Právě je 28 bře 2024 22:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény
PříspěvekNapsal: 06 srp 2013 08:07 

Registrován:
09 lis 2012 10:22
Příspěvky:
30
Dobry den,

napada Vas nejaky duvod proc by tento postup nemel fungovat na Prestashop 1.4.7.0 ?
Mam eshop presunuty 1:1 na hostingu C4 pouze ma jinou domenu:
    config soubor jsem upravil na nove udaje spojene s novou DB
    zmenil jsem si nastaveni DB "UPDATE ps_configuration SET value = '0' WHERE name='PS_CIPHER_ALGORITHM'"
    zmenil jsem domenu v config tabulce v DB a stejne porad zobrazuje "Link to database cannot be established."

Dekuji za nejaky napad co zkontrolovat pripadne jak to dal resit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény
PříspěvekNapsal: 06 srp 2013 11:09 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

tato chyba se zobrazuje, pokud zadáte špatné přihlašovací údaje k databázi. Vyzkoušejte tedy zkontrolovat správnost údajů v souboru config/settings.inc.php. Pokud se Vám nepodaří chybu odstranit, tak mi na e-mail forum@c4.cz pošlete adresu stránek. Otestuji problém přímo na Vaší instalaci.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény
PříspěvekNapsal: 06 pro 2013 00:08 

Registrován:
05 pro 2013 23:59
Příspěvky:
7
Dobry den
presuvam eshop na druhu domenu robim to prvy krat...trapim sa s tym uz druhy den, prekopirovala som cez ftp TComander moj funkcny eshop presta v. 1541 na novu domenu toho isteho hostingu mam (multiwebhosting) zmenila som vsetko ako pisete, natiahla som databazu aj v nej som zmenila vsetko ohladom mena domeny a nejde...
nejde ani strana a na admine mi vypisuje toto:
[PrestaShopException]

Nie je k odkazu v tabuľke module_access pre id_module 100.
je uvedená na riadku 1743 v súbore classes / modul / Module.php

1737. samostatne :: $ cache_permissions [$ zamestnanec-> id_profile] [$ row ['id_module']] ['configure'] = $ row ['configure'];
1738. }
1739. }
1740.
1741. if (isset! (samostatne :: $ cache_permissions [$ zamestnanec-> id_profile] [$ id_module]))
1742. throw new PrestaShopException ("nie je k referenčnej v tabuľke module_access pre id_module '$ id_module ..'. ');
1743.
1744. return (bool) samostatne :: $ cache_permissions [$ zamestnanec-> id_profile] [$ id_module] [$ var];
1745. }
1746.
1747. / **
ModuleCore :: getPermissionStatic - [linka 2220 - triedy / regulátor / AdminController.php] - [2 Argumenty]
AdminControllerCore-> getModulesList - [linka 1518 - triedy / regulátor / AdminController.php] - [1 Tvrdenia]
AdminControllerCore-> renderModulesList - [linka 1441 - triedy / regulátor / AdminController.php] - [0 Argument]
AdminControllerCore-> initContent - [riadok 111 - regulátory / admin / AdminLoginController.php] - [0 Argument]
AdminLoginControllerCore-> initContent - [riadok 167 - kurzy / regulátor / Controller.php] - [0 Argument]
ControllerCore-> run - [riadok 349 - kurzy / Dispatcher.php] - [0 Argument]
DispatcherCore-> dispatch - [riadok 50 - admin7114/index.php] - [0 Argument]

stranka je www.gastrovyroba.sk
pomozte mi prosim..co robim zle dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény
PříspěvekNapsal: 06 pro 2013 00:43 

Registrován:
05 pro 2013 23:59
Příspěvky:
7
Takze mi to uz ide ale neviem preco pri zadani www.gastrovyroba.sk ma presmeruje na prekopitovany eshop www.gastrotatry.sk toto musim este doriesit preco...a kde to mam prepisat.....

admin mi ukazuje pod spravnou domenou je sice zle oznaceny ale to je len kozmeticka chyba.

Dakujem za radu a som velmi stastna..
inac preco som to robila tak dlho .... lebo som zle kopirovala subory a nastavenia som robila skor ako som mala vsetko nakopirovane....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény
PříspěvekNapsal: 06 pro 2013 11:59 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

pravděpodobně nemáte upravenou adresu stránek. V návodu PrestaShop - Konfigurační soubor naleznete postup úpravy. Jelikož Vaše stránky nejsou umístěny na Webhostingu C4, pro který je fórum určeno, s dalšími dotazy se obracejte na podporu Vašeho hostingu. Není v našich silách řešit dotazy zákazníků ostatních hostingových společností. Pokud se chcete stát naším zákazníkem a získat tak kvalitní podporu pro aplikaci PrestaShop, můžete tak učinit zde.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény
PříspěvekNapsal: 06 pro 2013 14:43 

Registrován:
05 pro 2013 23:59
Příspěvky:
7
Dobry den
Dakujem za odpoved, zmena hostingu nie je problem pokial mi ponuknete zaujimave podmienky prave mi konci spravcovske obdobie u mojho hostingu takze by bol pravy cas ak ide o zmeny hoci som tam spokojna ale clovek nikdy nevie :D .Prosim vas dajte mi vasu ponuku multihostingu zatial mam 5 stranok ale mam v platne to rozsirovat..
DAKUJEM ZA ODPOVED
:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény
PříspěvekNapsal: 06 pro 2013 17:37 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

my vyloženě multihosting neděláme. Na serverech totiž nemáme žádné omezování výkonu, proto u nás dobře fungují i náročné aplikace. Ale samozřejmě Vám můžeme udělat cenovou nabídku. Pokud máte zájem, kontaktujte nás na info@c4.cz (příp. přes kontaktní formulář).

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény
PříspěvekNapsal: 06 pro 2013 18:11 

Registrován:
05 pro 2013 23:59
Příspěvky:
7
Nefunguje...
na oboch strankach ked sa prihlasim na admin menim nazov stranky a stale to je jedno v ktorom backoffice urobim zmenu zmeni obe stranky ako keby bezali pod jednou domenou tu zmenim meno domeny v dole spominanaom nastaveni a pri zadani stranky premenuje aj tu druhu tak ako mam tu prvu pomozte mi prosiiim.
Mam pocit ze aj ked sa hlasim do kazdeho admina na stranky zvlas a kazda ma vlastnu databazu v kazdom admine menim ale obe stranky ako jednu...
ako ich odlepim a osamostatnim?

Vytvoření nového obsahu souboru .htaccess

Pokud přesouváte stránky na jinou adresu/doménu, tak po úpravě adresy webu je nutné ještě přegenerovat obsah souboru .htaccess. V administraci aplikace PrestaShop přejděte do sekce "Konfigurace - SEO a URL", v části "Nastavení adresy URL" přepněte volbu "Přátelská URL" na Ne a uložte změnu. Poté volbu "Přátelská URL" nastavte zpět na Ano a znovu uložte změnu. Tím dojde k automatickému vygenerování nového obsahu souboru .htacce

Tiez v tabulkach som nenasla toto:

U verze 1.5 je nutné přepsat adresu webu ještě v tabulce ps_shop_url ve sloupcích domain a domain_ssl.

POMOOC pomozte mi prosiiim penkeee..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény
PříspěvekNapsal: 06 pro 2013 18:13 

Registrován:
05 pro 2013 23:59
Příspěvky:
7
To co citujem hore z vasho navodu, som urobila ako pisete no nic....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Přesun eshopu na jiný název domény
PříspěvekNapsal: 06 pro 2013 20:53 

Registrován:
05 pro 2013 23:59
Příspěvky:
7
oslovila som moj webhosting verim ze mi pomozu ...ked nic aspon poradim inym :-) a napisem kde bol ten zadrhel..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz