Právě je 29 bře 2024 16:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.6.1.17 - Při ukládání produktu bílá stránka
PříspěvekNapsal: 15 srp 2018 12:04 
C4 zákazník

Registrován:
15 srp 2018 11:54
Příspěvky:
13
Dobry den,

mam problem s prestashopem, pri ukladani produtku, kdyz stlacim tlacitko ulozit nebo ulozit a zustat, se mi udela bila stranka a produkt se neulozi, takisto pri modulech mam stejny problem, bude se mi vubec neotevrou, kdyz je chci nastavit, nebo vypise fatal error, pouzivam prohlizec firefox a verzi prestashopu 1.6.1.17.

pomohl by upgrade systemu? nebo co by mohl byt za problem? ve foru jsem taky odpoved nenasel.

Dekuju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.1.17 - Při ukládání produktu bílá stránka
PříspěvekNapsal: 15 srp 2018 15:07 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

zkuste prozkoumat Error logu webu (dole v administraci domény). Ten by měl v čase zobrazení bílé stránky obsahovat nějaké chybové hlášení. Případně můžete zkusit zapnout ladící režim aplikace PrestaShop, stačí na FTP serveru upravit v souboru /config/defines.inc.php řádek:
Kód:
define('_PS_MODE_DEV_', false);
na tvar:
Kód:
define('_PS_MODE_DEV_', true);
Chyba by se pak měla vypsat přímo v prohlížeči.

Pokud se Vám i v modulech zobrazí nějaký fatal error, tak z něj by také mělo jít zjistit, k jakému problému dochází.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.1.17 - Při ukládání produktu bílá stránka
PříspěvekNapsal: 16 srp 2018 08:50 
C4 zákazník

Registrován:
15 srp 2018 11:54
Příspěvky:
13
Dobry den,

udelal jsem podle Vasich pokynu:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function curl_init() in /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/modules/mailchimpintegration/mailchimpintegration.php:986 Stack trace: #0 /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/modules/mailchimpintegration/mailchimpintegration.php(272): MailChimpIntegration->sendApiRequest('https://.api.ma...', 'PATCH', Array) #1 /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/classes/Hook.php(591): MailChimpIntegration->hookActionProductUpdate(Array) #2 /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/classes/Hook.php(546): HookCore::coreCallHook(Object(MailChimpIntegration), 'hookactionProdu...', Array) #3 /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/classes/Product.php(569): HookCore::exec('actionProductUp...', Array) #4 /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/controllers/admin/AdminProductsController.php(2025): ProductCore->update() #5 /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/classes/controller/AdminController.php(1086): AdminProductsControllerCore->processUpdate() #6 /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/classes/controller/AdminController in /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/modules/mailchimpintegration/mailchimpintegration.php on line 986

Posilam taky vypis z error logu.

Dekuju moc,

Gabriel Zahorec


Přílohy:
error log.pdf [136.61 KiB]
278 krát
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.1.17 - Při ukládání produktu bílá stránka
PříspěvekNapsal: 16 srp 2018 09:13 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

podle chybového hlášení používáte modul pro MailChimp, který vyžaduje PHP knihovnu Curl. Takže si ji pro Váš web zaktivujte, postup naleznete v návodu Nastavení konfiguračních direktiv a knihoven.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.1.17 - Při ukládání produktu bílá stránka
PříspěvekNapsal: 16 srp 2018 09:53 
C4 zákazník

Registrován:
15 srp 2018 11:54
Příspěvky:
13
Dekuju,

modul mailchimp jsem vypnul, stejne jsem ho nepouzival, ale nevim jestli jsem udelal dobre, sice produkty mi znovu uklada, ale ted mam tyhle chybove hlaseni v cervenem ramecku:

chybove hlaseni c. 1:

Notice na riadku 227 v súbore /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/modules/psaddonsconnect/psaddonsconnect.php
[8] Undefined variable: advice

Notice na riadku 228 v súbore /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/modules/psaddonsconnect/psaddonsconnect.php
[8] Undefined variable: link_advice


Chybove hlaseni c. 2:

Warning na riadku 1552 v súbore /data/www/zoozona.sk/www.zoozona.sk/modules/advancedeucompliance/advancedeucompliance.php
[2] Declaration of Advancedeucompliance::disable() should be compatible with ModuleCore::disable($force_all = false)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.1.17 - Při ukládání produktu bílá stránka
PříspěvekNapsal: 16 srp 2018 12:44 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

hlášení v červeném rámečku se Vám zobrazují, protože máte zapnutý ladící režim. Takže ho opět deaktivujte v souboru /config/defines.inc.php vrácením řádku do původního tvaru. Jedná se o chyby v modulech "Rozšířená EU shoda [Advanced EU Compliance]" a "Tips and Updates module [Addons Connect]". Pokud je nepoužíváte, tak je zakažte a odinstalujte.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.6.1.17 - Při ukládání produktu bílá stránka
PříspěvekNapsal: 16 srp 2018 12:49 
C4 zákazník

Registrován:
15 srp 2018 11:54
Příspěvky:
13
Dobry den,

dekuju moc, udelal jsem podle Vasich rad a vsechno funguje.

Jeste jednou dekuji,

Gabriel Zahorec


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz