Právě je 01 kvě 2024 02:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Magento - Nefunčkní registrace z košíku
PříspěvekNapsal: 19 říj 2012 12:22 

Registrován:
12 říj 2012 08:53
Příspěvky:
5
Nic jsem neopravoval. Hezky jsem všechno smazal - přes ftp vymazal složku s magentem a v administraci c.4.cz odstranil databázi. Začal jsem znovu s čistou instalací a databází. Připravil jsem si základní údaje, včetně dvou produktů. Zaregistroval jsem se a řádně objednal. Vše bylo bez problému. Tak jsem si řekl, když to funguje naplním eshop sortimentem. Abych vyplnil všechno správně nainstaloval jsem si ukazková data do jiného magenta. Všechno probíhalo dobře a ještě před odchodem z internetu jsem znova vyzkoušel udělat objednávku. Vše OK. Eshop jsem přepnul do DEMO, Systém-nastavení-vzhled-Hlavička HTML-Display Demo Store Notice jsem nastavil na "Ano". Před psaním tohoto příspěvku, jinak bych ho ani nepsal, jsem stejnou cestou nastavil Display Demo Store Notice na "Ne" a vyzkoušel na webové stránce eshop. No, a tu přišlo rozčarování, že celá dvoudenníí práce přišla vniveč. Stránka se sice zobrazí ale po klepnutí na kategorie se mi nezobrazí sortiment zboží. Podotýkám, že zboží aktivní je , skladem taky je, ale proště se odmítá zobrazit. Všiml jsem si, že v adminu je zpráva "One or more of the Indexes are not up to date: Vlastnost produktu, Product Prices, Catalog URL Rewrites, Product Flat Data, Category Flat Data, Kategorie Produkty, Catalog Search Index, Stock Status, Tag Aggregation Data. Click here to go to Index Management and rebuild required indexes." Zatím s tím nic dělat nebudu dokud mi někdo neporadí. Ovšem pokud se někdo takový najde. Jak alespon zachránit uložené a posané zboží, abych to nemusel znovu dopisovat? Ale problém je taky v tom, že pokud chci starou databázi nahrát do nové instalace tak mi to nebere, že tam jsou chyby. Může mi prosím někdo poradit, který permoník má všechno na svědomí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Magento - Nefunčkní registrace z košíku
PříspěvekNapsal: 19 říj 2012 12:34 

Registrován:
12 říj 2012 08:53
Příspěvky:
5
Ještě jsem si vzpomněl ač jsem to změnil hned "tabule vpravo" byla i večer po změně. Jestli nemá na to vliv, že jsem změnil catalog.xml
Kód:
<!-- Mage_Catalog -->
        <reference name="left">
<!-- komentář            <block type="core/template" name="left.permanent.callout" template="callouts/left_col.phtml">
                <action method="setImgSrc"><src>images/media/col_left_callout.jpg</src></action>
                <action method="setImgAlt" translate="alt" module="catalog"><alt>Our customer service is available 24/7. Call us at (555) 555-0123.</alt></action>
                <action method="setLinkUrl"><url>checkout/cart</url></action>
-->
            </block>
        </reference>
        <reference name="right">
            <block type="catalog/product_compare_sidebar" before="cart_sidebar" name="catalog.compare.sidebar" template="catalog/product/compare/sidebar.phtml"/>
<!-- komentář            <block type="core/template" name="right.permanent.callout" template="callouts/right_col.phtml">
                <action method="setImgSrc"><src>images/media/col_right_callout.jpg</src></action>
                <action method="setImgAlt" translate="alt" module="catalog"><alt>Keep your eyes open for our special Back to School items and save A LOT!</alt></action>
-->
            </block>


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Magento - Nefunčkní registrace z košíku
PříspěvekNapsal: 19 říj 2012 13:16 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

vyzkoušejte tedy provést reindexaci, o uložená data nepřijdete. Pokud to problém nevyřeší, pošlete mi na adresu forum@c4.cz přístupové údaje do administrace aplikace Magento. Otestuji chybu přímo na Vaší instalaci.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Magento Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz