Právě je 19 dub 2024 04:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Chyba editace kategorií
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2015 15:57 
C4 zákazník

Registrován:
26 bře 2014 20:40
Příspěvky:
265
Zakomentovabý řádek jsem odkomentoval, zakázal jsem přepsání a kategorie fungují.
Chyba je tedy jak říkáte asi v souboru "override/controllers/admin/AdminCategoriesController.php"
Chybu tedy co jsem od Vás pochopil zapřičiňuje nějaký špatný modul. Nicméně tady končím protože nejsem schopen posoudit ani zjistit který modul to může být. Soubor AdminCategoriesController.php jsem si prošel a nevím vůbec co hledat.
Prošel jsem si i moduly, které mám aktivní a taky nevím na co se zaměřit. Nemám tam nic, co by zároveň nejelo v testovací instalaci, která jede bez problému.
Jediné co mě napadá je, že jsem instaloval pár modulů ( bezhlavě), které byly určené pouze pro verze PS 1.5 a které se samozřejmě nezobrazuji v administraci ale určitě jsou nainstalované a můžou ovlivňovat systém. Nicméně asi nezjistím které to jsou, protože už si je nepamatuji a na FTP je prostě nerozeznám abych je popřípadě "nějak" odinstaloval.

Co se stane, když nechám to "prepsání" na ANO?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Chyba editace kategorií
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2015 16:21 
C4 zákazník

Registrován:
26 bře 2014 20:40
Příspěvky:
265
Já se nevzdám :)
Už jsem na to přišel. Dělá to modul - Zboži v2.71 - od PrestaHost.eu free verze.
Napíšu týpkovi, ať se na to podívá. Mám ale aktuální verzi zdá se.
Škoda, krásně generoval feed pro Google nákupy a byl zadarmo.
Uvidíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Chyba editace kategorií
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2015 16:25 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

volbu "Zakázat všechna přepsání (overrides)" nenechávejte na ANO a vraťte ji zpět na NE, protože jinak by nemusely fungovat některé jiné části, které přepsání vyžadují.

Vyzkoušejte tedy modul Zboží v sekci Moduly > Moduly odinstalovat a znovu nainstalovat (příp. použít volbu Obnovit původní). Je možné, že soubor override/controllers/admin/AdminCategoriesController.php obsahuje zdrojový kód ještě pro starší verzi 1.5, který v něm zůstal po aktualizaci aplikace PrestaShop. Takže opětná instalace modulu by měla soubor nahradit správným obsahem/zdrojovým kódem.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6 - Chyba editace kategorií
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2015 16:31 
C4 zákazník

Registrován:
26 bře 2014 20:40
Příspěvky:
265
Tak jsem ještě vyzkoušel přeinstalovat modul a zdá se že byla chyba možná ve špatné instalaci.
Po přeinstalování to jede jak má. Teda si myslím. Budu to ještě testovat. Dám vědět.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz