Právě je 20 dub 2024 15:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Založení nových stránek pomocí inzertního systému
PříspěvekNapsal: 28 pro 2013 01:27 

Registrován:
28 pro 2013 01:19
Příspěvky:
1
Dobrý den, jsem zde celkem nový a tak se omlouvám předem, pokud píši v nevhodné rubrice
Potřeboval bych poradit:
Rád bych založil stránky, kde by se byli akce v mém regionu. Myslím tím společenské akce, kulturní, pro děti apod. A to formou plakátů, nebo PDF , obrázků apod.


Viděl jsem nějaké inzertní programy, bylo by to přesně něco podobného, co by se mi líbilo.
Hlavně je tam podrobné vyhledání, podle kategorií, podle různých priorit apod.
Ale je to forma inzerátů....kde je odpověd, adresa apod a kdy si tam každý vkládá inzerát. Já bych pro začátek byl spíše pro to tam vkládat sám, aby tam nebylo vloženo moc nesmyslů, ale to by nebylo podmínkou, klidně by to tam každý mohl vložit. Jen kdyby tam nebyla ta odpověd apod. Jinak jsem viděl, že jde třeba i vyhledávat pomocí PSč apod., ale už ten program ani nemohu ted najít..

A tak bych se tě rád zeptal, jestli třeba o něčem víte co by mohlo na nějakém podobném systému pracovat. Zda by byl nějaký program vhodný. Nebo kdybych to dělal jako katalog, zda je nějaký program..

rád bych si udělal u Vás webhosting , doménu mám již koupenou., jsem začátečník a rád bych si od někoho poradil. Samo, že to nechci zadarmo

Díky moc za odpověd. a přeji pěkný den. Karlos


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Založení nových stránek pomocí inzertního systému
PříspěvekNapsal: 20 úno 2014 22:01 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
09 úno 2013 13:11
Příspěvky:
2413
Dobrý den,

můžete vyzkoušet aplikaci Osclass. Tato aplikace umožňuje přidávání inzerátů, odesílání komentářů, vyhledávání v kategoriích, vyhledávání podle oblasti atp.
Další možností je použití redakčního systému. Redakčních systémů existuje mnoho a jsou k dispozici různá rozšíření, která Vám umožní inzerci. Ve Vašem případě bych Vám doporučil použít redakční systém Joomla!, pro který je k dispozici rozšíření Jom Classifieds. Další velmi používané rozšíření je AdsManager. Všechna rozšíření pro redakční systém Joomla!, která Vám umožní inzerci naleznete zde.

Pokud by Vám tento redakční systém nevyhovoval, tak existují další redakční systémy. Jedním z nich je redakční systém WordPress. Všechny pluginy pro tento redakční systém, které umožňují inzerci naleznete zde.

Potom existují samostatné aplikace pro inzerci, jako například již zmíněný Osclass. Především se jedná o Open Classifieds nebo Open-Realty.

_________________
Filip Kučera
Webhosting C4
http://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Inzertní systémy Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz