Právě je 29 bře 2024 11:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OpenCart - připravit shop pro stránky, ale naostro později
PříspěvekNapsal: 06 bře 2013 11:33 

Registrován:
26 úno 2013 12:01
Příspěvky:
13
Dobrý den,

prosím Vás dal by se nějakým způsobem připravit tento e-shop nanečisto pod stejnou doménou, (nějak skrytě jen pro mě), kterou nyní ještě hostuji jinde, tak abych ho mohl přednastavit, naplnit zbožím a později ze dne na den přejít k Vám s hostingem a spustit naostro i s tímto e-shopem?

Mám stránky, kde bych chtěl potom do složky /shop mít tento OpenCart. Musím tedy přejít k Vám už nyní se vším všudy i když mi vyprší hosting jinde až za několik měsíců? Nešlo by si u Vás zaplatit nyní hosting pro tuto doménu a pracovat na tom skrytě?

Nechce se mi zase moc dlouho čekat, protože mám u Vás nově rozchozený OpenCart ještě na jiných stránkách, tak dokud si pamatuji všechna nastavení, rád bych založil i ten druhý.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - připravit shop pro stránky, ale naostro později
PříspěvekNapsal: 07 bře 2013 14:41 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

ano, můžete si obchod vytvářet jinde, a pak ho přesunout k nám. Potřebné úpravy po přesunu naleznete v návodu OpenCart - Konfigurační soubor. Ale samozřejmě je vždy lepší obchod nainstalovat přímo na server, na kterém ho budete provozovat. Vyhnete se tak případným problémům s různým nastavením serverů. Můžete si klidně objednat webhosting u nás, s tím že doména bude pořád směrovat na původního poskytovatele. Před objednávkou si pro jistotu napište na podpora@c4.cz a uveďte, že doménu budete chtít ještě nějaké období směrovat na původní webhosting. Po zaplacení služeb, můžete nás webhosting standardně využívat. Akorát ve Vašem případě bude nutné pomocí úpravy hosts souboru nasimulovat, jakoby již doména směrovala na nás (příp. Vám vytvoříme alternativní adresu pro přístup), takže na stránkách budete moci normálně pracovat. Záleží tedy na Vás, jakou variantu zvolíte.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
OpenCart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz