Právě je 28 bře 2024 10:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WordPress - Smazání "RSS (příspěvky)" a "RSS (komentáře)"
PříspěvekNapsal: 22 lis 2015 21:15 
C4 zákazník

Registrován:
09 lis 2015 18:40
Příspěvky:
107
Dobrý večer, mám dotaz , ve sloupci Informace pro uživatele mám RSS (příspěvky)
RSS (komentáře) .. jak to smazat aby to tam nebylo?

Dále se chci zeptat.. Uplně na konci stránky v levém rohu dolním mám: Používáme WordPress (v češtině).
Jak ten text odstranit a dát tam tex jiný?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Smazání "RSS (příspěvky)" a "RSS (komentáře)"
PříspěvekNapsal: 26 lis 2015 17:42 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

odstranění odkazů "RSS (příspěvky)" a "RSS (komentáře)" lze provést buď zásahem do zdrojového kódu, nebo jednodušším řešením je smazání menu a vytvoření nového pouze s vlastními odkazy. Smazání menu provedete v administraci aplikace WordPress v sekci "Vzhled > Widgety", kde stačí v části "Levý postranní panel" kliknout na název menu a následně na Smazat (příp. lze menu/widget odstranit přetáhnutím ze sekce). Pro vytvoření nového menu přejděte do sekce "Vzhled > Menu", kde si menu pojmenujte a přidejte do něj vlastní odkazy. Přidání menu do levého postranního panelu se provádí opět v sekci "Vzhled > Widgety", kde stačí v části "Dostupné widgety" kliknout na Menu, vybrat umístění (např. "Levý postranní panel") a stisknout tlačítko "Přidat widget" (příp. lze menu přidat chycením a přesunutím do dané sekce). V nastavení menu pak vyplňte jeho název, v rozbalovacím seznamu "Vyberte menu" zvolte nově vytvořené menu a uložte změnu.

Případně se dá stejné úpravy dosáhnout pomocí pluginu Customize Meta Widget. Po jeho instalaci můžete editovat přímo zdrojový kód menu.

Pro Váš další dotaz ohledně odstranění textu "Používáme WordPress (v češtině)" jsem vytvořil samostatné téma WordPress - Odstranění "Používáme WordPress (v češtině)". Pokud spolu dotazy vyloženě nesouvisí, zakládejte pro ně, prosím, samostatná témata.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
WordPress partneři

Seznam všech partnerů

WordPress Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz