Právě je 25 dub 2024 17:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Prázdná stránka místo faktury
PříspěvekNapsal: 04 úno 2015 12:32 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

pokud obnovení šablony pdf/invoice.tpl nepomohlo, tak jste musel udělat chybu při úpravě v databázi. Není možné, aby z ničeho nic přestalo něco fungovat. Takže znovu se Vám zeptám, z jakého důvodu a jaké úpravy jste v databázi prováděl? Pouhá informace, že jste měnil číslování faktur, je nedostačující. Je potřeba detailně popsat, jaké změny a kde jste aplikoval. Nepoužíváte nějaké nestandardní moduly, které by mohly funkčnost faktur ovlivnit?

Do Vaší administrace se samozřejmě můžu podívat, přístupové údaje mi případně zašlete na email forum@c4.cz. Každopádně bez detailního popisu Vašich úprav, bude tento krok zcela zbytečný.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Prázdná stránka místo faktury
PříspěvekNapsal: 04 úno 2015 19:01 
C4 zákazník

Registrován:
27 pro 2014 16:18
Příspěvky:
53
Dobrý den,

opravdu jsem se v ničem nerýpal, protože nejsem přes počítače moc zdatný. Stalo se to, když mi přišla první objednávka a já jsem si ji chtěl otevřít v PDFku a prostě to nešlo. Na faktury používám modul Nová Faktura. Přitom, když jsem testoval svůj eshop než jsem ho spustil s několika desítkami falešných objednávek, tak vše bylo v pořádku. Když v admistraci otevřu objednávky-objednávky-kliknu v přijaté objendnávce na zobrazit, tak mi možnost bez faktury nelze otevřít, viz. příloha, předtím mi toto pole šlo normálně otevřít. Jediné co jsem měnil bylo v mysql.krasnabizu.cz číslování faktur. Do ničeho jiného jsem se nepouštěl.


Přílohy:
Bez názvu.png
Bez názvu.png [ 49.38 KiB | Zobrazeno 762 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Prázdná stránka místo faktury
PříspěvekNapsal: 05 úno 2015 18:04 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

jestli Vám předtím vše fungovalo, tak modul Nová Faktura pravděpodobně nebude příčinou problému. Ale podle Vašeho popisu jste tedy odstranil původní testovací data (objednávky, faktury, zákazníky atd.) a až při nové objednávce nastal problém. Jakým způsobem jste testovací data mazal? Možná jste neodstranil úplně všechna data a v databázi zůstaly ještě nějaké původní záznamy, které jsou příčinou problému.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Prázdná stránka místo faktury
PříspěvekNapsal: 05 úno 2015 18:42 
C4 zákazník

Registrován:
27 pro 2014 16:18
Příspěvky:
53
Dobrý den,

testovací objednávky jsem mazal v mysql.krasnabizu.cz - phpMyAdmin - po přihlášení -
ps_orders, zde jsem smazal faktury, potom jsem otevřel úpravy a v AUTO_INCREMENT jsem změnil číslo faktury, aby provní objednávka začínala 2015001.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Prázdná stránka místo faktury
PříspěvekNapsal: 05 úno 2015 20:11 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

pro odstranění objednávek nestačí smazat jen tabulku ps_orders. Musíte promazat i všechny další tabulky, které souvisí s objednávkami:

  • ps_order_carrier
  • ps_order_cart_rule
  • ps_order_detail
  • ps_order_detail_tax
  • ps_order_history
  • ps_order_invoice
  • ps_order_invoice_payment
  • ps_order_invoice_tax
  • ps_order_payment
  • ps_order_return
  • ps_order_return_detail
  • ps_order_slip
  • ps_order_slip_detail

Stejně tak tabulky se zprávami, košíky atd. Takže buď budete muset všechny tyto tabulky projít a manuálně promazat, nebo v sekci Moduly > Moduly je k dispozici modul Čistič PrestaShopu [PrestaShop Cleaner] (před instalací má název pscleaner), pomocí kterého lze smazat původní testovací data. V jeho konfiguraci v části Objednávky a zákazníci stačí kliknout na tlačítko Odstranit objednávky a zákazníky. Ale samozřejmě tím přijdete o stávající objednávky a zákazníky, které si budete muset znovu přidat.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Prázdná stránka místo faktury
PříspěvekNapsal: 08 úno 2015 18:17 
C4 zákazník

Registrován:
27 pro 2014 16:18
Příspěvky:
53
Dobrý den,

chtěl bych Vám poděkovat za pomoc, bylo to přesně tím, že jsem musel promazat veškerou historii.

Děkuji Milan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Prázdná stránka místo faktury
PříspěvekNapsal: 09 úno 2015 10:38 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

výborně, samozřejmě nemáte zač. Proto právě bylo důležité přesně vědět, co jste na stránkách prováděl. Jedině pak Vám dokážeme s problémem co nejlépe poradit.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz