Právě je 29 bře 2024 11:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VirtueMart - sbox-overlay
PříspěvekNapsal: 04 čer 2012 13:02 

Registrován:
04 čer 2012 12:06
Příspěvky:
4
Ahoj všichni,

mám prosbu.. dokázal by mi někdo poradit, jak můžu vrátit zpět update a nebo úpravu modulu?

Respektive problém je následující. Já joomle nerozumím, jsem pouze uživatel. Pomáhal mi s joomlou kamarád a ten mi změnil modul, nebo něco, co obstarávalo proces nákupu - tzn. uživatel dal " zaplatit" a běžel bezproblémový proces. Ted, po změně je ale postup jinej. po kliknutí na "zaplatit" se otevře nahrávání a vyskočí "okno" kde je tedy ten původní nákupní proces, ale ... tohle nefunguje- jednak při nové registraci chybí tlačítko registrovat a jednak je všechno v malym blbym boxu, a nikdo nic nevidí, když dá člověk nějakej krok zpět, zobrazí se v tomto boxu celý stránky a uživatel pak musí scroollovat, když se chce trochu hnout.

Pro ty, co mě pochopili ... potřeboval bych poradit, jak dostat tohle ošklivý okno s načítáním pryč tak, aby tam zůstaly moje stránky, jako to bylo doposud. Nebo případně, radu či pomoc v opravě tohoto na plně funkční -

Finanční odměna je samozřejmostí.

Hlavně, aby to už fungovalo.

Takto to vypadalo dříve bez problému a vše běželo v tomto okně nic nikde neskakalo, nenačítalo se a nezešedivělo ...

Obrázek

Nyní to vždy něco načítá, zešediví a ukáže se toto okno (stránka je v pozadí):

Obrázek


no a chyba nejzávažnější je, že se v tomto okně nedá registrovat nový uživatel, i když to možnosti nabízí, ale chybí zde tlačítko a další věc .. když se uživatel pohybuje v nakupnim procesu, tak se mu zobrazi komplet cela stranka v tomto malym boxu a musí jezdit nahoru dolu a do stran:

Obrázek

Mnohokrát děkuji za případný odpovědi, rady a pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - sbox-overlay
PříspěvekNapsal: 04 čer 2012 13:40 
Uživatelský avatar

Registrován:
25 pro 2010 12:02
Příspěvky:
290
To je VM řady 1.1? Pokud ano, tam bych se podíval do administrace obchodu, mělo by to být Nastavení VirtueMart a na první záložce je Způsob registrace zákazníka, tak nejlépe je tam dát Základní vytvoření účtu.

_________________
Joomla + VirtueMart + cs = eCommerce_cs-CZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - sbox-overlay
PříspěvekNapsal: 04 čer 2012 13:42 
Uživatelský avatar

Registrován:
25 pro 2010 12:02
Příspěvky:
290
Jinak kategorie Nové a Akční nabídka jsou normální kategorie VM a produkty se v nich přebírají do dalších kategorií? Pokud ano, tak to se řeší jinak, zboží v akci/doporučené si VM dělá sám a tuším že Nové je filtr na třídění produktů.

_________________
Joomla + VirtueMart + cs = eCommerce_cs-CZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - sbox-overlay
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 08:18 

Registrován:
04 čer 2012 12:06
Příspěvky:
4
Děkuji za odpověď .. snažil sem si s timhrát ted dva dny a dvě noci.. něco málo sem vyřešil, přepsal sem pár věcí v kodu, ale ted si nejsem jistej, jestli sem nezničil a nebo znefunkčnil další věci.

Bohužel mám upravenou joomlu od toho kamaráda a proto tohle celý je dělaný v tom základním vytvoření účtu, jak mi radíš.

A s těmi kategoriemi, nevim jak to myslíš ted? .. Do "nové" se dávají nově přidané a do akčních se dávají ty, co dám do akce.. ještě to nejni nijak dál propojené, protože ani nevím jak :D ..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - sbox-overlay
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 08:24 

Registrován:
04 čer 2012 12:06
Příspěvky:
4
Teď bych potřeboval, kde se nastavuje, co se zobrazí po úspěšné registraci? ...

Nyní, když se někdo registruje, tak ho to hodí na uvodní stránku a ani nepozná, že se přihlásil, potřeboval bych, aby ho to hodilo na připravený článek " registrace proběhla úspěšně"

a potom v druhé případě, pokud už má něco v košíku a registruje se v průběhu nakupování- tak aby po úspěšné registraci ho to hodilo zpět do košíku a ne na uvod.

Tzn. v případě, že registrace neproběhla v pořádku, aby mu byla oznámena chyba.. třeba nefunguje mi, že pokud je již registrovaný mail a on ho znova napíše, tak mu to nevypíše chybu, že mail již existuje, ale hodí ho to na uvod a uživatel ani neví, že byl registrován nebo že nebyl registrován atd .. ve skutečnosti registrován nebyl a byl pouze přesměrován na úvod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - sbox-overlay
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 08:56 
Uživatelský avatar

Registrován:
25 pro 2010 12:02
Příspěvky:
290
Takhle, jestli je ta Joomla upravovaná a jestli se tam přepisují věci přímo v kódu, tak s tím nechci mít nic společného. V drtivé většině případů se to rozvrtá tak, že už to nikdo nedá dohromady a nikdy to nebude fungovat.

Kategorie Nové a Akce: a jako jak by se to mělo propojovat? VM umí ve výpisu produktů řadit zboží podle data přidání, čili mít na to zvláštní kategorii je k ničemu. Stejně tak Doporučené/V akci je vlastnost produktu a VM umí tyto produkty řadit přednostně na stránce. Navíc to přináší duplicity a ty Google co, má nebo nemá rád?

Co se týče registrace: registrace musí být pouze přes vlastní modul VM a nesmí být přes modul Joomly a ani nesmí být přes základní modul VM. Lze tam nastavit přesměrování po registraci.

Registrace v průběhu nakupování: to myslím VM dělá, že toho člověka nechá v pokladně nebo košíku. Otázka je, co je tam všechno upravované a jak je to nastavené. Pokud se jednoduchá věc řeší místo nastavením konfigurace úpravou kódu, tak to může dělat naprosto cokoliv.

_________________
Joomla + VirtueMart + cs = eCommerce_cs-CZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - sbox-overlay
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 10:53 

Registrován:
04 čer 2012 12:06
Příspěvky:
4
Aha, no .. potřeboval bych plně funkční stránky a popravdě řečeno, nemám čas se v tom šťourat a hlavně tomu ani nerozumim tolik.

Ty děláš eshopy na zakázku?

Byla by nějaká možnost poskytnout veškerý materiály a požadavky a udělat mi novej, funkční eshop ? ... s tim, že bych si rád ponechal tuhle grafiku.

Nebo nebylo by nějaký doporučení na vytvoření novýho naprosto funkčního eshopu s tím, že v budoucnu, kdybych něco chtěl měnit, tak by byla i možná podpora? .. Stačilo by napsat požadavky změny a dohodnout se?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - sbox-overlay
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 11:32 
Uživatelský avatar

Registrován:
25 pro 2010 12:02
Příspěvky:
290
No takhle, demo a mé portfolio je zde:
http://www.vitakappa.net/ecommerce-cs-cz/

Je tam popis i nejnovější verze mého balíčku eCommerce_cs-CZ. Obsahuje vše, co je pro e-shop potřeba a je to vyladěné a nastavené. V podstatě (a tuším, že je tady na to i vlákno) je ten balíček ve dvou verzích: BASIC, ta je zadara a dříve neobsahovala některé speciality, nyní to obsahuje, neb jsem vývoj těch dvou balíčků sloučil. Pak je verze PROFI, ta má hlavně ode mne šablonu. Ta obsahuje třídění produktů podle výrobců, loga výrobců, filtrování podle stavu produktu v skladu, lepší zobrazování produktů a tak.

Více viz soukromá zpráva. Kontakt kdyžtak ICQ 420264291, jsem on-line.

_________________
Joomla + VirtueMart + cs = eCommerce_cs-CZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - sbox-overlay
PříspěvekNapsal: 07 čer 2012 11:35 
Uživatelský avatar

Registrován:
25 pro 2010 12:02
Příspěvky:
290
Tak SZ nebude, páč si neotevřu profil, tak tedy buď ICQ nebo e-mail: info@vitakappa.net

_________________
Joomla + VirtueMart + cs = eCommerce_cs-CZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
VirtueMart partneři
VirtueMart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz