Právě je 24 dub 2024 13:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: E107 - Přihlášení do admin modu
PříspěvekNapsal: 07 črc 2011 07:41 

Registrován:
07 črc 2011 07:36
Příspěvky:
5
Dobrý den, jsem v tomto ohledu uplná lama, instalace a zprovoznění na freehostingu ic.cz proběhla v pořádku, ale po nějakých úpravách defaultních stránek, jsem se potom odhlásil s admin modu a ted se tam nemůžu vůbec přihlásit. Mělo by to jít přes název mých stránek, že? Zobrazí se mi hlavní stránka, ale po zadání mých přihlašovacích údajů, to moje přihl. údaje nezná :o . Děkuji za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihlášení do admin modu
PříspěvekNapsal: 08 črc 2011 09:00 

Registrován:
07 črc 2011 07:36
Příspěvky:
5
Ještě mě napadlo, že jsem určitě napsal špatně email do instalace, protože se musejí určitě i adminácky přihlašovací údaje potvrdit linkem co přijdou na email, je to tak? No tak už vím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihlášení do admin modu
PříspěvekNapsal: 20 črc 2011 13:55 

Registrován:
20 črc 2011 12:16
Příspěvky:
31
Dobrý den,
bohužel jste nenapsal ani CMS, který používáte, ani web, na kterém má tento systém být nainstalován. Bez těchto informací Vám nemohu poradit.

Obecně se administrátorské účty, tedy takové, které byly vytvořeny při instalaci systému jako 1. uživatel, e-mailovým potvrzením neověřují.

_________________
Jakub Fišer
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihlášení do admin modu
PříspěvekNapsal: 13 srp 2011 01:05 

Registrován:
07 črc 2011 07:36
Příspěvky:
5
Pardon, jedná se o 107 a mám to na localhostu, takže se vlastně nic neděje, nainstaluju to znovu, používám Complex web server.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihlášení do admin modu
PříspěvekNapsal: 13 zář 2011 03:21 

Registrován:
07 črc 2011 07:36
Příspěvky:
5
Dobrý den, tak ted se mi to opět povedlo, ale už bohužel na hostingovém serveru. jedná se o www.cqeservis.cz zobrazí se stránka, kterou jsem nahrál do složky e107_image/index.html a v CMS jsem nastavil custom page a dal tento odkaz. A když jsem potřeboval do admin musel jsem napsat za www.cqeservis.cz/page.php a hodilo mě to na stránku kde jsem mohl kliknout na ADMINISTRACI a byl jsem tam. Ale najednou mi zmizela možnost se jakkoliv přihlásit do systému, lze to nějak obejít, např. přes nějaký skript bo tak něco v adresáři e107_admin ??? děkui moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihlášení do admin modu
PříspěvekNapsal: 13 zář 2011 08:49 

Registrován:
07 črc 2011 07:36
Příspěvky:
5
Tak už to zase jde, nicméně jsem tedy přišel, že to lze a dělá se to nejspíš standartně, www.cqeservis.cz/e107_admin/admin.php

Mohu ted otravovat spíš kvůli vzhledové podobě? Jak změním šířku celé strany? A kde se upravuje v mém případě horní modrá část stránky jak je v ní napsáno C.Q.E. atd., potřeboval bych tam mít to samé jako na úvodní straně www.cqeservis.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihlášení do admin modu
PříspěvekNapsal: 13 zář 2011 10:03 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8506
Dobrý den,

ano, url adresa administrace má standardně tvar http://www.nazev-vasi-domeny.cz/e107_admin/admin.php. Ale do administrace byste se měl přihlásit i přímo ze stránek. Po přihlášení, by se Vám mělo objevit menu, v kterém bude i odkaz do administrace. Jelikož Vaše stránky nejsou umístěné na serverech Webhostingu C4, pro který je toto fórum určeno, s dalším dotazem se prosím obraťte na podporu Vašeho hostingu, příp. na některého z našich partnerů na adrese http://www.webhosting-c4.cz/tvorba-webovych-stranek.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
E107 Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz