Právě je 29 bře 2024 07:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WordPress - themeforest.net - aktualizace šablony
PříspěvekNapsal: 23 lis 2016 09:42 
C4 zákazník

Registrován:
22 čer 2016 19:26
Příspěvky:
48
Dobrý den, rád bych se zeptal na aktualizaci šablony.
Jelikož má angličtina není 100%, trochu se v návodech uváděných přímo v evanto marketu (themeforest.net) ztrácím a druhak si myslím, že ani neobsahují informace, které potřebuji.
Mám web s WP, zakouplil jsem šablonu na themeforest.net od zakoupení mi již několikrát zaslali email ve znění:

"We'd like to let you know that an update to your item Startit - A Fresh Startup Business Theme by Select-Themes is now available in your Downloads page.
Remember: you need to be logged in to download the update."


Takže se přihlásím na svůj účet u evanto, najedu na sekci download a tam vidím pouze původní téma ke stažení. Čili předpokládám, že se jedná o již aktualizované téma.

Teď ale k instalaci. Pokud tedy téma stáhnu, umím ho nahrát buď přes FTP (přepsat původní soubory) nebo přes administraci (zvolím původní šablonu, smažu evanto téma, nahraju nové aktualizované).

Ptám se ale, co se přepisem šablony změní. Jelikož jsem na webu přeci jen dost věcí nastavoval, překládal - o tato nastavení / překlady přijdu?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - themeforest.net - aktualizace šablony
PříspěvekNapsal: 23 lis 2016 15:05 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
20 říj 2016 14:03
Příspěvky:
117
Dobrý den,

zda-li je šablona ve stejné verzi poznáte buď z hlaviček v kódu, nebo porovnáním velikostí.

Pokud novou šablonu pouze nahrajete na FTP, neměla by se Vám nastavení šablony zadávaná z administrace nijak změnit, ovšem pokud jste manuálně upravoval kód v šabloně, tak se samozřejmě kód a tím i šablona změní, jestliže jste nastavoval šablonu pouze přes administraci můžete bez obav aktualizovat.

Ovšem, když šablona po aktualizaci systému nezpůsobuje žádné výrazné problémy, nebo pokud jste výrazně upravoval její kód doporučuji ji neaktualizovat.

_________________
Jan Finkous
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
WordPress partneři

Seznam všech partnerů

WordPress Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz