Právě je 26 dub 2024 01:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.6 - Oznámení e-mailem - překlad předmětu emailu
PříspěvekNapsal: 20 čer 2014 19:39 

Registrován:
12 čer 2014 16:06
Příspěvky:
22
Dobry den,
konecne jsem rozchodil Mail alerts, ale rad bych ho mel dokonaly, tj. aby i Predmet e-mailu Obchodnikovi o Nove objednavce byl v Cestine. Bohuzel dojde s Predmetem New order.

V Prekladech - Sablona Jádro je to ok - preklady jsem doplnil, ale bohuzel - nevim na cem to zalezi - pouziva se mi sablona Default-bootstrap a v ni moznost prekladu nemam, pise mi to: Žádný předmět pro new_order nebyl nalezen, nebo předmět je vytvořen v databázi.

Muzete mi prosim nekdo poradit?
Mockrat dekuji predem.

S pozdravem
Viktor Bečka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Oznámení e-mailem - překlad předmětu emailu
PříspěvekNapsal: 20 čer 2014 20:15 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

název předmětu můžete upravit přímo ve zdrojovém kódu modulu oznámení emailem. Na FTP serveru přejděte do adresáře modules/mailalerts/ a v souboru mailalerts.php najděte řádek:

Kód:
sprintf(Mail::l('New order : #%d - %s', $id_lang), $order->id, $order->reference),


a v něm si změňte text New order na Nová objednávka.

Každopádně Vaše stránky nejsou umístěny na Webhostingu C4, takže s dalšími dotazy se, prosím, obracejte na podporu Vašeho hostingu. Bohužel není v našich silách řešit i dotazy zákazníků všech ostatních hostingových společností. Pokud se chcete stát naším zákazníkem a získat tak kvalitní podporu a hosting pro aplikaci PrestaShop, učinit tak můžete zde.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Oznámení e-mailem - překlad předmětu emailu
PříspěvekNapsal: 20 čer 2014 21:43 

Registrován:
12 čer 2014 16:06
Příspěvky:
22
Dekuji mockrat za radu, urcite bude fungovat, jen jeste musim poresit proc mi soubory nejdou editovat, pripojuji se pres Total Commandera a nemuzu v Mailalerts nic menit :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Oznámení e-mailem - překlad předmětu emailu
PříspěvekNapsal: 23 čer 2014 13:23 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

na takové úpravy Vám doporučuji použít program PSPad editor. Soubor si z FTP serveru překopírujte do Vašeho počítače, upravte ho a potom ho nahrajte zpět.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Oznámení e-mailem - překlad předmětu emailu
PříspěvekNapsal: 24 čer 2014 19:02 

Registrován:
12 čer 2014 16:06
Příspěvky:
22
S editaci na pc nemam problem, ale nemuzu soubor pak nahrat zpet na ftp server, ani ho odtud smazat ci prejmenovat. Nelze tam menit prava, nevim cim to, u nekterych adresaru a souboru mi to jde bez problemu, ale zrovna tady Mailalerts vcetne maileartes.php dela problemy, jsou tam prava 644 a nejradsi bych je nastavil na 777, ovsem bez uspechu.
Dekuji za napad. Pouzivam Total Commandera pro sftp pripojeni.
Pres WinSCP a FileZillu se mi bohuzel nedari pripojit abych mohl odzkouset jejich kouzla s menenim atributu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Oznámení e-mailem - překlad předmětu emailu
PříspěvekNapsal: 25 čer 2014 16:36 

Registrován:
12 čer 2014 16:06
Příspěvky:
22
Neslo by to prosim vyresit jinak nez pres ftp? Poskytovatel prostoru me nabada, abych do nastaveni zdrojovych kodu nesahal, ze se ma vse nastavovat a resit pres webove rozhrani. Kdyz by mi totiz zmenil prava na 777 tak by byl e-shop lehce napadnutelny, nyni je tam 644 coz si pry nastavila databaze a proto to nemuzu editovat z ftp. Bohuzel se mi e-mail s predmetem New order stale nelibi a resim to :-)
Pry kdyby to nebylo 644 tak uz by se k tomu ta databaze nehlasila a e-maily by prestaly chodit, o cemz jsem se presvedcil a musel mailalerts smazat a znovu nainstalovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Oznámení e-mailem - překlad předmětu emailu
PříspěvekNapsal: 26 čer 2014 09:39 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

defaultně má soubor mailalerts.php nastaveno oprávnění na 644. Ale i když má soubor takto nastaveno oprávnění, je možné ho bez problémů upravovat.
Když jsem to testoval na nejnovější verzi aplikace (1.6.0.8), tak se již tento výraz v předmětu emailu zobrazuje přeložený.

Případně ho můžete upravit v administraci v sekci Lokalizace > Překlady. Jako Typ překladu vyberte Překlady nainstalovaných modulů, šablonu, jazyk a klikněte na Upravit. Na stránce s překladem klikněte na Rozbalit vše a pomocí zkratky CTRL+F vyhledejte modul mailalerts. Na řádku New order můžete do textového políčka zadat vlastní překlad.

Ale jak jsem již psal v příspěvku výše, Vaše stránky nejsou umístěny na Webhostingu C4, takže s dalšími dotazy se, prosím, obracejte na podporu Vašeho hostingu. Bohužel není v našich silách řešit i dotazy zákazníků všech ostatních hostingových společností. Pokud se chcete stát naším zákazníkem a získat tak kvalitní podporu a hosting pro aplikaci PrestaShop, učinit tak můžete zde.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz