Právě je 28 bře 2024 13:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SMS Notifikace
PříspěvekNapsal: 17 úno 2010 18:30 

Registrován:
17 úno 2010 18:24
Příspěvky:
4
Dobrý den,
je možné nastavit upozornění formou SMS na příchozí mail? Nikde to nemohu nalézt.

A dále by mě zajímalo, jak nastavit přeposílání (a zároveň zachování na stávajícím serveru) mailových zpráv na jinou adresu. Když nastavím alias, tak mi na té původní nic nezůstává.

Díky Pepa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SMS Notifikace
PříspěvekNapsal: 18 úno 2010 10:08 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
248
Dobrý den,

upozornění na příchozí e-mail pomocí SMS bude možné v novém administračním systému, na kterém se pracuje.
V současné době je potřeba o nastavení požádat e-mailem na podpora@c4.cz.(Uveďte prosím z jaké schránky a jaký je Váš "mobilní e-mail")
Připomínám, že předpokladem tohoto nastavení je existence tzv. mobilního emailu, který máte zřízen u Vašeho poskytovatele telefonních služeb.

Pokud u e-mailu nastavíte pouze přesměrování, zpráva se pouze přepošle, nikde se fyzicky neuloží.
Chcete-li, aby Vám zprávy zůstávaly na serveru a zároveň se přeposlaly jinam, je potřeba schránku fyzicky vytvořit a zároveň nastavit přesměrování (administrační systém sekce II. Emailové schránky a III. Přesměrování emailů.)

_________________
Antonín Bohunský
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SMS Notifikace
PříspěvekNapsal: 19 úno 2010 17:37 
Uživatelský avatar

Registrován:
09 zář 2009 10:28
Příspěvky:
45
Bydliště:
Jesenice
Pepa píše:
Dobrý den,
je možné nastavit upozornění formou SMS na příchozí mail? Nikde to nemohu nalézt.

A dále by mě zajímalo, jak nastavit přeposílání (a zároveň zachování na stávajícím serveru) mailových zpráv na jinou adresu. Když nastavím alias, tak mi na té původní nic nezůstává.

Díky Pepa


Dobrý den, pokud jde o O2, tak mě funguje přesměrování v administraci na mail tel.cislo@sms.cz.o2.com.

_________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - Jana Vostrádalová - - - - - - - - - - - - - - - - -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SMS Notifikace
PříspěvekNapsal: 15 bře 2010 18:01 

Registrován:
09 úno 2010 11:47
Příspěvky:
4
Dobrý den.

Řeším problém s přeposíláním emailů na vodafonemail.cz. Pokud jsem to pochopil, tak přeposílání funguje tak, že pokud subjekt A pošle něco subjektu B, který má email na C4 a subjekt B si to přeposílá automaticky na vodafonemail.cz (mobilní email).
Následně může dojít k situaci, že vodafonemail přeposlaný email nepřijme (momentálně to řeším kvůli přílohám, kdy se mi vrací něco jako :

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

xxx@vodafonemail.cz
(generated from B@mail_na_C4.cz)
SMTP error from remote mail server after MAIL FROM:<A@mail_subjektu_A.cz> SIZE=3817386:
host e2sgw01.vodafone.cz [217.77.161.168]: 552 Message size exceeds fixed limit

Problém je, že tento email dostane subjekt A (odesílatel původní zprávy) a tento se následně děsí, proč mail neprošel.

Můj dotaz zní:
- lze zařídit, aby se daly přeposílat nějaké ořezané informace? Například nastavit, že nechci posílat přílohy, případně že chci poslat jen Předmět a prvních X znaků ze zprávy?
- pokud ne, lze zařídit, aby tuto chybovou hlášku nedostal subjekt A ale subjekt B?

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SMS Notifikace
PříspěvekNapsal: 15 bře 2010 21:33 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
29 čer 2009 19:53
Příspěvky:
263
Dobrý den, lze nastavit, aby se posílal pouze předmět emailu jako informační sms. O to je potřeba si požádat na podpora@c4.cz.

_________________
Jan Vítek
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Ostatní Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz