 15:02 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

vytvoření nové objednávky jsem otestoval v nejnovější verzi 1.6.0.8 a funguje bez problému.
V administračním systému Vaší domény se podívejte do Error logu stránek za posledních pár hodin. Ten naleznete dole v administračním systému Vaší domény v části VIII. Statistiky a logy. Z něj by mělo být patrné, o jaký problém se jedná.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - V administraci nelze vytvořit objednávku
PříspěvekNapsal: 30 čer 2014 17:25 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2014 23:16
Příspěvky:
19
Dobrý den,
děkuji za rychlou odpověď. Do error logu jsem se již díval, ale nepoznám z toho kde je problém. Mohu Vám error log poslal na nějaký email?

A ještě bych se chtěl zeptat jetli je normální, že při každé aktualizaci systému musím v souboru .htaccess pokaždé nějakou řádku zakomentovat?

Děkuji za odpověď

S pozdravem
D.K.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - V administraci nelze vytvořit objednávku
PříspěvekNapsal: 30 čer 2014 19:07 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

pokud se Vám problém nepodaří vyřešit, pošlete mi na email forum@c4.cz přihlašovací údaje do administrace aplikace PrestaShop. Problém otestuji přímo na Vaší instalaci.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - V administraci nelze vytvořit objednávku
PříspěvekNapsal: 22 zář 2014 21:58 
C4 zákazník

Registrován:
07 pro 2010 20:39
Příspěvky:
111
Bydliště:
Jirkov
můžu se optat, jak jste vyřešili tento problém, jsem na tom stejně.

při objednávce přes admin, po potvrzení bílá stránka

co s tím?

díky za radu ien.cv


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - V administraci nelze vytvořit objednávku
PříspěvekNapsal: 23 zář 2014 14:19 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

jakou verzi aplikace PrestaShop používáte? Novou objednávku jsem vyzkoušel vytvořit přímo v administraci aplikace a k žádné chybě nedošlo. Testoval jsem to na verzi 1.6.0.9, takže pokud používáte starší verzi, doporučil bych Vám provést aktualizaci.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - V administraci nelze vytvořit objednávku
PříspěvekNapsal: 21 pro 2015 12:57 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
také nemohu vytvořit objednávku.
Objevuje se stránka :
[PrestaShopException]

Property StockAvailable->id_product_attribute is empty
at line 909 in file classes/ObjectModel.php

904. }
905.
906. $message = $this->validateField($field, $this->$field);
907. if ($message !== true) {
908. if ($die) {
909. throw new PrestaShopException($message);
910. }
911. return $error_return ? $message : false;
912. }
913. }
914.

ObjectModelCore->validateFields - [line 246 - classes/ObjectModel.php]
ObjectModelCore->getFields - [line 652 - classes/ObjectModel.php]
ObjectModelCore->update - [line 406 - classes/stock/StockAvailable.php] - [1 Arguments]
StockAvailableCore->update - [line 128 - Core/Business/Stock/Core_Business_Stock_StockManager.php]
Core_Business_Stock_StockManager->updateQuantity - [line 472 - classes/stock/StockAvailable.php] - [4 Arguments]
StockAvailableCore::updateQuantity - [line 473 - classes/order/OrderDetail.php] - [3 Arguments]
OrderDetailCore->checkProductStock - [line 638 - classes/order/OrderDetail.php] - [2 Arguments]
OrderDetailCore->create - [line 678 - classes/order/OrderDetail.php] - [7 Arguments]
OrderDetailCore->createList - [line 364 - classes/PaymentModule.php] - [7 Arguments]
PaymentModuleCore->validateOrder - [line 1160 - controllers/admin/AdminOrdersController.php] - [9 Arguments]
AdminOrdersControllerCore->postProcess - [line 178 - classes/controller/Controller.php]
ControllerCore->run - [line 367 - classes/Dispatcher.php]
DispatcherCore->dispatch - [line 58 - admin/index.php]


Prosím, můžete mi říct, co je to za chybu a jak jí opravím ?
Moc děkuji
Dana langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - V administraci nelze vytvořit objednávku
PříspěvekNapsal: 24 pro 2015 14:55 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

se stejným problémem jsem se zatím nesetkal, ale pravděpodobně se jedná o problém starší verze aplikace, protože jsem vytváření objednávek otestoval na poslední verzi 1.6.1.3 a ke stejnému problému nedošlo. Pokud tedy používáte starší verzi aplikace, doporučuji Vám provést její aktualizaci na poslední verzi.

Stejný problém se také řešil přímo na oficiálním fóru aplikace PrestaShop (zde nebo zde). V těchto diskuzních tématech také naleznete možné řešení Vašeho problému.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - V administraci nelze vytvořit objednávku
PříspěvekNapsal: 27 pro 2015 12:50 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
tento problém se stal až u poslední verze.
Děkuji, podle nápovědy jsem problém opravila a mám další. Objednávka se vytvoří bez produktů, všechny objednávky jsou teď bez produktů...., dávám nové téma.
Děkuji
Dana langová


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz