Právě je 18 dub 2024 23:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PhpBB - Chyba CSPRNG při aktualizaci na verzi 3.2
PříspěvekNapsal: 29 led 2017 23:30 
C4 zákazník

Registrován:
29 led 2017 23:11
Příspěvky:
2
Dobrý den při pokusu instalovat aktualizaci phpbb z 3.1.10 na 3.2 jsem narazil na problém. a to

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'There is no suitable CSPRNG installed on your system' in /data/www/cestujemepoeu.eu/www.cestujemepoeu.eu/vendor/paragonie/random_compat/lib/random.php:209 Stack trace: #0 /data/www/cestujemepoeu.eu/www.cestujemepoeu.eu/install/update/new/includes/functions.php(99): random_bytes(8) #1 /data/www/cestujemepoeu.eu/www.cestujemepoeu.eu/install/update/new/phpbb/template/twig/environment.php(197): unique_id() #2 /data/www/cestujemepoeu.eu/www.cestujemepoeu.eu/install/update/new/phpbb/template/twig/environment.php(181): phpbb\template\twig\environment->display_with_assets('installer_main....', Array) #3 /data/www/cestujemepoeu.eu/www.cestujemepoeu.eu/install/update/new/phpbb/template/twig/twig.php(335): phpbb\template\twig\environment->render('installer_main....', Array) #4 /data/www/cestujemepoeu.eu/www.cestujemepoeu.eu/install/update/new/phpbb/install/controller/helper.php(145): phpbb\template\twig\twig->assign_display('body') #5 /data/www/cestujemepoeu.eu/www.cestujemep in /data/www/cestujemepoeu.eu/www.cestujemepoeu.eu/vendor/paragonie/random_compat/lib/random.php on line 209


Zkoušel jsem již vše podle https://www.phpbb.com/community/docs/INSTALL.html odstavce 5
Zkoušl jsem znovu stáhnout balíčky instalací a znovu rozbalit. Zkoušel jsem aktualizovat z různých verzí fora.

O nic nejde klidně forum může běžet na verzi 3.1.10 . Jen mne zajímá proč to nejde.

Je to záloha po dobu úpravy web stránek na jiném hostingu. Můžete s tím dělat co vás napadne. Zálohy mám u sebe v pc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Chyba CSPRNG při aktualizaci na verzi 3.2
PříspěvekNapsal: 30 led 2017 11:09 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

pravděpodobně nemáte aktivní knihovnu OpenSSL, kterou nová verze aplikace vyžaduje. Takže si přes "Formulář na autorizovaný požadavek" v administrace domény požádejte o aktivaci knihovny pro Váš web.

Všechna nastavení vždy naleznete v návodu na instalaci PhpBB - Instalace a čeština (příp. PhpBB - Konfigurační soubor).

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PhpBB - Chyba CSPRNG při aktualizaci na verzi 3.2
PříspěvekNapsal: 30 led 2017 21:16 
C4 zákazník

Registrován:
29 led 2017 23:11
Příspěvky:
2
Aha já to hledal na podmínkách u phpbb.com Tak jsem buď slepý nebo to tam není. A přitom to mám u vás srozumitelně přímo pod nosem.
Kdyby to záleželo na mě hostoval bych u vás všechno.

Každopádně jste nejlepší. Díky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PhpBB Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz