Právě je 19 dub 2024 21:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VirtueMart - Bug s košíkem
PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 15:57 

Registrován:
29 pro 2010 17:17
Příspěvky:
24
Dobrý den,

nedávno jsem si koupil joomsef a k tomu rozšíření pro virtuemart.
Vše funguje suprově a zdá se, že to web ohledně optimalizace hodně podpořilo. ALE. Mám jeden problém, který zřejmě nastal po nainstalování joomsefu pro virtuemart. Uvedu přímo příklad, pokud tyto následujicí kroky uděláte také, narazíte na to samé, jako já.
na www.pashop.cz si kliknu na nějakou kategorii a dám nějaký produkt do košíku. Ihned mě to navede do košíku, kde se zboží úspěšně vložilo, když chci pokračovat v nakupování, kliknu pokračovat dál v nakupování. Kliknu si na další kategorii a prohlížím zboží. Když se mi už nic nelíbí, chci se dostat to košíku. Na ten kliknu tím, že nahoře v horní liště je tlačítko pokladna. Když na ni kliknu, napíše mi to že "Váš košík je prázdný" ALE když si kliknu pak na další zboží a dám přidat do košíku, tak už tam pak ten produkt, který jsem před tím dal do košíku je. Je to dost velký problém. Tlačítko "pokladna" musí fungovat. Můžete mi prosím nějak poradit??? Nebude to joomsefem? Před nainstalováním joomsefu to vše fungovalo.Prosím o nejbližší zpětné info. Díky moc...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Bug s košíkem
PříspěvekNapsal: 20 črc 2011 13:48 

Registrován:
20 črc 2011 12:16
Příspěvky:
31
Dobrý den,
postupoval jsem podle Vašeho popisu na webu http://www.pashop.cz a nepodařilo se mi chybu odhalit. Všechno totiž funguje správně. Nedochází k svévolnému vymazání zboží z košíku. Jste si jistý, že se tak děje vždy? Chyba může nastávat jen za určitých okolností (jen při určitém pohybu v rámci nabídky ovchodu).

Nastává tato chyba i když zkusíte přidat zboží do košíku, přejít do jiné kategorie a hned se vrátit zpět na košík?

_________________
Jakub Fišer
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
VirtueMart partneři
VirtueMart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz