Právě je 20 dub 2024 16:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Minimální objednávka dle dodavatele
PříspěvekNapsal: 15 bře 2018 09:20 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2011 09:11
Příspěvky:
85
Dobrý den
Pro uvažovaný e-shop budu potřebovat různé hodnoty minimální objednávky, tříděno dle výrobce (dodavatele). Například, zboží od dodavatele A - min. hodnota objednávky Kč 5.000,- , od B = 2.000,-, od C bez limitu. Domnívám se, že asi jediné řešení je vytvořit na sub-doménách 3 samostatné obchody a na hlavní doméně vytvořit souhrnnou stránku - takový rozcestník.

Nebo je snad takové řešení možné v rámci 1 obchodu?
Děkuji předem
A. Hejzlar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - minimální objednávka dle dodavatele
PříspěvekNapsal: 15 bře 2018 09:55 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
Riešenie je celkom jednoduché. Najjednoduchšia cesta je asi zakúpiť tento modul.

https://mypresta.eu/modules/ordering-pr ... plier.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální objednávka dle dodavatele nebo katego
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2018 16:59 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2011 09:11
Příspěvky:
85
Řeším to samé, a na doporučené stránce jsem nalezl ještě pro mne vhodnější modul Minimální hodnota objednávky dle kategorie. Modul jsem si zakoupil, nejde nainstalovat, je poškozený a prodejce se zcela odmlčel. Cesta jak ho donutit ke komunikace a opravě modulu, natož k vrácení peněz, asi neexistuje :-(.
Neznáte nějaké jiné řešení pro Minimální hodnota obj. dle kategorie?
Děkuji
A. Hejzlar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální objednávka dle dodavatele
PříspěvekNapsal: 29 kvě 2018 18:58 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
06 čer 2014 19:28
Příspěvky:
607
To je divné, tento dev mi vždy odpísal a to som ani modul nezakupoval. Bude niekde chyba

Čo znamená že je poškodený? Podľa mňa ho inštalujete z raru a nie zo zipu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální objednávka dle dodavatele
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 09:28 
C4 zákazník

Registrován:
15 srp 2016 13:22
Příspěvky:
54
Bydliště:
Albrechtice
Dobrý den. Musím souhlasit s příspěvkem od Kaper. S tímto dodavatelem jsem nikdy nezažil žádnou špatnou zkušenost. Nic méně možná vám pomůže následující téma na fóru. https://www.prestashop.com/forums/topic/559217-minimum-purchase-in-order-to-buy-depending-on-manufacturer/

S přáním hezkého dne Majkis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální objednávka dle dodavatele
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2018 17:38 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2011 09:11
Příspěvky:
85
Poškozený - přesně hláška zní takto:
"Chyba při rozbalování modulu (soubor může být poškozen)"
Přiznám se, že nevím, co míníte tím, že ho instaluji z raru a ne ze zipu. Soubor stačený z toho e-shopu je zip, a v administraci je to standardně Přidat modul - Vybrat soubor - Nahrát tento modul. Tak mi to vždy fungovalo bez přemýšlení zda je to rar či zip, vždyť administrace ani nic takového nenabízí :-(

S dodavatelem jsem zpočátku v pohodě komunikoval, pak se odmlčel, přes měsíc nereaguje na maily, neodpoví ani přes Facebook nebo na dotaz z formuláře na jeho stránkách. Takže fakt nevím, kde ta chyba je :-(

A. Hejzlar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální objednávka dle dodavatele
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 11:44 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

zkuste zip balíček s modulem rozbalit na lokálním počítači. Pokud k žádné chybě nedojde, měl byste získat složku, která obsahuje všechny soubory modulu. Tuto složku následně zkopírujte pomocí FTP klienta na web do podložky modules. A pak zkuste modul najít v administraci aplikace PrestaShop v sekci Moduly a Služby.

Jinak je opravdu divné, že s Vámi tento vývojář nekomunikuje, protože se jedná o známého autora modulů.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální objednávka dle dodavatele
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 13:24 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2011 09:11
Příspěvky:
85
Děkuji moc, nevím, proč jsme po letech zapomněl na tuto jednoduchou možnost - nakopírovat rozbalený modul přes FTP. Instalace se zdařila ihned, modul funguje :-) .
Jen nemohu najít, kde provést překlad, v sekci překlady modulů je překlad pouze pro Back Office, překlad hlášek pro Front Office jsem nenašel - prosím ještě tuto radu.

Proč se mnou prodejce nekomunikuje, netuším, zprvu byl velmi vstřícný, moduly bych řekl má na vysoké úrovni a zamýšlel jsem koupit ještě nějaké další. Hledal jsem i jeho telefonní číslo, to ale uveřejněno nemá. Třeba se ho zkuste zeptat :-), obnovení komunikace bych uvítal :-). Děkuji
Alexandr Hejzlar
http://www.fotbalovekarty.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální objednávka dle dodavatele
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 14:40 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

s překladem Vám bohužel neporadím, protože modul neznám a ani ho nemám k dispozici. Každopádně můžete jednoduše zkusit projít všechny typy překladů, na stránce si vždy rozbalit všechny sekce s texty (pomocí tlačítka Zabalit vše/Rozbalit vše) a zkusit pomocí hledání v obsahu najít část textu k překladu (klávesy Ctrl+F).

Pokud Vám toto řešení nepomůže, tak budete muset počkat na reakci autora. Bohužel já s ním v žádném kontaktu nejsem a ani jsem nikdy nebyl, takže v tom Vám nedokážu více pomoci.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální objednávka dle dodavatele
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2018 16:53 
C4 zákazník

Registrován:
17 led 2011 09:11
Příspěvky:
85
Dobrý den
Děkuji opět :-), už jsem to našel, v překladech chybových hlášek.

Toho prodejce zkusím kontaktovat z jiného počítače a pod jiným jménem :-), tak uvidíme
A. Hejzlar


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz