Právě je 18 dub 2024 14:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - vytvoření skladu - povinný telefon
PříspěvekNapsal: 06 pro 2013 22:57 

Registrován:
04 dub 2013 23:42
Příspěvky:
67
Dobrý den,

zkouším si vytvořit sklad (abych mohla dělat inventury) v Prestashopu, abych nemusela kupovat nějaký jiný program. Bohužel hned na začátku jsem narazila na problém, a to při vytvoření nového skladu.
Chce to po mě adresu apod., ale také telefon, resp. mobilní, na což ale není kolonka. Když mobil vložím do kolonky telefon, tak mi to hodí chybu, že mobilní telefon je vyžadován (je pravda, že je vyžadován u objednávek zákazníků - nevím zda to může mít vliv). Je nějaká možnost, jak do formuláře dostat kolonku pro mobilní telefon?

Moc děkuji za každou radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - vytvoření skladu - povinný telefon
PříspěvekNapsal: 07 pro 2013 16:22 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

Vaše stránky nejsou umístěny na Webhostingu C4, pro který je toto fórum určeno. Bohužel není v našich možnostech řešit dotazy zákazníků všech cizích společností, takže s dotazem se, prosím, obraťte na podporu Vašeho hostingu. Pokud byste se chtěla stát naším zákazníkem a získat tak kvalitní podporu pro aplikaci PrestaShop, můžete k nám převést svůj web a budeme se Vám věnovat. Učinit tak můžete zde.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - vytvoření skladu - povinný telefon
PříspěvekNapsal: 07 pro 2013 20:33 

Registrován:
04 dub 2013 23:42
Příspěvky:
67
Děkuji, už jsem si s tím poradila.
Na chvíli jsem vypnula jednu z Vašich předchozích rad ohledně vyžadování mobilního telefonu a vytvořila rychle sklad a pak to zase vrátila do původního stavu. Odkaz na radu prestashop-registrace-noveho-zakaznika-telefon-t3737.html

Možná by to byl dobrý tip i pro ostatní, kteří s tímto mají problém. Prostě jsem to trošku obešla :D

Obecně bych se ještě zeptala (není to nic o nastavení a ve foru jsem nic k tomu nenašla) Je možné někde v administrátoru, po vytvoření skladu a zásob, na konci roku vytisknout inventuru? Asi toto potřebují všichni uživatelé, kteří používají Prestashop. Nějak jsem to nikde nenašla, ale možná jsem koukala špatně. Nezobrazuje se mi nikde možnost tisku.

Mám verzi 1.5.4.1

Ohledně přechodu k Vám, to jsem již řešila s pánem u Vás na pevné lince (nevím již jméno), který však uznal, že když máme vlastní prostor, tak nemá cenu k Vám přecházet jen např. kvůli feedům, které zatím nemůžeme rozchodit, že byste mi s tím stejně nepomohli....

Předem děkuji za laskavost.

Blanka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - vytvoření skladu - povinný telefon
PříspěvekNapsal: 07 pro 2013 22:26 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

většina uživatelů, kteří používají aplikaci PrestaShop mají nějaký účetní program. Pokud chcete zjistit pohyby na skladě, tak se podívejte do záložky Zásoby zboží > Sklady. U vybraného skladu klikněte na Zobrazit. Dole potom v záložce Zásoby můžete kontrolovat informace o produktech, které jsou v tomto skladě. Ve druhé záložce Historie můžete kontrolovat vše, co se ve skladě stalo (např. přidání zboží, snížení, přesunutí zboží do jiného skladu...).
Vše si můžete exportovat v CSV formátu kliknutím na Export (CSV).

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz