Právě je 29 bře 2024 02:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VirtueMart - Stav objednávky, editace Sestavy - nefunkční
PříspěvekNapsal: 17 led 2013 14:21 

Registrován:
01 čer 2010 09:05
Příspěvky:
4
Dobrý den,
tak jsem již téměř zprovoznil e-shop a mám tu dvě věci, které nemohu zaboha rozchodit.


1) Nelze mi přepsat stavy objednávky z angličtiny do češtiny. Detail stavu jde rozkliknout, ale při uložení hodí tuto chybu:
vmError: TableOrderstates COM_VIRTUEMART_ORDER_STOCK_HANDLE v záznamu chybí! Nelze uložit záznam bez COM_VIRTUEMART_ORDER_STOCK_HANDLE.
vmError: VirtueMartModelOrderstatus::store TableOrderstates COM_VIRTUEMART_ORDER_STOCK_HANDLE v záznamu chybí! Nelze uložit záznam bez COM_VIRTUEMART_ORDER_STOCK_HANDLE.


2) V části "Objedávky a zákazníci" mi nejde otevřít záložka "Sestavy". Po kliknutí na odkaz se mi zobrazí prázdná obrazovka s hláškou:
Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'DateTimeZone::__construct() [<a href='datetimezone.--construct'>datetimezone.--construct</a>]: Unknown or bad timezone (1)' in /data/www/fenixstav.cz/www.fenixstav.cz/administrator/components/com_virtuemart/models/report.php:109 Stack trace: #0 /data/www/fenixstav.cz/www.fenixstav.cz/administrator/components/com_virtuemart/models/report.php(109): DateTimeZone->__construct('1') #1 /data/www/fenixstav.cz/www.fenixstav.cz/administrator/components/com_virtuemart/models/report.php(58): VirtuemartModelReport->setPeriodByPreset() #2 /data/www/fenixstav.cz/www.fenixstav.cz/administrator/components/com_virtuemart/helpers/vmmodel.php(94): VirtuemartModelReport->__construct() #3 /data/www/fenixstav.cz/www.fenixstav.cz/administrator/components/com_virtuemart/views/report/view.html.php(44): VmModel::getModel() #4 /data/www/fenixstav.cz/www.fenixstav.cz/administrator/components/com_virtuemart/helpers/vmcontroller.php(118): VirtuemartViewReport->display() #5 /data/www/fenixstav.c in /data/www/fenixstav.cz/www.fenixstav.cz/administrator/components/com_virtuemart/models/report.php on line 109

Stránky: http://www.fenixstav.cz/index.php/e-shop

Snad jsem to napsal srozumitelně. Většinou si poradím sám, tak nejsem v dotazech zkušený :). Dokážete prosím někdo poradit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Stav objednávky, editace Sestavy - nefunkční
PříspěvekNapsal: 18 led 2013 15:58 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

ano, tento problém se opravdu u novějších verzí aplikace Virtuemart objevil, ale zatím jsem se s ním setkal pouze v kombinaci s aplikací Joomla 1.5. U Joomla 2.5 se tato chyba neprojevila. Takže zřejmě používáte verzi Joomla 1.5, ale bohužel řešení momentálně pro tuto verzi neznám. Každopádně z důvodu dalších podpory a bezpečnosti by pro Vás stejně bylo nejlepší zaktualizovat aplikaci Joomla na verzi 2.5.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Stav objednávky, editace Sestavy - nefunkční
PříspěvekNapsal: 21 led 2013 14:01 

Registrován:
01 čer 2010 09:05
Příspěvky:
4
Dobrý den,
děkuji Vám za odpověď, opravdu používám J 1.5.
Tak budu muset provést to, co jsem dlouho oddaloval :) - upgrade.
Ještě jednou díky. F.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
VirtueMart partneři
VirtueMart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz