Právě je 18 dub 2024 10:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Pozice odkazů a bloku s informacemi o uživateli
PříspěvekNapsal: 03 úno 2014 14:34 
C4 zákazník

Registrován:
03 úno 2014 14:26
Příspěvky:
1
Dobrý den,

potýkám se delší dobu se správným umístěním košíku, vyhledávání a loga. Poté, co se mi rozpadla hlavička stránky (logo, zmizel košík atd.), jsem opět dostal stránku do následující podoby: viz. příloha. Nedokážu dostat košík a přihlášení nahoru.

Nyní potřebuji dostat v ideálním případě doprava úplně nahoru oblast "kontakt - mapa stránek - přidat k oblíbeným". K tomu ještě možnost přihlášení. Dále vpravo pod těmito záložkami košík a až následně lišta, na které jsou jednotlivé kategorie.

Snažil jsem se najít odpověďi na fóru, ale stále se mi nedaří. Můžete mi pomoci?


Přílohy:
Blanchette.cz.jpg
Blanchette.cz.jpg [ 122.16 KiB | Zobrazeno 1359 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Pozice odkazů a bloku s informacemi o uživateli
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014 22:55 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

pozice modulů můžete spravovat v administraci aplikace v sekci Moduly > Pozice modulů. Přejděte do této sekce a pomocí zkratky CTRL+F vyhledejte pozici Top of pages. V této pozici Blok s informacemi o uživateli (chycením a tažením) přesuňte nad blok s názvem Horní hlavní nabídka. Tím dosáhnete toho, že se košík bude zobrazovat vpravo nahoře nad hlavní nabídkou.

Ve stejné pozici (Top of pages) potom najděte blok s názvem Blok s trvalými odkazy a přesuňte ho nad Blok s informacemi o uživateli.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Pozice odkazů a bloku s informacemi o uživateli
PříspěvekNapsal: 26 bře 2018 19:51 
C4 zákazník

Registrován:
30 led 2014 10:49
Příspěvky:
20
Dobrý den,
prosím o radu, jak dostat do horního pravého rohu odkaz na přihlášení a td.
Modul Blok s informacemi o uživateli mám na druhé pozici pod trvalými odkazy na display Top.
Dále neumím dát do roviny vyhledávání a košík pls.

Děkuji za radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Pozice odkazů a bloku s informacemi o uživateli
PříspěvekNapsal: 27 bře 2018 11:58 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

"Blok s informacemi" musíte zavěsit do pozic displayNav, displayTop a Header. Do všech požadovaných pozic modul jednoduše zavěsíte kliknutím na "Obnovit původní" v sekci "Moduly a Služby", tím se pozice zresetují. Modul se pak zobrazí standardně v šedém pruhu v pozici displayNav. Pokud byste chtěl modul zobrazit v jiné pozici, tak byste si musel upravit jeho zdrojový kód.

Rozhozené vyhledávání a košík způsobuje modul "Blok s trvalými odkazy", který máte zavěšený v pozici displayTop. Styly modulu nejsou pro tuto pozici optimalizované, takže pokud byste ho v ní chtěl zobrazit, musel byste si je upravit na míru. Jelikož Vám modul nyní posouvá dolu pole s vyhledáváním, tak by mělo stačit upravit styly právě modulu "Blok Rychlé hledání [Quick search block]". Takže na FTP serveru v souboru /themes/default-bootstrap/css/modules/blocksearch/blocksearch.css najděte řádky:
Kód:
#search_block_top {
  padding-top: 50px; }
a upravte hodnotu padding-top na 25px.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Pozice odkazů a bloku s informacemi o uživateli
PříspěvekNapsal: 27 bře 2018 13:38 
C4 zákazník

Registrován:
30 led 2014 10:49
Příspěvky:
20
Moc děkuji za radu, vše funguje :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz