Právě je 20 dub 2024 15:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Po upgrade se nezobrazují obrázky, jen otazník
PříspěvekNapsal: 12 úno 2016 16:13 
C4 zákazník

Registrován:
12 úno 2016 15:56
Příspěvky:
2
Dobrý den,
udělal jsem upgrade na nejnovější v. 1.6.1.4 a téměř žádné obrázky se nezobrazují (jen asi 1/20) jen otazník v bílém rámu, když se podívám do back office, tak u produktů normálně jsou. zkoušel jsem několikkrát změnit práva, nahrát znovu, regenerovat, ale je to pořád stejné.
Poradí někdo, co s tím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po upgrade se nezobrazují obrázky, jen otazník
PříspěvekNapsal: 15 úno 2016 11:49 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

na stejný problém jsem zatím nenarazil. Po aktualizaci na novější verzi aplikace by se obrázky měly v pořádku zobrazovat. Jsou Vaše stránky umístěny na Webhostingu C4, abych mohl chybu prověřit?

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po upgrade se nezobrazují obrázky, jen otazník
PříspěvekNapsal: 16 úno 2016 14:05 
C4 zákazník

Registrován:
12 úno 2016 15:56
Příspěvky:
2
Filip Kučera píše:
Dobrý den,

na stejný problém jsem zatím nenarazil. Po aktualizaci na novější verzi aplikace by se obrázky měly v pořádku zobrazovat. Jsou Vaše stránky umístěny na Webhostingu C4, abych mohl chybu prověřit?



Mám je zatím na původní doméně, kvůli velké db, ale chystám se je sem přenést. Když jsem to znovu celé přeinstaloval (db+prestu), tak stále to samé. V debug mode při kliku na nějaký ten otazník místo obrázku se vypíše:


[PrestaShopDatabaseException]
Unknown column 'p.id_tax' in 'on clause'

SELECT p.*, pl.`description`, pl.`description_short`, pl.`link_rewrite`, pl.`meta_description`, pl.`meta_keywords`, pl.`meta_title`, pl.`name`, p.`ean13`,
i.`id_image`, il.`legend`, t.`rate`, m.`name` AS manufacturer_name
FROM `ps_product` p
LEFT JOIN `ps_product_lang` pl ON (p.`id_product` = pl.`id_product`)
LEFT JOIN `ps_image` i ON (i.`id_product` = p.`id_product` AND i.`cover` = 1)
LEFT JOIN `ps_image_lang` il ON (i.`id_image` = il.`id_image` AND il.`id_lang` = 3)
LEFT JOIN `ps_tax` t ON (t.`id_tax` = p.`id_tax`)
LEFT JOIN `ps_manufacturer` m ON (m.`id_manufacturer` = p.`id_manufacturer`)
LEFT JOIN `ps_nove_produkty` np ON (np.`id_product` = p.`id_product`)
WHERE pl.`id_lang` = 3 AND np.id_nove_produkty is not null
ORDER BY np.id_nove_produkty;
at line 791 in file classes/db/Db.php

786. if ($webservice_call && $errno) {
787. $dbg = debug_backtrace();
788. WebserviceRequest::getInstance()->setError(500, '[SQL Error] '.$this->getMsgError().'. From '.(isset($dbg[3]['class']) ? $dbg[3]['class'] : '').'->'.$dbg[3]['function'].'() Query was : '.$sql, 97);
789. } elseif (_PS_DEBUG_SQL_ && $errno && !defined('PS_INSTALLATION_IN_PROGRESS')) {
790. if ($sql) {
791. throw new PrestaShopDatabaseException($this->getMsgError().'<br /><br /><pre>'.$sql.'</pre>');
792. }
793.
794. throw new PrestaShopDatabaseException($this->getMsgError());
795. }
796. }
DbCore->displayError - [line 425 - classes/db/Db.php] - [1 Arguments]
DbCore->query - [line 643 - classes/db/Db.php] - [1 Arguments]
DbCore->executeS - [line 133 - modules/blocknoveprodukty/blocknoveprodukty.php] - [1 Arguments]
BlockNoveProdukty->hookRightColumn - [line 587 - classes/Hook.php] - [1 Arguments]
HookCore::coreCallHook - [line 544 - classes/Hook.php] - [3 Arguments]
HookCore::exec - [line 582 - classes/controller/FrontController.php] - [2 Arguments]
FrontControllerCore->initContent - [line 172 - controllers/front/ProductController.php]
ProductControllerCore->initContent - [line 189 - classes/controller/Controller.php]
ControllerCore->run - [line 367 - classes/Dispatcher.php]
DispatcherCore->dispatch - [line 28 - index.php]

Poradí někdo jak to konečně zprovoznit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po upgrade se nezobrazují obrázky, jen otazník
PříspěvekNapsal: 24 úno 2016 18:11 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

zapůjčená demo doména neslouží k řešení chyb, protože pak by ji mohli uživatelé zneužívat jen k podobným účelům. Podporu z naší strany získáte, pouze když u nás budete využívat plnohodnotný webhosting. Takže až budete naším zákazníkem, rádi se Vám budeme věnovat.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po upgrade se nezobrazují obrázky, jen otazník
PříspěvekNapsal: 30 led 2017 13:14 
C4 zákazník

Registrován:
30 led 2017 13:06
Příspěvky:
9
Dobrý den,
taky mám podobné problém. Po nahrávání se mi zobrazují místo obrázků produktů jen otazníky. Jediné řešení, co jsem našel bylo změnit oprávnění a to už jsem také udělal. Mohli byste mi prosím tedy poradit jak na to? Děkuji


Přílohy:
Snímek obrazovky 2017-01-30 v 12.12.44.png
Snímek obrazovky 2017-01-30 v 12.12.44.png [ 285.69 KiB | Zobrazeno 832 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po upgrade se nezobrazují obrázky, jen otazník
PříspěvekNapsal: 30 led 2017 14:07 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

jestli obrázky před aktualizací fungovaly, tak dodatečná změna oprávnění není nutná. Jak jste při aktualizaci postupoval a z jaké veze na jakou jste aktualizaci prováděl?

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po upgrade se nezobrazují obrázky, jen otazník
PříspěvekNapsal: 05 úno 2017 18:40 
C4 zákazník

Registrován:
30 led 2017 13:06
Příspěvky:
9
Dobrý den,
právě že je to nově založený eshop s verzí 1.6.1.10. V minulosti byla nainstalována verze 1.7., ale kvůli zakoupené šabloně jsem si musel stáhnout starší verzi 1.6. Nic jsem si tam předtím nepřidával, proto nevím, čím to může být.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Po upgrade se nezobrazují obrázky, jen otazník
PříspěvekNapsal: 06 úno 2017 11:24 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

takže se jedná o novou šablonu na čisté instalaci. V tom případě jste pravděpodobně jen neprovedl všechny kroky instalace šablony a nemáte vytvořené rozměry obrázků, které šablona vyžaduje. U šablony byste měl mít dokumentaci s postupem instalace, ve které by mělo být vše uvedeno. Požadované typy obrázků pak stačí doplnit v administraci aplikace PrestaShop v sekci "Konfigurace > Obrázky > Obrázky" a dole na stejné stránce v sekci "Regenerovat miniatury" provést regeneraci obrázků.

PS: Příště, prosím, pro dotaz vytvořte samostatné téma, protože v tomto vlákně se řeší chybějící obrázky po aktualizaci. Chceme mít fórum přehledné i pro ostatní uživatel, kteří hledají řešení stejného problému.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz