Právě je 28 bře 2024 14:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VirtueMart - Ukončení objednávky - hláška o nutné registraci
PříspěvekNapsal: 01 bře 2011 00:02 

Registrován:
22 úno 2011 14:20
Příspěvky:
4
Dobrý den, jdu si pro další radu. Při zkoušení odeslání objednávky mi stále dokola nabíhá hláška - Upozornění: Nejste ještě registrovaný zákazník, zadejte prosím fakturační údaje. Mám zašrtnutou volbu zda se chce zákazník registrovat, ale i když odškrtnu neregistrovat stále dokola to po mě chce znovu zadávat údaje a objednávka se neodešle. Nevíte kde by mohla být chyba? A pak druhá otázka, jde změnit odklikávací políčko "potvrdit registraci" jinou formulkou? Děkuji Eva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Ukončení objednávky - hláška o nutné registraci
PříspěvekNapsal: 01 bře 2011 10:56 
Uživatelský avatar

Registrován:
25 pro 2010 12:02
Příspěvky:
290
Všechny výrazy ve VM lze změnit úpravou jazykových souborů, tento konkrétní výraz je v common/czech.php, já jej mám na řádku 687 a je to
'BUTTON_SEND_REG' => 'Potvrdit registraci',

To přihlášení, možností je více, musí být správně nastavený .htaccess, registrace se musí dělat přes vlastní modul pro VM, musí být strávně adresa (musí začínat www), netuším co by to mohlo být v tomto případě. Podle mého je tam něco špatně nastavené, ale co, to nelze jednoznačně říct bez toho, abych to viděl. Dejte sem tedy adresu stránek.

_________________
Joomla + VirtueMart + cs = eCommerce_cs-CZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Ukončení objednávky - hláška o nutné registraci
PříspěvekNapsal: 01 bře 2011 22:51 

Registrován:
22 úno 2011 14:20
Příspěvky:
4
vitakappa píše:
Všechny výrazy ve VM lze změnit úpravou jazykových souborů, tento konkrétní výraz je v common/czech.php, já jej mám na řádku 687 a je to
'BUTTON_SEND_REG' => 'Potvrdit registraci',

To přihlášení, možností je více, musí být správně nastavený .htaccess, registrace se musí dělat přes vlastní modul pro VM, musí být strávně adresa (musí začínat www), netuším co by to mohlo být v tomto případě. Podle mého je tam něco špatně nastavené, ale co, to nelze jednoznačně říct bez toho, abych to viděl. Dejte sem tedy adresu stránek.


Dobrý večer, stránky jsou www.kouzlosportu.cz.
nastavení objednávek mám v administraci na VM - nastavení VM - nastavení registrace zákazníků.

Pak bych měla ještě otázky, jak dostanu horizontální menu, tuším, že v ccs se jmenuje pillmenu z horního rohu pod logo? Aby bylo mezi logem a nabídkou. A nepřišla jsem na to jak odstranit "hledat" vlevo nad nabídkou.

Existuje nějaká chytrá kniha jak na VM? Mám doma jen Joomlu a tam je to jen okrajově. Děkuju za rady Eva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Ukončení objednávky - hláška o nutné registraci
PříspěvekNapsal: 02 bře 2011 11:28 
Uživatelský avatar

Registrován:
25 pro 2010 12:02
Příspěvky:
290
Hmmm, no dobrý a tu registraci máte tedy nastavenou jak? Je tam Základní registrace? Pokud ne, tak ji tam nastavte. V Joomle se pak musí vypnout registrační e-mail, VM to nemá rád.
pillmenu: to určo nebude v CSS, to je jazyk Kaskádových stylů a slouží pro popis vzhledu stránek, to bude spíše pozice v šabloně. Přesunout to lze, ale v té šabloně na to musí být místo, tedy musí tam být další pozice, nebo lze upravit šablonu a tuto stávající pozici přesunout.
Hledat vlevo bude modul, tedy ve Správci modulů jej lze skrýt.
Knihy o VM jsou dvě, ale jenom anglicky a rozhodně neplánuji je přeložit. Něco naleznete tady:
http://www.vitakappa.net/joomla/internet/index.php

Joa ta registrace: máte tam registraci modulem do Joomly, to se nesmí. Musí se registrovat přes samostatný modul přímo do VM, tuším že se jmenuje mod_virtuemart_login.

Jinak k těm stránkám: nějak podivně je tam udělané SEO, část adres je v Joomlím tvaru, část má nějaké podivné SEO, to celé zrušte, tedy to, co vám to SEO (tzv. pěkné adresy) dělá, odinstalujte.

Dál, to vyskakovací menu s nabídkou kategorií je velmi špatný nápad, dejte tam normální nabídku co VM umí, nastavuje se to v tom základním modulu pro VM.

Pak ještě maličkost: při vytváření článků či odkazů v nabídkách jako alias nepište název toho odkazy s diakritikou - mrší to pak adresy. Vložte je bez háčků a čárek.

_________________
Joomla + VirtueMart + cs = eCommerce_cs-CZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
VirtueMart partneři
VirtueMart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz