Právě je 25 dub 2024 19:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nelze se připojit k FTP serveru
PříspěvekNapsal: 15 kvě 2016 12:23 
C4 zákazník

Registrován:
15 kvě 2016 12:04
Příspěvky:
1
Dobrý den,
nemůžu se pomocí Total Comanderu připojit k FTP serveru. Postupoval jsem podle Vašeho návodu: http://navody.c4.cz/total-commander-ftp-klient , ale pokaždé vyskočí hláška pro špatné přihlašovací údaje "503 Login authentication failed". Heslo jsem několikrát kontroloval a je nastaveno v pořádku. Zkoušel jsem se připojit i k zálohám a vyskočí to samé.

Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nelze se připojit k FTP serveru
PříspěvekNapsal: 16 kvě 2016 10:13 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

podle chybového hlášení zadáváte špatné přihlašovací údaje. Takže si je znovu překontrolujte, a pokud se bude problém opakovat, tak nám napište na podpora@c4.cz a uveďte přihlašovací údaje, pomocí kterých se pokoušíte na FTP server připojit.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nelze se připojit k FTP serveru
PříspěvekNapsal: 29 lis 2016 14:50 
C4 zákazník

Registrován:
24 lis 2016 10:54
Příspěvky:
46
Potvrzuji tuto zkušenost, připojení ať už přes ftps nebo ftp mi nefunguje přes double commander, který používám. Přes Thunar se připojím bez problémů. Rovněž údajně nesouhlasí jméno a heslo.

Na ftp serveru mají něco u c4 zdá se chybně nastaveno.

Pak jsem ještě zkoušel přimountovat ftp či ftps jako external storage k do owncloud, autentizace OK, ale složka webu prázdná. Toto je pravděpodobně chyba, kdy ftp server nevrací správně mtime.

    zelené kolečko indikuje, že server je dostupný a že přihlášení proběhlo
Obrázek

    přitom složka se načte prázdná. Stejný výsledek je pro konfiguraci jak pro ftps tak i pro ftp.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nelze se připojit k FTP serveru
PříspěvekNapsal: 29 lis 2016 14:57 
C4 zákazník

Registrován:
24 lis 2016 10:54
Příspěvky:
46
Ještě upřesním, přes thunar žádnou chybu jména a hesla nehlásí, přes integrovaný fpt/ftps klient u double commanderu ano. Přes thunar mi to vyhovuje, předpokládám, že double commander používá integrovaného klienta podobného typu, jako total commander, a prostě u double commanderu to hlásí chybu autentizace i při správných přihlašovacích údajích.

Možnost editace souborů a přímé nahrávání, stahování, mazání či přejmenování přes ftps přístup z owncloudu mi docela chybí. Možná by prototo stačilo, aby server hlásil správně čas modifikace souboru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nelze se připojit k FTP serveru
PříspěvekNapsal: 30 lis 2016 12:07 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

u nejpoužívanějších FTP klientů (např. Fillezila, Total Commander) máte při kopírování na server možnost zvolit, zda-li chcete zachovat datum souborů. Pak se datum nezmění na aktuální čas nahrání na server, ale zůstane původní datum souboru. U Double Commanderu jsem ale takové nastavení nikde nenašel, takže zřejmě to neumožňuje. Zkuste se tedy s dotazem obrátit přímo na tvůrce tohoto klienta (resp. správce souborů). Jinak na žádný problém s přihlašováním pomocí tohoto klienta jsem nenarazil. Bez problému mi fungovalo standardní FTP i zabezpečené FTPS připojení. Takže znovu ověřte, jestli jste zadal správné přihlašovací údaje.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
FTP klienti Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz