Právě je 19 dub 2024 20:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Minimální množství a násobky (5,10,15)
PříspěvekNapsal: 18 pro 2018 10:52 
C4 zákazník

Registrován:
24 črc 2013 07:42
Příspěvky:
116
Řeším prodej zboží v minimálním množství.
Nabízím výrobek za 100,- /ks nebo sadu 5ks za zvýhodněnou cenu 70,- / ks (celkem 350,- za sadu). Řeším to pomocí kombinací zboží, kde nastavím minimální množství 5 ks a upravím vliv na cenu. Takže jsem schopen nastavit 1ks nebo min. 5 ks (tedy i 6, 7, 8, 50 ....).
Já bych potřeboval to řešit jako násobek, takže 5, 10,15, .... Máme totiž tyto sady již předem baleny po uvedených násobcích.

Jde toto řešit nastavením nebo úpravou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální množství a násobky (5,10,15)
PříspěvekNapsal: 18 pro 2018 16:55 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

pokud byste neřešil skladové zásoby, tak byste mohl mít jednu kombinaci produktu pro 1 kus a druhou kombinaci jako balíček 5 kusů. Nebo by se dal balíček 5 kusů vytvořit jako samostatný produkt. Navíc kdyby se tento produkt vytvořil jako sada existujících produktů, která by obsahovala 5 kusů výchozího produktu, tak by fungovaly i skladové zásoby. To jsou možnosti, kterých lze dosáhnout pomocí dostupných nastavení.

Další možností je použití nějakého modulu, např. Prestashop Minimal product quantity. Pomocí něj lze nadefinovat minimální množství produktu i násobky (např. 5, 10, 15, 20 atd.). Dle popisu by mělo jít nastavení aplikovat i pro jednotlivé kombinace.

A poslední možností je úprava aplikace na míru. Pokud máte o úpravu zájem. Můžete se obrátit na některého z našich partnerů (příp. vpravo blok PrestaShop partneři), který se aplikaci věnuje.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální množství a násobky (5,10,15)
PříspěvekNapsal: 18 pro 2018 18:31 
C4 zákazník

Registrován:
24 črc 2013 07:42
Příspěvky:
116
Nyní mám v nabídce produkt v základní verzi, tedy po 1 kuse a dále v balíčku po více kusech. To je řešeno kombinacemi a dopočítal jsem vliv na cenu a hmotnost při tvorbě balíčku. Tento stav vyhovoval do doby, než jsme začali využívat služby srovnávačů cen (Zboží, Heureka ....). Najednou jsme se stali hůře konkurence schopni, protože srovnávače uvádějí i cenu jako celek, tedy ceny za násobek zboží. Není viditelné, že ona cena je více kusů. Proto bych rád uváděl základní cenu a prodej řešil minimálním násobkem. Pokud nenajdu jiné vhodné řešení, budu nucen pořídit balíček, který toto obstará.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální množství a násobky (5,10,15)
PříspěvekNapsal: 09 led 2019 11:36 
C4 zákazník

Registrován:
24 črc 2013 07:42
Příspěvky:
116
Tak jsem koupil výše odkazovaný modul. Nemá lokalizaci pro češtinu, musel jsem si udělat překlad (administrace + hlášky pro zákazníka).
Ale pracuje přesně podle představ, počítá s násobky zboží, řeší případné úpravy počtu v košíku a zohledňuje násobky hmotnosti z pohledu ceny dopravy. Jsem maximálně spokojen, mohu doporučit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Minimální množství a násobky (5,10,15)
PříspěvekNapsal: 09 led 2019 12:41 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

jsem rád, že modul splnil požadavky. Moduly od tohoto vývojáře bývají vždy kvalitní.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz