Právě je 18 dub 2024 21:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WordPress - Poslední komentáře - pouze jeden na příspěvek
PříspěvekNapsal: 02 pro 2011 16:43 

Registrován:
14 říj 2011 13:59
Příspěvky:
54
Používám standardní widget pro zobrazení posledních komentářů. Zobrazují se tedy nejnovější komentáře bez ohledu na to, ke kterému příspěvku patří.
Je možné, pomocí pluginu či jiným způsobem, upravit zobrazování tak, že se ukáže pouze poslední komentář k určitému příspěvku (ve widgetu bude každý zobrazený komentář patřit k jinému příspěvku a bude poslední u něj)?
Děkuji za radu, JM


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Komentáře
PříspěvekNapsal: 04 pro 2011 21:37 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
01 lis 2011 15:02
Příspěvky:
746
Dobrý den.

Pokud jsem správně pochopil Vaše požadavky, měl by je splňovat plugin Better WordPress Recent Comments.

Po jeho nainstalování jej umístěte jako widget na požadované místo v sidebaru.
Poté jděte na nastavení pluginu - má vlastní záložku dole v levém sloupci, označenou BWP RC. Zde najděte parametr Group at most a nastavte jej na 1 (nebo jiné číslo - určuje, kolik komentářů se ke každému příspěvku bude maximálně vypisovat).
Ostatní parametry již dle libosti.

_________________
Adam Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Poslední komentáře - pouze jeden na příspěvek
PříspěvekNapsal: 06 pro 2011 00:04 

Registrován:
14 říj 2011 13:59
Příspěvky:
54
Děkuji pěkně, po úpravě šablony komentáře jsem dostal přesně to, co jsem si představoval.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Poslední komentáře - pouze jeden na příspěvek
PříspěvekNapsal: 16 led 2012 20:40 

Registrován:
14 říj 2011 13:59
Příspěvky:
54
Vracím se po nějakém čase k pluginu Better WordPress Recent Comments. Funguje bezvadně, až na jednu "maličkost". Každý den či obden se objeví ve widgetu - přehledu komentářů - odkaz na neexistující komentář. Cizí jméno autora komentáře, po rozkliknutí se otevře příspěvek, ke kterému byl neexistující komentář přiřazen. Komentář, jak jsem napsal, neexistuje. Ani ve schránce spamů se žádný komentář neobjeví. Opisování kodu generaci odkazu na neexistující komentář nezabrání. Mám aktivovaný Raven´s Antispam. V nastavení pluginu Better WordPress Recent Comments zatržený zákaz pingbacks.
Z přehledu (widgetu) takovýto odkaz odstraňuji tím způsobem, že v nastavení pluginu BWP... kliknu na "uložit nastavení" (nastavení však neměním). Pak odkaz z přehledu zmizí.
Mohu se takových odkazů v přehledu komentářů nějakým způsobem zbavit? Děkuji, JM


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Poslední komentáře - pouze jeden na příspěvek
PříspěvekNapsal: 17 led 2012 10:56 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
01 lis 2011 15:02
Příspěvky:
746
Dobrý den.

Nechal jsem tehdy plugin na mojí testovací instalalci WordPressu zapnutý, ale žádné ani neexistující příspěvky mi v něm za tu dobu nepřibyly, plugin samotný to tedy na svědomí nemá.
Nenacházím také ani stopu po tom, že by se s podobným problémem setkal ještě někdo další.
Máte tedy možnost kontaktovat autora s prosbou o pomoc, nebo se podívat do kódu pluginu a přidat do výpisu příspěvků kontrolu, zda se příspěvek skutečně v databázi vyskytuje. Také by možná mohla pomoci přeinstalace antispamového pluginu nebo duplicitní použití ještě dalšího.

_________________
Adam Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Poslední komentáře - pouze jeden na příspěvek
PříspěvekNapsal: 25 led 2012 21:17 

Registrován:
14 říj 2011 13:59
Příspěvky:
54
S odstupem času...
Vypadá to, že pomohla aktivace duplicitní antispamové ochrany (Akismet). JM


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Poslední komentáře - pouze jeden na příspěvek
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2012 18:19 

Registrován:
14 říj 2011 13:59
Příspěvky:
54
Po čase opět plugin Better WordPress Recent Comments
Upozornilo mě několik čtenářů, že okomentovali mé starší články: Komentář se standardně zobrazil pod článkem, ovšem ve widgetu, kde mám zobrazeny poslední komentáře (celkem 10, ke každému příspěvku poslední), se nový komentář neobjevil. Zkoušel jsem sám opakovaně takovéto příspěvky komentovat a potvrdilo se, co čtenáři tvrdili. Komentář pouze za článkem, ve widgetu nikoli.
Nemohu objevit příčinu, proč se zobrazení ve widgetu blokuje. Těch "blokovaných příspěvků je víc", nerozhoduje jejich stáří, komentáře jsou povoleny globálně... ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Poslední komentáře - pouze jeden na příspěvek
PříspěvekNapsal: 07 kvě 2012 12:02 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
01 lis 2011 15:02
Příspěvky:
746
Dobrý den.

Mě plugin stále funguje. Ověřil jsem přidání komentáře ke staršímu příspěvku jako běžný návštěvník a plugin komentář zprvu také nezobrazil a dokonce jej ani nezapočítal do počtu komentáří pod článkem (komentář tam přitom byl vidět). Pak jsem si ale uvědomil, že komentář nebyl schválen v administraci. Ihned po schválení se komentář započítal do počtu komentářů k článku a zobrazil se i v pluginu.
Ověřte tedy na nástěnce WordPressu, zda komentáře nečekají na schválení.
Pokud ne, pak je možné, že Better WordPress Recent Comment začal kolidovat buďto s aktualizovanou verzí WordPressu (já jsem ovšem WordPress před vyzkoušením aktualizoval, takže zde asi problém nebude), nebo s novou verzí některého jiného pluginu, případně s nějakou Vaší úpravou WordPressu.

_________________
Adam Chyský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
WordPress partneři

Seznam všech partnerů

WordPress Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz