Právě je 25 dub 2024 16:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WordPress - Překlad šablony pomocí Codestyling Localization
PříspěvekNapsal: 01 led 2015 18:50 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
30 led 2012 23:30
Příspěvky:
37
Mám šablonu Real Spaces, zkoušel jsem ji počeštit dle návodu za pomocí CodeStyling Localization, během porcesu se nevyskytla žádná chyba ale po ukončení k počeštění nedošlo a zobrazilo se hlášení:
Scripting Guard [ details ] The Plugin Codestyling Localization was forced to protect its own page rendering process against 1 incident !
Scripting Guard - hardening against plugin/theme based malformed script injections

Some authors of plugins and themes does not care about how they attach javascripts into WordPress backend pages. They pollute pages from other plugins with their own script code and damage the proper function of those plugins.

The plugin Codestyling Localization introduced a high sophisticated inject detection and will show error messages, if themes or plugins try to inject their own scripts into this plugin pages. Furthermore all embedded scripts will be safe guarded and traced in case they will raise runtime exceptions. Doing so this plugin protects itself of malfunction caused by 3rd party plugin/theme authors. This will ensure the correct behavoir for this page, but expect at other backend pages malfunctioning code, because this is a global issue.

Nevím jak to upravit, je tam přes 2 tisíce frází a přepisovat je postupně je dost náročné. Zkoušel jsem i pomocí programu POedit ale následné přepsání, překopírování atd. nevedlo k úspěchu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Překlad šablony pomocí Codestyling Localization
PříspěvekNapsal: 06 led 2015 14:30 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

přejděte v administraci aplikace WordPress do sekce s překlady Nástroje > Lokalizace a v oznámení:
Kód:
Scripting Guard [ details ] The Plugin Codestyling Localization was forced to protect its own page rendering process against 1 incident !

klikněte na slovo details. Měl by se Vám zobrazit detailnější popis, kde zjistíte, co problém způsobuje.

Každopádně všechny pluginy/šablony nelze pomocí modulu Codestyling Localization přeložit. Záleží právě na správné optimalizaci zdrojového kódu. A pokud se podobný problém objeví, je nutné obrátit se přímo na tvůrce těchto pluginů nebo šablon.

A jen pro jistotu se zeptám, použil jste po přidání překladů na stránce Přeložit jazykový soubor tlačítko vytvořit MO? Bez vytvoření MO souboru se totiž změny na stránkách neprojeví.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Překlad šablony pomocí Codestyling Localization
PříspěvekNapsal: 13 led 2015 14:31 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
30 led 2012 23:30
Příspěvky:
37
Ano mo soubor jsem vytvořil a pak jsem zkoušel více pátrat. Vaše odpověď mi pomohla, kde hledat. Šablona neobsahuje v kodu příkazy pro překlad. Pokud provedu překlad v kodu přijdu o možnost aktualizace. Momentálně to zkouším řešit přes jejich podporu a pak uvidím co se stane.
Děkuji za informace, které jste poskytl.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
WordPress partneři

Seznam všech partnerů

WordPress Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz