Právě je 19 dub 2024 23:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OpenCart - Jak smazat Reklamace a Partnerský program
PříspěvekNapsal: 12 lis 2015 22:57 
C4 zákazník

Registrován:
09 lis 2015 19:40
Příspěvky:
107
Dobrý večer
mám prosbu jak se nechá vymazat z obchodu odkaz na Reklamace a Partnerský program, aby na to zákazníci nemohli kliknout a bylo to neaktivní? Nějak to nemohu najít kde to zlikvidovat. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Jak smazat Reklamace a Partnerský program
PříspěvekNapsal: 13 lis 2015 18:45 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

dotaz na odstranění reklamací se v diskuzním fóru již řešil v tématu OpenCart 2.0 - Vypnutí reklamace. A pro odstranění partnerského programu můžete použít modul Remove Affiliate links (příp. pro starší verzi 1.5 modul Disable Affiliate). Samotná aplikace totiž neobsahuje nastavení, pomocí kterého by se tyto části daly deaktivovat.

Dotazy se v diskuzním fóru často opakují. Takže před vytvořením nového tématu, prosím, nejdříve vyzkoušejte použít funkci Hledat. A pokud spolu dotazy vyloženě nesouvisí, vytvářejte pro ně, prosím, samostatná vlákna. Také je dobré uvádět verzi aplikace, abychom Vám mohli co nejlépe poradit.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Jak smazat Reklamace a Partnerský program
PříspěvekNapsal: 13 lis 2015 22:37 
C4 zákazník

Registrován:
09 lis 2015 19:40
Příspěvky:
107
Když se pokusím modul vložit tak mi to píše neplatný soubor.. Nevím proč to nejde nahrát


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Jak smazat Reklamace a Partnerský program
PříspěvekNapsal: 16 lis 2015 13:02 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

pravděpodobně jste balíček s modulem nerozbalil. Pokud provádíte instalaci balíčku standardně pomocí administrace aplikace a sekce "Rozšíření > Instalátor rozšíření", tak musíte použít soubor ve formátu xml. Takže stažený zip soubor s modulem nejdříve rozbalte, tím získáte soubor s koncovkou xml, který pak použijte pro instalaci modulu v sekci "Rozšíření > Instalátor rozšíření". Ve většině případů bývá postup instalace uveden přímo na stránce modulu.

Jak jsem Vám již psal, pokud spolu dotazy nesouvisí, zakládejte pro ně, prosím, samostatná témata. A snažte se co nejpřesněji popsat Váš problém - tzn. uveďte jaký modul, jak postupujete při instalaci, příp. jakou verzi aplikace používáte.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Jak smazat Reklamace a Partnerský program
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2016 10:08 
C4 zákazník

Registrován:
09 črc 2015 14:20
Příspěvky:
14
Mám verzi 2.2, snažím se odstranit odkaz na partnerský program. Stáhla jsem si removeaffiliatelinks.xml pro 2.X verze. Nahrála jsem dle jejich návodu - " upload the xml file "remove_affiliate_links.xml" to the folder vqmod/xml". Nic se nestalo. Vymazala jsem a přes rozšíření nahrála xml soubor. Vrátila se mi hláška: Chybný typ souboru. Jak mohu vyřešit? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Jak smazat Reklamace a Partnerský program
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2016 18:01 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

testoval jsem na poslední verzi aplikace 2.2.0.0 instalaci modulu pomocí VQMOD i OCMOD a na žádný problém jsem nenarazil. Při instalaci modulu přímo z administrace aplikace ze sekce "Rozšíření > Instalátor rozšíření" musíte zip balíček s modulem nejdříve rozbalit, tím získáte xml soubor, který pak použijete pro instalaci v administraci. Pravděpodobně jste zkoušel nahrát zip souboru, a proto se Vám zobrazilo hlášení o chybném typu souboru. Ale jak jsem již uvedl, modul bez problému funguje pomocí obou způsobů instalace. Takže pokud Vám nefunguje, tak buď již v obchodě máte nějaké modifikace, které zamezí správnému chodu modulu, nebo používáte nějakou nestandardní šablonu, ve které modul nemůže nalézt řádky, které se snaží odstranit.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Jak smazat Reklamace a Partnerský program
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2016 08:28 
C4 zákazník

Registrován:
09 črc 2015 14:20
Příspěvky:
14
Dobrý den,

nahrávám rozbalené, soubor .xml. Dostávám hlášku: chybný typ souboru. Modifikace mám jen dvě - barevné rozšíření na původní šablonu a konfigurátor produktů. Oboje jsem zakázala a zkoušela soubor .xml nahrát a stále stejná hláška.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: OpenCart - Jak smazat Reklamace a Partnerský program
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2016 10:25 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

to je opravdu divné, modul Vám musí jít bez problému nahrát. A nepokoušíte se pomocí administrace nahrát xml soubor, který je určený pro instalaci pomocí VQMOD? Pro instalaci z administrace aplikace musíte použít soubor remove_affiliate_links.ocmod.xml.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
OpenCart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz