Právě je 19 dub 2024 07:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Objednávka a špatná cena celkem
PříspěvekNapsal: 05 pro 2014 14:49 

Registrován:
17 srp 2012 14:04
Příspěvky:
16
Zdravím,

mám instalovanou Prestu 1.6.0.9. Mám standardní 5 krokovou objednávku. Nejsem plátce a myslím si, že mám vše co se týče daní vypnuté.

V rekapitulaci na poslední stránce mám divnou cenu celkem. Přitom v předchozích krocích je OK.

Poradí mi někdo, čím by to mohlo být?

A ještě jeden dotaz. Pokud nejsem plátce, je správné, že se v rekapitulaci píše (vč. DPH)?

Děkuji

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Objednávka a špatná cena celkem
PříspěvekNapsal: 08 pro 2014 23:37 
C4 zákazník

Registrován:
08 pro 2014 23:29
Příspěvky:
16
Mám naprosto stejný problém. Prvně jsem chtěl jednokrokovou objednávku, ale tam mi při rychlé objednávce (bez registrace) vůbec nenaskakovala doprava. Na nějakém serveru jsem se dočetl, že mám raději využít pětikrokovou, ale tam mi to zase hází stejnou chybu, navíc já zapnuté DPH mám, ale stejně mi tohodí nějaké hausnumero.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Objednávka a špatná cena celkem
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014 11:53 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

špatné cena v 5. kroku objednávky se již na diskuzním fóru řešila v tématu PrestaShop 1.6.0.9 - Špatný součet cen v 5. kroku objednávky. Takže vyzkoušejte použít upravenou verzi souboru themes/default-bootstrap/order-payment.tpl z Githubu.

A pro skrytí (vč. DPH) v procesu objednávky vyzkoušejte zkontrolovat, jestli máte deaktivované zobrazení daně přímo u dané země. Takže v administraci aplikace PrestaShop v sekci Lokalizace > Země klikněte na název země (např. Czech republic), v nastavení přepněte volbu Zobrazit označení daně (např. "S DPH") na Ne a uložte změnu. Pak ověřte zobrazení v procesu objednávky.

Dotazy se na diskuzním fóru často opakují, takže před založením nového dotazu vždy nejdříve vyzkoušejte použít hledání na fóru. A pokud spolu dotazy nesouvisí, zakládejte pro ně, prosím, samostatná témata. Chceme mít fórum přehledné i pro ostatní uživatele.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Objednávka a špatná cena celkem
PříspěvekNapsal: 11 pro 2014 09:42 

Registrován:
17 srp 2012 14:04
Příspěvky:
16
Radek Plašil píše:
...

Dotazy se na diskuzním fóru často opakují, takže před založením nového dotazu vždy nejdříve vyzkoušejte použít hledání na fóru. A pokud spolu dotazy nesouvisí, zakládejte pro ně, prosím, samostatná témata. Chceme mít fórum přehledné i pro ostatní uživatele.


Dobrý den,

naprosto vás chápu a pokud uznáte za vhodné můj příspěvek smazat, tak to pochopím. Čisté přehledné fórum vám získá nové potencionální zákazníky. Fandím Vám.

Nyní když už vím jak hledaný topic vypadá a volím lepší fráze, tak už ho nacházím :-)

Každopádně Vaše obě dvě odpovědi mi hodně pomohly. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz