Právě je 28 bře 2024 11:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - MailChipm
PříspěvekNapsal: 28 lis 2013 22:29 

Registrován:
26 lis 2013 15:16
Příspěvky:
17
uz jsem na to přišel...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - MailChipm
PříspěvekNapsal: 28 lis 2013 22:39 

Registrován:
26 lis 2013 15:16
Příspěvky:
17
jeste mam dotaz - vse jsem nainstaloval ale nepreklopil se mi jiz pripraveny web ve WP do toho noveho. Takze musim nastavit vše znovu? MB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - MailChipm
PříspěvekNapsal: 28 lis 2013 23:44 

Registrován:
26 lis 2013 15:16
Příspěvky:
17
Dobrý večer, tak vše mám hotove - teď bych rád požádal zda mi muzete pomoc s umístění mail formuláře přes mailchimp na stránky WP. Děkuji MB


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Jak přesunout blog z WordPress.com na vlastní do
PříspěvekNapsal: 29 lis 2013 14:32 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 12:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

plugin si můžete stáhnout na této adrese. Po stažení pluginu se přihlašte do administrace aplikace WordPress a plugin nainstalujte podle návodu, který naleznete v tomto příspěvku.
Až se plugin nainstaluje, tak ho aktivujte kliknutím na Aktivovat plugin. Potom přejděte do Pluginy > Přehled pluginů a u pluginu MailChimp klikněte na Settings.

Pokud ještě nemáte vytvořený účet u služby MailChimp, tak v nastavení pluginu klikněte na Try one for Free!, budete přesměrován na stránku, kde si můžete vytvořit nový účet. Jestli už účet vytvořený máte, tak v nastavení pluginu klikněte na Connect. Vyskočí Vám okno, do kterého je nutné zadat přihlašovací údaje do služby MailChimp.

Jestli ještě nemáte vytvořený žádný list, tak si ho vytvořte. Přihlašte se do účtu na MailChimp a v menu klikněte na Lists > Create List. Zde vyplňte jméno, email a další informace. Až vše budete mít nastaveno, tak klikněte na Save. V administraci WordPressu přejděte do Nastavení > Obecné > MailChimp a v seznamu si vyberte vytvořený list. V nastavení si můžete nastavit například to, které položky se budou zobrazovat (First Name, Last Name). Pak už jen přejděte do Vzhled > Widgety a najděte si widget s názvem MailChimp Widget. Ten chycením a tažením přesuňte do pravého panelu a zvolte pozici, do které ho chcete vložit, potom klikněte na Uložit.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Jak přesunout blog z WordPress.com na vlastní do
PříspěvekNapsal: 16 úno 2016 12:57 

Registrován:
16 úno 2016 12:48
Příspěvky:
1
Ahoj, řeším teď stejný problém. Našla jsem několik variant přesunu, viz http://pixelfield.cz/jak-presunout-wordpress/
co myslíte, že by z toho bylo nejlepší? Poměr jednoduchost a výsledek?
Vzhledem k tomu, že to plánuji předat odborníkům, tak aby to časově, tzn. cenově bylo v pohodě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Jak přesunout blog z WordPress.com na vlastní do
PříspěvekNapsal: 20 bře 2016 15:15 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 12:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

záleží pouze na Vás, ale myslím, že dostačující je standardní přesun, kdy stačí překopírovat soubory a následně v databázi upravit URL adresu z původní na novou.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
WordPress partneři

Seznam všech partnerů

WordPress Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz