Právě je 29 bře 2024 11:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.7. - Chyba při stahování souboru virtuálního produktu v zařízeních APPLE
PříspěvekNapsal: 02 led 2022 02:23 
C4 zákazník

Registrován:
04 led 2020 12:50
Příspěvky:
24
Nedokázal by jste mi prosím někdo poradit s následujícím problémem, který se mi děje pouze na zařízeních APPLE? Ve windows se soubor v pořádku stáhne bez ohledu na to, jesli mám debug mod zapnutý, nebo vypnutý.

Co se mi děje:
Po zakoupení zboží přijde zákazníkovi email s odkazem pro stažení zakoupeného PDF souboru. Soubor se generuje přes upravený controller GetFileController.php umístěný mezi override controlery pro fornt-end.

Když mám v PrestaShopu deaktivovaný debug mod a kliknu v emailu na ten odkaz pro stažení zakoupeného PDF, tak se na zařízeních od Applu (tedy v Safari) zobrazí v okně prohlížeče pouze následující text "S tímto procesem došlo k opakovaným problémům:" a za ním se zobrazí URL, obsažené v tom odkazu v emailu. Tedy URL, které začíná https://www.zapokladem.cz/index.php?con ... -file&key= ...

Když mám v PrestaShopu aktivovaný debug mod a kliknu v emailu na ten odkaz pro stažení zakoupeného PDF, tak se na zařízeních od Applu zobrazí v okně prohlížeče obsah toho zakoupeného PDF souboru. A zároveň se na FTP do logu v souboru /var/logs/dev.log zapíšou následující řádky:
[2022-01-02 01:34:07] doctrine.DEBUG: SELECT name FROM ps_module WHERE active = 1 [] []
[2022-01-02 01:34:07] request.INFO: Matched route "admin_common_notifications". {"route":"admin_common_notifications","route_parameters":{"_controller":"PrestaShopBundle\\Controller\\Admin\\CommonController::notificationsAction","_legacy_controller":"AdminCommon","_legacy_link":"AdminCommon","_route":"admin_common_notifications"},"request_uri":"https://www.zapokladem.cz/ada/index.php/common/notifications?_token=15SRtr-TcV8cv47dpqDYHMTXtRJrBgjkhmtwZFbyZ2A&rand=1741085647314","method":"POST"} []
[2022-01-02 01:34:07] security.DEBUG: Read existing security token from the session. {"key":"_security_main","token_class":"Symfony\\Component\\Security\\Core\\Authentication\\Token\\UsernamePasswordToken"} []
[2022-01-02 01:34:07] security.DEBUG: User was reloaded from a user provider. {"provider":"PrestaShopBundle\\Security\\Admin\\EmployeeProvider","username":"karel@email.cz"} []
[2022-01-02 01:34:07] php.INFO: User Deprecated: Creating Doctrine\ORM\Mapping\UnderscoreNamingStrategy without making it number aware is deprecated and will be removed in Doctrine ORM 3.0. {"exception":"[object] (ErrorException(code: 0): User Deprecated: Creating Doctrine\\ORM\\Mapping\\UnderscoreNamingStrategy without making it number aware is deprecated and will be removed in Doctrine ORM 3.0. at /data/www/zapokladem.cz/www.zapokladem.cz/vendor/doctrine/orm/lib/Doctrine/ORM/Mapping/UnderscoreNamingStrategy.php:66)"} []
[2022-01-02 01:34:08] php.INFO: User Deprecated: Implementing "Symfony\Component\HttpKernel\DataCollector\DataCollectorInterface" without the "reset()" method is deprecated since Symfony 3.4 and will be unsupported in 4.0 for class "Csa\Bundle\GuzzleBundle\DataCollector\GuzzleCollector". {"exception":"[object] (ErrorException(code: 0): User Deprecated: Implementing \"Symfony\\Component\\HttpKernel\\DataCollector\\DataCollectorInterface\" without the \"reset()\" method is deprecated since Symfony 3.4 and will be unsupported in 4.0 for class \"Csa\\Bundle\\GuzzleBundle\\DataCollector\\GuzzleCollector\". at /data/www/zapokladem.cz/www.zapokladem.cz/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/HttpKernel/Profiler/Profiler.php:215)"} []
[2022-01-02 01:34:08] security.DEBUG: Stored the security token in the session. {"key":"_security_main"} []
[2022-01-02 01:34:08] php.DEBUG: Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/www/composer.json) is not within the allowed path(s): (/data/www/zapokladem.cz/:/usr/local/php-7.2/lib/) {"exception":"[object] (Symfony\\Component\\Debug\\Exception\\SilencedErrorContext: {\"severity\":2,\"file\":\"/data/www/zapokladem.cz/www.zapokladem.cz/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/VarDumper/Caster/LinkStub.php\",\"line\":94,\"trace\":[{\"file\":\"/data/www/zapokladem.cz/www.zapokladem.cz/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/VarDumper/Caster/LinkStub.php\",\"line\":55,\"function\":\"getComposerRoot\",\"class\":\"Symfony\\\\Component\\\\VarDumper\\\\Caster\\\\LinkStub\",\"type\":\"->\"}],\"count\":1})"} []
[2022-01-02 01:34:08] php.DEBUG: Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/data/www) is not within the allowed path(s): (/data/www/zapokladem.cz/:/usr/local/php-7.2/lib/) {"exception":"[object] (Symfony\\Component\\Debug\\Exception\\SilencedErrorContext: {\"severity\":2,\"file\":\"/data/www/zapokladem.cz/www.zapokladem.cz/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/VarDumper/Caster/LinkStub.php\",\"line\":95,\"trace\":[{\"file\":\"/data/www/zapokladem.cz/www.zapokladem.cz/vendor/symfony/symfony/src/Symfony/Component/VarDumper/Caster/LinkStub.php\",\"line\":55,\"function\":\"getComposerRoot\",\"class\":\"Symfony\\\\Component\\\\VarDumper\\\\Caster\\\\LinkStub\",\"type\":\"->\"}],\"count\":1})"} []

Já ale bohužel tomu logu nerozumím a tak nedokážu určit, kde a jaký je přesně problém.
Dokázal byste mi prosím někdo poradit, co a kde by mohlo být špatně?
Předem moc díky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz