Právě je 25 dub 2024 08:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop 1.5.3 -Nebyly nainstalovány žádné platební moduly
PříspěvekNapsal: 08 pro 2013 23:36 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
17 dub 2011 21:36
Příspěvky:
54
Prosim velmi o pomoc.

Dnes jsem se pokousela zprovoznit osobni odber. Bohuzel se nepodarilo, tak jsem to nechala beze zmen. Do te doby mi na eshopu normalne fungovala platba predem a dobirka, vse jsem mela prizpusobene pro svou potrebu (pri zakladani eshopu mi toto dalo opravdu zabrat, protoze moduly si tak nejak delaly co chtely a vse nastavit tak, aby to fungovalo, bylo velmi pracne).
Po dnesnim pokusu o zprovozneni osobniho odberu jsem se od zakazniku dozvedela, ze v eshopu nejde dokoncit objednavka, v 5. kroku to pise "Nebyly nainstalovány žádné platební moduly.". Nic jsem ale nikde nemenila, vse mam nastaveno tak, jak to bylo i v dobe, kdy vse fungovalo.
Uz 2 hodiny zkousim vse mozne, ale platba v objednavce proste stale vybrat nejde. Je to velice neprijemna situace, jelikoz za dobu teto nefukcnosti jsem prisla o par objednavek.

Prosim o pomoc, zacinam byt zoufala, protoze uz me nenapada, cim to muze byt.

Dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.5.3 -Nebyly nainstalovány žádné platební moduly
PříspěvekNapsal: 09 pro 2013 11:46 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

jelikož používáte starší verzi aplikace PrestaShop, pomocí modulu Automatická aktualizace [1-click Upgrade] proveďte aktualizaci na poslední verzi 1.5.6.1. V nové verzi došlo ke změně v nastavování parametrů doprav, které nyní probíhá pomocí několika kroků pouze v editaci dané dopravy.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.5.3 -Nebyly nainstalovány žádné platební moduly
PříspěvekNapsal: 09 pro 2013 11:51 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
17 dub 2011 21:36
Příspěvky:
54
Děkuji, jdu upgradovat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.5.3 -Nebyly nainstalovány žádné platební moduly
PříspěvekNapsal: 09 pro 2013 17:36 
C4 zákazník
Uživatelský avatar

Registrován:
17 dub 2011 21:36
Příspěvky:
54
Upgrade dokončen, platby fungují, ale většinu věcí musím dělat znovu, například překlady e-mailů. A zde se také vyskytl problém.
V překladech vyberu e-maily (default) a v "e-maily pro jádro zde nic není". Po rozkliknutí to vyhodí hlášku:
Kód:
Vyskytl se problém pří získávání e-mailových souborů.
Ujistěte se, že existují anglické soubory v adresáři /data/www/ponozkarna.cz/www.ponozkarna.cz/themes/default/mails/en/


Ve zmíněném adresáři opravdu anglické e-maily nejsou, netuším, jak je tam dostat.

Když ale ještě najedu do překladů e-mailových šablon, v roletce buď mohu vybrat "default" (výše zmíněno) nebo "Jádro (nebylo zvolena žádná šablona)" - zde překlady jdou, ale nikde se přeložené e-maily neprojeví.

Prosím o pomoc, chci si maily upravit dle své potřeby, nechci ty defaultní.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop 1.5.3 -Nebyly nainstalovány žádné platební moduly
PříspěvekNapsal: 09 pro 2013 18:49 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

při aktualizaci máte možnost ponechat původní překlady emailů. Takže jednodušší bude vrátit původní verzi aplikace a znovu spustit aktualizaci, ale bez emailových šablon. V konfiguraci modulu Automatická aktualizace [1-click Upgrade] (příp. v sekci Nástroje >1-click Upgrade) přejděte do části Rollback, kde vyberte původní verzi a spusťte vrácení. Pak než znovu spustíte aktualizaci, tak dole v části Upgrade Options nastavte volbu Upgrade the default e-mails na No. Znovu proběhne aktualizace na novou verzi a instalace by měla obsahovat i původní překlady emailů.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz