Právě je 29 dub 2024 00:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WordPress - Nejdou upravit stránky, místo obsahu jen různé znaky
PříspěvekNapsal: 14 čer 2023 09:57 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
prosím o radu, jak mám opravit web.
Chtěla jsem upravit svoje stránky, ale při načtení stránek ve WordPressu se stránky zobrazují pouze jen jako změť různých číslic, znak§ a písmen.
Příspěvky se zobrazují normálně. Zkoušela jsem různé šablony, ale výsledek byl stejný. Také jsem odstranila všechny pluginy, ale nic se nezměnilo.
Děkuji za radu, jsem zoufalá. Prošla jsem internet, ale nenašla jsem žádnou radu, jak to opravit.
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Nejdou upravit stránky, místo obsahu jen různé znaky
PříspěvekNapsal: 14 čer 2023 14:42 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

a chyba se projevuje pouze při editaci příspěvků? Ostatní části administrace fungují bez problému?

Případně pokud víte den, kdy web fungoval správně, tak ho můžete i s databází zkusit obnovit ze zálohy - viz Automatická obnova webu/databáze ze zálohy.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Nejdou upravit stránky, místo obsahu jen různé znaky
PříspěvekNapsal: 15 čer 2023 19:07 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
chyba se projevuje pouze při pokusu editovat stránky, všechny jsou při pokusu rozházené. Příspěvky - články, co mám na webu, tak ty jdou normálně editovat, mazat i přidávat text i obrázky jdou přidávat.
Přesný datu, kdy se tohle stalo, nevím. Snad někdy v září minulého roku.
Teď jsem se ještě koukla na záložku - Zdraví webu a tam to hlásí dvě chyby.
V REST API došlo k chybě
REST API je jeden ze způsobů, jak WordPress a další aplikace komunikují se serverem. Jedním z příkladů je obrazovka editoru, která se o toto API opírá při zobrazování a ukládání příspěvků a stránek.

Při testování REST API došlo k chybě:

REST API Koncový bod: https://www.kostymy-ladana.cz/wp-json/w ... ntext=edit
REST API odezva: (http_request_failed) cURL error 28: Operation timed out after 10011 milliseconds with 0 bytes received

To je možné, ta chyba.
S pozdravem
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Nejdou upravit stránky, místo obsahu jen různé znaky
PříspěvekNapsal: 16 čer 2023 12:01 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

tato chyba většinou souvisí s nějakým pluginem nebo šablonou. Pokud jste pluginy deaktivovala, tak zkuste dočasně nastavit nějakou jinou šablonu (ideálně jednu z výchozích). A pak znovu zkontrolujte, jestli se problém opakuje ve "Zdraví webu".

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Nejdou upravit stránky, místo obsahu jen různé znaky
PříspěvekNapsal: 22 čer 2023 19:21 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
zapomněla jsem dát druhou chybu, co píše - Zdraví webu.

Byla detekována aktivní relace PHP
PHP relace byla vytvořeny voláním funkce session_start(). To zasahuje do REST API a loopback požadavků.
Relace by měla být ukončena pomocí session_write_close() před jakoukoli HTTP požadavkem

Vyzkoušela jsme postupně tři šablony na webu, ale ani u jedné - Zdraví webu nepíše žádnou chybu. Píše, že je web v pořádku, i když se nic nezměnilo a web nejde upravovat.
S pozdravem
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Nejdou upravit stránky, místo obsahu jen různé znaky
PříspěvekNapsal: 23 čer 2023 09:45 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

pokud to dobře chápu, tak u jiných šablon se žádné chyby ve "Zdraví webu" neobjeví. Takže chyby souvisí s použitou šablonou a musíte je řešit s jejím autorem.

V případě nefunkční úpravy stránek zkuste zaktivovat ladící režim aplikace. Stačí na FTP serveru v souboru wp-config.php dočasně upravit řádek:
Kód:
define('WP_DEBUG', false);
na tvar:
Kód:
define('WP_DEBUG', true);
A následně otestujte úpravu stránek, jestli se na ní neobjeví nějaký popis chyby.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Nejdou upravit stránky, místo obsahu jen různé znaky
PříspěvekNapsal: 23 čer 2023 19:09 
C4 zákazník

Registrován:
11 lis 2011 15:43
Příspěvky:
252
Dobrý den,
děkuji za pomoc. Přes FTP se na server nemůžu dostat, hlásí to stále chybu 530. Majitel šablony tvrdí, že šablona funguje správně, Šablona je jediná na které je web aspoň vidět pro zákazníky. U jiných šablon web vůbec nejde i když Zdraví webu píše, že je vše v pořádku.
S pozdravem
Dana Langová


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Nejdou upravit stránky, místo obsahu jen různé znaky
PříspěvekNapsal: 26 čer 2023 11:41 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

překontrolujte si přístupové údaje na FTP, případně zkuste použít jiného FTP klienta.

Pokud se Vám chyby ve "Zdraví webu" zobrazují jen u dané šablony, tak samozřejmě musí souviset právě s ní. A jestli jste web vytvářela na nějaké speciální šabloně s vlastním editorem, tak je možné, že na jiných šablonách nebude fungovat.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
WordPress partneři

Seznam všech partnerů

WordPress Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz