Právě je 23 dub 2024 14:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Joomla 1.6 - Aktualizace na 1.7
PříspěvekNapsal: 09 srp 2011 15:24 

Registrován:
09 srp 2011 15:14
Příspěvky:
3
Dobrý den,
moje stránky běží na J 1.6.3., nicméně větev 1.6.x bude podporována pouze do 19.8.
Je webhosting připraven na přechod na J 1.7.0.?
Ptám se, protože nejsem schopen nahrát verze následující po J 1.6.3. (1.6.4, 1.6.5,1.6.6) a poté uploadovat na v 1.7.0. Při pokusu o nahrání nové verze dojde k chybovému hlášení:JInstaller: :Install: Cannot find XML setup file.
Můžete mi prosím poradit, už jsem bezradný :oops: ?
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla 1.6 - Aktualizace na 1.7
PříspěvekNapsal: 09 srp 2011 16:35 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

samozřejmě Joomla 1.7 na Webhostingu C4 běží bez problémů, protože se jedná pouze o "rozšířenou" verzi Joomla 1.6. Během pár dnů bude pro ní na stránkách http://navody.c4.cz/ k dispozici nový návod na instalaci s připraveným instalačním balíčkem.

S aktualizací Joomla 1.6 nejsou žádné problémy. Můžete mi napsat, jak postupujete při aktualizaci? Protože podle chybových hlášení mi přijde, že aktualizaci provádíte pomocí instalátoru balíčků.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla 1.6 - Aktualizace na 1.7
PříspěvekNapsal: 09 srp 2011 19:44 

Registrován:
09 srp 2011 15:14
Příspěvky:
3
Instalaci nových verzí provádím pomocí aktualizačních balíčků př. 1.6.3 to 1.6.4, atd.
Extensions-Extension manager-Upload Package File- Vyberu soubor- a dám upload/install(v této fázi se objeví výše zmíněná hláška) Tímto způsobem jsem již v minulosti uploadoval z verze 1.6.0..
Bohužel nevím jak dál postupovat.....
Pokoušel jsem se o posun na verzi 1.6.6 pomocí Admin tools - to se mi povedlo pouze na zkušebních stránkách (fyzio.hobosoft.cz), ale na 1.7.0 se nedostanu - instalace se nedokončí.
Jde mi především o stránky www.hobosoft.cz
Díky za každou odpověď ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla 1.6 - Aktualizace na 1.7
PříspěvekNapsal: 10 srp 2011 10:22 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

update verze 1.6 proveďte jednoduše pomocí aktualizačního balíčku. Ve Vašem případě si stáhněte z těchto stránek http://joomlacode.org/gf/project/joomla/frs/ balíček Joomla_1.6.0_to_1.6.6-Stable-Patch_Package.zip. Rozbalte si ho na Vašem počítači a pomocí FTP klienta nakopírujte na server do kořenové složky Vaší instalace (staré soubory přehrajte novými). Tím je aktualizace verze 1.6 dokončena.

Pro aktualizaci z verze 1.6 na 1.7 můžete použít automatickou aktualizaci pomocí administrace aplikace Joomla. Ale nezapomeňte si pro daný web požádat na podpora@c4.cz o navýšení max_execution_time na maximum. Protože automatická aktualizace většinou trvá déle než standardně nastavených 60 sekund. To byl zřejmě problém, proč se aktualizace nedokončila. Nyní přejděte do sekce Rozšíření - Správce rozšíření - Aktualizace a stiskněte Najít aktualizace (příp. na Pročistit mezipaměť, pokud se Vám nezobrazí nabídka balíčku k aktualizaci). Nyní zaškrtněte balíček a stiskněte Aktualizace. Provede se automatická aktualizace na verzi 1.7.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla 1.6 - Aktualizace na 1.7
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 09:24 

Registrován:
09 srp 2011 15:14
Příspěvky:
3
Díky, aktualizace na J 1.6.6 proběhla O.K. po uploadu na 1.7.0 to však skončilo funkční administrací a nefunkční stránkou (Fatal error: Cannot access protected property ContentViewArticle::$user in /data/www/hobosoft.cz/fyzio.hobosoft.cz/templates/art3/functions.php on line 878)..
Je možné, že problém dělají šablony Artisteer?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joomla 1.6 - Aktualizace na 1.7
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 10:49 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

ano, zřejmě to bude problém se šablonou. Vyzkoušejte u Artisteer zjistit, jestli není k dispozici aktualizovaná verze.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Joomla partneři

Seznam všech partnerů

Joomla Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz