Právě je 20 dub 2024 01:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WordPress - Chyby v administraci + nezobrazují se příspěvky
PříspěvekNapsal: 13 úno 2014 21:28 
C4 zákazník

Registrován:
13 úno 2014 21:03
Příspěvky:
23
Dobrý den,

Prosím o radu protože nevím co s tím.

Jde o čistou instalaci WP, kromě jednoho přidaného tématu jsem tam nic nenahrál.

Na hlavní doméně jsem již nainstaloval WP, ale nemohu vytvářet příspěvky a ani se nemohu řádně pohybovat v administraci jelikož mi neustále aplikace hlásí chybu.

Konkrétně jde o odkazy, kde se chyba nachází.

Zde přikládám příklady.

Chyba, které se zobrazuje v administraci hned na nástěnce.

Warning: Creating default object from empty value in /data/www/mysticalltrading.com/www.mysticalltrading.com/wp-admin/includes/theme.php on line 23

---------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------

Chyba, které se zobrazuje na úvodní stránce pouze u nainstalovaného téma, to které tam je předinstalované tak se chová normálně, nicméně problém v administraci je stejný.

Fatal error: Call to undefined function get_post_format() in /data/www/mysticalltrading.com/www.mysticalltrading.com/wp-content/themes/dt-meccano/index.php on line 20

---------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------------------------------

Už jsem se s podobnou chybou setkal, šlo o chybu v odkazu protože mi přijde že je zbytečné se odkazovat dvakrát na stejnou složku viz. zde:

www/mysticalltrading.com/www.mysticalltrading.com

Tento tvar odkazu se objevuje u každé chyby myslím že by tam měl být pouze jeden odkaz na doménu nikoliv dva.

Na svém starším hostingu se mi takto nezobrazovaly obrázky v prestashopu, ale stačilo právě jeden odkaz na doménu vymazat a vše fungovalo jak má, ale zde nevím kde bych toto opravil.

Odkazy byly potom v následujícím tvaru:

Warning: Creating default object from empty value in /data/www/www.mysticalltrading.com/wp-admin/includes/theme.php on line 23


Popřípadě v takovémto tvaru nepamatuji si to přesně:

Warning: Creating default object from empty value in /data/www/mysticalltrading.com/wp-admin/includes/theme.php on line 23


Nevíte v čem by mohla být chyba ???

Mohu připojit i náhledy pokud by byl potřeba

Pro zatím nemám převedenou doménu k hostingu C4


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Chyby v administraci + nezobrazují se příspěvky
PříspěvekNapsal: 14 úno 2014 11:56 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

podle chybových hlášení to vypadá, že používáte starou verzi aplikace WordPress, která není optimalizovaná pro novější verzi PHP. Jakou verzi aplikace WordPress používáte?

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Chyby v administraci + nezobrazují se příspěvky
PříspěvekNapsal: 14 úno 2014 12:08 
C4 zákazník

Registrován:
13 úno 2014 21:03
Příspěvky:
23
Problém vyřešen,

Nekoukal jsem jakou verzi jsem stahoval z oficiálních českých stránek to byl ten problém.

Po aktualizaci se WP rozjel bez problému akorát mi hlásí chybu u jedné šablony, ale to asi nebudu řešit a použiji jinou.

Děkuji moc za nasměrování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Chyby v administraci + nezobrazují se příspěvky
PříspěvekNapsal: 14 úno 2014 12:09 
C4 zákazník

Registrován:
13 úno 2014 21:03
Příspěvky:
23
Ještě doplním předtím to byla verze 3.0. po aktualizaci na verzi 3.8 už není nejmenšího problému.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Chyby v administraci + nezobrazují se příspěvky
PříspěvekNapsal: 14 úno 2014 12:33 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

výborně, děkujeme za zprávu. Jednalo se tedy o problém starší verze a novější verze PHP. My bychom Vám samozřejmě mohli přesunout stránky na server se starší verzí PHP, ale byl by to krok zpět. Takže optimální řešení je aktualizace na poslední verzi aplikace.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WordPress - Chyby v administraci + nezobrazují se příspěvky
PříspěvekNapsal: 14 úno 2014 22:05 
C4 zákazník

Registrován:
13 úno 2014 21:03
Příspěvky:
23
Dobrý den,

určitě na starší verzi PHP přecházet nechci.

Již jsem aktualizoval jsem WP na verzi 3.8 a s tou šablonou to nějak vyřeším, případně zvolím jinou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
WordPress partneři

Seznam všech partnerů

WordPress Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz