Právě je 24 dub 2024 00:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Osclass - Upozornění - Stránka od 18ti let
PříspěvekNapsal: 07 lis 2015 16:00 
C4 zákazník

Registrován:
04 črc 2015 16:57
Příspěvky:
85
Dobrý den,

pořád řešíme stejný problém. A to mít kvalitní upozornění, že stránky jsou od 18 let. Sice máme aktivní modul Age Warning, ale tento plugin nepodporuje háčky a čárky a navíc se nám zdá nepřehledný. Koupili jsme si modul Eigteen 18+, kde podle autora se dá nastavit, že se to bude zobrazovat hned při úvodní stránce a ne jen v kategoriích. Jenže vůbec netušíme, jak to nastavit. Kódování není naše silná stránka.

Chtěl bych se touto cestou zeptat, zda je možné požádat o Vaší pomoc s nastavením. Případně jestli nabízíte nějakou službu, která by nám problém vyřešila.

Samozřejmě, nechceme slevu zadarmo :)

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Osclass - Upozornění - Stránka od 18ti let
PříspěvekNapsal: 08 lis 2015 14:49 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

vzhledem k tomu, že se jedná o placený plugin, který nemám k dispozici, tak Vám bohužel nemohu více pomoci. Pokud máte s nastavením zakoupeného pluginu problém, doporučuji Vám obrátit se přímo na autora pluginu. Ale k dispozici je i více možností. Můžete například využít tento script, který stačí vložit například za tag <head>.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Osclass - Upozornění - Stránka od 18ti let
PříspěvekNapsal: 10 lis 2015 20:27 
C4 zákazník

Registrován:
04 črc 2015 16:57
Příspěvky:
85
Dobrý den pane Plašile,

kééééééž bych Vám tak rozuměl, co mi píšete. Bohužel, kódování není moje silná stránka. Takže i když jste mi řekl, co mohu použít, tak nevím, co z toho máme zkopírovat a kam to přesně vložit aby to konečně fungovalo.

Zkusím kontaktovat autora apliakace.

Děkuji Veselý


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Osclass - Upozornění - Stránka od 18ti let
PříspěvekNapsal: 11 lis 2015 11:45 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

možností je samozřejmě mnoho, ale v tomto případě stačí zkopírovat uvedený kód, následně bude vypadat takto:

Kód:
<script type="text/javascript">
/////////////////////////////////////////////////////////////
//
// Author Scott Herbert (www.scott-herbert.com)
//
// Version History
// 1 (19-June-2011) Inital release on to Google code.
//
//
//


function getCookie(c_name)
{
var i,x,y,ARRcookies=document.cookie.split(";");
for (i=0;i<ARRcookies.length;i++)
  {
  x=ARRcookies[i].substr(0,ARRcookies[i].indexOf("="));
  y=ARRcookies[i].substr(ARRcookies[i].indexOf("=")+1);
  x=x.replace(/^\s+|\s+$/g,"");
  if (x==c_name)
    {
    return unescape(y);
    }
  }
}


function displayNotification()
{

// this sets the page background to semi-transparent black should work with all browsers
var message = "<div id='cookiewarning' ><div style='z-index:999; position:absolute; width:100%;height:100%;background: rgb(0, 0, 0) transparent;background: rgba(0, 0, 0, 0.6);filter:progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient(startColorstr=#99000000, endColorstr=#99000000);-ms-filter: \"progid:DXImageTransform.Microsoft.gradient(startColorstr=#99000000, endColorstr=#99000000)\"'>";

// center vert
message = message + "<div style='margin:19%;padding:10px;width:62%;height:62%;background:white;color:black'>";

// this is the message displayed to the user.
message = message + "In order for this site to work correctly, and for us to improve the site we need to store a small file (called a cookie) on your computer.<br/> Most every site in the word does this, however since the 25th of May 2011, by law we have to get your permission first.<br/> If you click agree below we will store cookies and you'll notice no diffence, if you click on I don't agree then this site won't work so we'll re-direct you to Google<br/>";
       
       
// Displays the I agree/disagree buttons.
// Feel free to change the address of the I disagree redirection to either a non-cookie site or a Google or the ICO web site
message = message + "<INPUT TYPE='button' VALUE='I Agree' onClick='JavaScript:setCookie(\"jsCookieCheck\",null,365);' /> <INPUT TYPE='button' VALUE=\"I don't agree\" onClick='JavaScript:window.location = \"http://www.google.com/\"' />";

       
// and this closes everything off.
message = message + "</div></div></div>";


document.writeln(message);


}

function setCookie(c_name,value,exdays)
{
var exdate=new Date();
exdate.setDate(exdate.getDate() + exdays);
var c_value=escape(value) + ((exdays==null) ? "" : "; expires="+exdate.toUTCString());
document.cookie=c_name + "=" + c_value;

// set cookiewarning to hidden.
var cw = document.getElementById("cookiewarning");
cw.innerHTML = "";
}

function checkCookie()
{

var cookieName="jsCookieCheck";
var cookieChk=getCookie(cookieName);
if (cookieChk!=null && cookieChk!="")
  {
  // the jsCookieCheck cookie exists so we can assume the person has read the notification
  // within the last year
 
  setCookie(cookieName,cookieChk,365);  // set the cookie to expire in a year.
  }
else
  {
  // No cookie exists, so display the lightbox effect notification.
  displayNotification();       
  }
}

checkCookie();
</script>

a v souboru šablony (např. oc-content/themes/šablona/header.php) jej vložit za tag <head>.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Osclass - Upozornění - Stránka od 18ti let
PříspěvekNapsal: 15 lis 2015 12:14 
C4 zákazník

Registrován:
04 črc 2015 16:57
Příspěvky:
85
Dobrý den,

tak jsem to zkusil. Zkopíroval jsem to, vložil jsem to tam, kam jsem měl. Přidal jsem český text a vše odzkoušel. Na stránkách se to začalo objevovat. Ale nevím, co se stalo, ale dneska se to upozornění už nezobrazuje v žádným prohlížeči. Mohu Vám případně poslat soubor pro kontrolu, jestli tam nemáme něco špatně. Ale nejde mi to do hlavy. Fungovalo to a najednou nic.

Takže jsme museli opět aktivovat age warning. Napsal jsem do Osclassu ohledně Eighteen 18+. Tak snad se něco změní.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Osclass - Upozornění - Stránka od 18ti let
PříspěvekNapsal: 15 lis 2015 14:06 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

bohužel nevím, kde by mohl být problém. Ale pokud přistoupím na Vaše stránky, tak se mi upozornění bez problému zobrazuje. Dokonce se zobrazují dvě, jedno pravděpodobně zajišťuje Váš plugin a druhé uvedený skript. Pravděpodobně když jste už věk v upozornění potvrdil, tak při dalším vstupu na stránku už jej není nutné znovu potvrzovat.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Osclass Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz