Právě je 25 dub 2024 17:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Nefunkční objednávka na jedné stránce
PříspěvekNapsal: 09 led 2014 11:34 

Registrován:
09 led 2014 11:32
Příspěvky:
2
Zdravím, mám dotaz ohledně nakupování bez registrace na Prestě.
Po instalaci presty a po zatrhnutí dotyčného políčka fungovalo bez problému. Tak jsem se pustil do úprav. Zapojil multistore, udělal pár nastavení a začal dávat data. Teď jsem ale zjistil, že nakupování bez registrace nejde a nevím proč. Zkusil jsem si hodit do jiný složky znovu prestu a zkontroloval nastavení, je téměř stejné.
Nesetkal se někdo s podobným problémem?
Není třeba udělat někde nějaký update CMS? resp. aktualizaci dat??

Pokud to téma tady někde je, tak se omlouvám. Po netu jsem našel jen jak to zprovoznit na starších verzích.

Prestashop 1.5.6.0
šablona nuveo 1.5

Dík za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční objednávka na jedné stránce
PříspěvekNapsal: 09 led 2014 22:02 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

otestoval jsem to a ke stejnému problému nedošlo. Objednávka na jedné stránce funguje v této nejnovější verzi bez problému. I když je povolený obchod multistore. Pokud v administraci aplikace PrestaShop povolíte objednávku na jedné stránce, tak je tato možnost ihned funkční. Nic nastavovat nemusíte. Bohužel nevím, jaké další "úpravy" jste prováděl, a proto Vám s problémem nemohu více pomoci. Na Vašich stránkách se nenachází instalace aplikace PrestaShop, takže objednávku na jedné stránce nemohu otestovat.

Každopádně Vaše stránky nejsou umístěny na Webhostingu C4, pro který je toto fórum určeno. Takže nemám k dispozici Vaši instalaci, abych mohl problém blíže prozkoumat. Bohužel není v našich silách řešit problémy zákazníků jiných hostingových společností. S dotazem se budete muset obrátit na podporu Vašeho hostingu. Pokud byste se chtěl stát naším zákazníkem a získat tak kvalitní podporu pro aplikaci PrestaShop, můžete k nám převést svůj web a budeme se Vám věnovat. Učinit tak můžete zde.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční objednávka na jedné stránce
PříspěvekNapsal: 20 led 2014 09:54 

Registrován:
09 led 2014 11:32
Příspěvky:
2
Nevím, ke kterým přesně úpravám došlo, jelikož nějaké ty základní nastavení tam dělal šéf a já teď dávám data, plus úpravy...Vím, že naše stránky nejsou na Vašem hostingu, ale potřeboval jsem aspoň nějaký názor zkušeného, než jen trapné odpovědi vygoogli si to apod...
Zkoušel jsem si ny jiným pc nahrát nový prestashop a přehrát databázi, ale výsledek byl stejný... Napadlo mě, že tam bude někde nějaká chyba v tom v tom nastavení. Jediné, co mi říkal je, že něco nastavil a tím jak to změnil, tak přestalo jí tohle nakupování bez registrace. Ovšem když to přehodil zpět, tak se změna neprovedla. Chtěl jsem zkusit nahrát do nové kopie databázi pouze z daty, ale v phpmyadmin píšu chybu s duplikováním ID a nevím co s tím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Nefunkční objednávka na jedné stránce
PříspěvekNapsal: 20 led 2014 15:20 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

jak jsem již psal, Vaše stránky nejsou umístěny na Webhostingu C4, pro jehož zákazníky je toto fórum primárně určeno. Takže nemám k dispozici Vaši instalaci a problém tak nemohu blíže zanalyzovat.
Používáte zastaralou verzi aplikace PrestaShop, takže Vám doporučuji pomocí modulu Automatická aktualizace [1-click Upgrade] provést aktualizaci na nejnovější verzi 1.5.6.2.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz