Právě je 26 dub 2024 11:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.6 - Ajax a košík
PříspěvekNapsal: 24 led 2015 10:25 
C4 zákazník

Registrován:
08 kvě 2013 18:26
Příspěvky:
17
Dobrý den,
trochu bojuji s košíkem. Pokud dám aktivovat ajax košík, tak mi při vložení do košíku z náhledu normálně vyskočí okno košíku, ale pokud to samé udělám z detailu produktu, tak ne... Pokud ajax vypnu, přesměruje mne to z obojího na stránku košíku, ale přestane fungovat vymazání obsahu košíku z úvodní stránky a funguje jen v detailu košíku. Už mi došli nápady, proč to funguje tak zvláštně....Dělám někde chybu ?? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Ajax a košík
PříspěvekNapsal: 24 led 2015 12:34 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

jedná se o standardní chování aplikace PrestaShop. V případě, že v konfiguraci modulu Blok košíku máte povolený Ajaxový košík, tak se po přidání produktu do košíku jak na hlavní stránce, tak i na stránce produktu zobrazí informační okno s tím, že produkt byl přidán do košíku. Jestli ale máte Ajaxový košík vypnutý, tak se po přidání produktů do košíku tato hláška nezobrazí, ale dojde přímo k přesměrování do košíku, kde můžete produkty také vymazat z obsahu košíku. Ještě záleží na tom, jak máte v administraci aplikace PrestaShop v sekci Konfigurace > Produkty nastavené Přesměrování po přidání produktu do košíku. Když máte Ajaxový košík vypnutý, tak si v administraci aplikace v sekci Konfigurace > Produkty > Produkty (obecně) můžete nastavit Přesměrování po přidání produktu do košíku. V případě, že si zvolíte volbu předchozí stránka, tak po přidání produktů do košíku dojde pouze k aktualizaci stránky, když zvolíte Celkem v košíku, tak dojde k přesměrování do košíku.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Ajax a košík
PříspěvekNapsal: 24 led 2015 16:14 
C4 zákazník

Registrován:
08 kvě 2013 18:26
Příspěvky:
17
Děkuji za odpověď,

mě ale právě při zapnutém ajaxu na stránce produktu ono okno nevyskočí :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Ajax a košík
PříspěvekNapsal: 24 led 2015 17:00 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

a jakou verzi aplikace PrestaShoip přesně používáte? V nejnovější verzi 1.6.0.11 funguje vše bez problému. Ale všiml jsem si, že jste v šabloně prováděl nějaké nestandardní úpravy, právě proto je možné, že se toto okno na stránce produktů po přidání do košíku nezobrazuje.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Ajax a košík
PříspěvekNapsal: 24 led 2015 21:22 
C4 zákazník

Registrován:
08 kvě 2013 18:26
Příspěvky:
17
Úpravy byli, ale zkusil jsem nahrát původní a změna žádná. Zato jsem zjistil, že to okno vyskakuje jen když mám košík zavěšený v display top, když ho odpojím, nevyskakuje. Vyzkoušel jsem to i na druhé doméně a je to tak.....tak nevím, je to standartní? A co s tím...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Ajax a košík
PříspěvekNapsal: 25 led 2015 12:03 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

ano, toto je standardní chování aplikace PrestaShop. Jestli jste tedy Blok košíku odstranil z pozice displayTop, tak k této chybě dochází, takže se po přidání produktu do košíku nezobrazí obsah košíku. Pokud Blok košíku nechcete mít zavěšený na hlavní stránce, můžete si v administraci aplikace PrestaShop v sekci Konfigurace > Produkty přepnout volbu Přesměrování po přidání produktu do košíku na Celkem v košíku, poté po přidání produktu do košíku dojde k automatickému přesměrování do košíku, i když Blok košíku nebudete mít zavěšený.

Pokud Vám toto chování aplikace nevyhovuje, tak jedinou možností je úprava zdrojového kódu na míru. Jestli o takovou úpravu máte zájem, můžete se obrátit na některého z našich partnerů (příp. vpravo blok PrestaShop partneři), který se aplikaci PrestaShop věnuje.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Ajax a košík
PříspěvekNapsal: 25 led 2015 23:47 
C4 zákazník

Registrován:
08 kvě 2013 18:26
Příspěvky:
17
Děkuji moc za rady, již to řeším.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz