Právě je 19 dub 2024 03:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - (ne)zobrazení produktů na stranách 2,3, "Další"
PříspěvekNapsal: 21 bře 2016 17:36 
C4 zákazník

Registrován:
21 úno 2016 22:42
Příspěvky:
4
Bydliště:
Brno
Dobrý den.
Prosím o radu, mám nastaveno zobrazování 18 produktů na stránku, problém je, když se mají v hlavní kategorii i v podkategoriích zobrazovat další stránky "2,3" nebo "další" po kliknutí naskočí "Není zde žádné zboží". Pokud ale z první stránky (1) kliknu na "Zobrazit vše" tak se ukážou všechny produkty. Mám zatím u jednoho druhu zboží odzkoušeno, že u zcela poslední kategorie tlačítka stránek 2,3 a tlačítko "Další" fungují normálně.

Hledal jsem na forech, našel jsem jen starou diskuzi, kde uživatel radil v určitém modulu inicializovat cache, konkrétně "Blok úrovňové navigace" (je v kategorii "Funkce obchodu-front office"). klikneš na "nastavit" a tam už je přímo tlačítko "inicializace databáze úrovňové navigace". Pravděpodobně to byl návod pro starší verzi PShopu, já tohle za nic nemůžu najít ve verzi 1.6..
Prosím poraďte. Děkuji.

Gustav Spáčil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - (ne)zobrazení produktů na stranách 2,3, "Další"
PříspěvekNapsal: 22 bře 2016 11:56 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

jedná se o problém modulu "Blok Filtrování zboží dle parametrů [Layered navigation block]". Stejný problém se již řešil v tématu PrestaShop 1.6.1.1 - Stránkování - Není zde žádné zboží, takže podle návodu vyzkoušejte modul zresetovat pomocí volby "Obnovit původní". Pokud ani to nepomůže, doporučuji provést aktualizaci aplikace a modulu na nejnovější verzi.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - (ne)zobrazení produktů na stranách 2,3, "Další"
PříspěvekNapsal: 22 bře 2016 19:18 
C4 zákazník

Registrován:
21 úno 2016 22:42
Příspěvky:
4
Bydliště:
Brno
Děkuji za radu.
Bohužel bez úspěchu :(. Zkusil jsem nejdříve u modulu Blok Filtrování zboží dle parametrů [Layered navigation block] "obnovit původní", výsledek beze změny. Modul je aktuální. Netuším

Jsem s Prestashopem teprve na záčatku, mám tam dohromady cca 50 produktů, ale rád bych pokračoval s doplňováním produktů, ale potřebuji tuhle chybu vyřešit.

Jinak když prohlížím produkty v té poslední podkategorii tak tam stránkování funguje správně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - (ne)zobrazení produktů na stranách 2,3, "Další"
PříspěvekNapsal: 22 bře 2016 22:07 
C4 zákazník

Registrován:
21 úno 2016 22:42
Příspěvky:
4
Bydliště:
Brno
Zakázáním modulu Blok Filtrování zboží dle parametrů [Layered navigation block] se problém vyřešil. Je to ale škoda, chtěl jsem ho využívat.

Bylo by řešením modul odinstalovat a opět nahrát? Nemám s tímto žádné zkušenosti.

Předem děkuji za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - (ne)zobrazení produktů na stranách 2,3, "Další"
PříspěvekNapsal: 23 bře 2016 12:46 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

opětovné instalace v tomto případě nepomůže. Bude se pravděpodobně jednat o chybu Vaší starší verze aplikace. Takže pokud používáte ještě starší verzi 1.6.0.x (ne 1.6.1.x), tak vyzkoušejte na FTP serveru nahradit soubor themes/default-bootstrap/js/modules/blocklayered/blocklayered.js jeho poslední verzí z githubu. Pak pro jistotu promažte cache internetového prohlížeče a znovu otestujte funkčnost stránkování.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz