Právě je 29 bře 2024 00:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VirtueMart - Registrácia zlyhala: Nebol nájdený overovací kó
PříspěvekNapsal: 22 led 2013 15:29 

Registrován:
22 led 2013 15:28
Příspěvky:
31
Zdravím, mám takýto problém nainštaloval som si Joomla 2.5.8, následne som si nainštaloval Virtuemart 2.0.18a.

A môj problém spočíva v tom že keď si dám do košíka určitý produkt a následne postupujem objednávkou čiže vyplním fakturačné údaje a aj registračné údaje čiže sa aj zaregistrujem, tak ma systém automaticky prihlási čo by bolo OK, lenže mám nastavené overovanie e-mailov cez aktivačný link, čo pri vyplnení fakturačných údajov a zaregistrovaní aj spomenie že Vám príde aktivačný link a že na neho treba kliknúť, lenže ak idem do e-mailu a kliknem na aktivačný link tak mi načíta iba index.php pretože som prihlásený, a keď sa odhlásim a potom kliknem na overovací link v e-maili tak mi napíše že:



Registrácia zlyhala: Nebol nájdený overovací kód.



Skúšal som aj novú inštaláciu celej Joomla a virtuemartu na novej subdomene či nie je problém že dáky modul alebo niečo pozmenilo ako nemalo, skúšal som aj znovu nainštalovať staršiu verziu virtuemartu 2.0.16 ale žiadna zmena furt to robí to isté.



Web mám na vlastnej domene a na serveroch hostingovej firmy, aby ste boli v obraze o čo sa jedná.



Ešte uvediem že až tak sa do php nevyznám ale jednoduchšie veci nie je problém spraviť ak poradíte ako by som to mohol opraviť aby to fungovalo.



Ďakujem za každú radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Registrácia zlyhala: Nebol nájdený overovací kó
PříspěvekNapsal: 22 led 2013 16:00 
Uživatelský avatar

Registrován:
25 pro 2010 12:02
Příspěvky:
290
Sám Soeren říká: pro VM vypnout ověřovací e-mail.

Čili to vypněte a bude to nejspíše fungovat. Jako ochranu proti robotům pak použijte nějakou Captchu.

_________________
Joomla + VirtueMart + cs = eCommerce_cs-CZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Registrácia zlyhala: Nebol nájdený overovací kó
PříspěvekNapsal: 31 led 2013 21:55 

Registrován:
22 led 2013 15:28
Příspěvky:
31
Ok tak vypnem to ale potom nastane druhy problem a to ze ked pouzijem napriklad tento plugin plg_easycalccheckplus ktory by mal na Virtuemarte 2 fungovat tak mi overovanie nezobrazuje vsade, zobrazuje ho iba pri opytat sa na tovar a pri registracii pocas objednavky tovaru, ale pri registracii cez upravu fakturacnej adresi ho uz nezobrazuje (takze tu je hned diera pre roboty)

A ak pouzijem KeyCaptcha ktory by tiez mal fungovat pre Virtuemart 2 tak ten mi zas zobrazuje iba overovanie na opytat sa na produkt, ale pri objednavke nie kde sa clovek pocas objednavky registruje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Registrácia zlyhala: Nebol nájdený overovací kó
PříspěvekNapsal: 01 úno 2013 10:19 

Registrován:
16 srp 2012 08:03
Příspěvky:
114
<muj nazor>
pokud chcete sve zakazniky otravovat/buzerovat, jste na nejlepsi ceste
zadny vetsi eshop nema captchu/overovani zakaznikova mailu/... a tohoto bych se drzel
proc to tak maji?

proc klast pri registraci, nakupu, ... zakaznikovi prekazky do cesty?
proc jej nutit opisovat pro nej blbe citelny kod, ktery stejne neni 100% ucinny?
proc, kdyz uz jsem prihlasen, bych mel vubec nejaky kod opisovat - pri uprave adresy/profilu/objednavce (jsem preci zakaznik)?
proc mit overeni mailu pres nejaky zaslany token => nenakoupim u vas, protoze chci nakoupit ted a ne za pul hodiny, nez mi neco dojde na mail, co si mam otevrit/overit, kdy mi to overeni napriklad blbe zalomi mail. klient, ...

vsechny tyto implementace podobnych veci vedou jen k vetsi nastvanosti potencionalniho zakaznika

jinak vse vyse uvedene je i o pristupnosti a dobre prehlednosti/architekture eshopu
<konec meho nazoru>

_________________
Webové stránky v Joomla a eshop Virtuemart pro Váš web.
Migrace z nižších verzí, pomoc s nastavením či zabezpečením, SEO pro joomlaweb, ...
V případě potřeby mě kontaktujte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Registrácia zlyhala: Nebol nájdený overovací kó
PříspěvekNapsal: 01 úno 2013 15:39 

Registrován:
22 led 2013 15:28
Příspěvky:
31
No mne nejde o buzorovanie a obtazovanie zakaznikov, ale o to ze po case mi na druhom e-shope ktori mi funguje daky rok a pod zacali chodit spamovacie e-maili na dotaz o tovere od robotov, denne dost vela a tomu by som sa chcel predom vyhnut.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Registrácia zlyhala: Nebol nájdený overovací kó
PříspěvekNapsal: 02 úno 2013 22:22 

Registrován:
16 srp 2012 08:03
Příspěvky:
114
ale ve vysledku to je obtezovani svych zakazniku
moznosti je nekolik
- formular odstranit a nahradit jinym, kvalitnejsim
- formular odstranit uplne (kolik jich denne mate?)
- do formulare si dodelat neviditelne pole, ktere kdyz bude vyplnene, nepujde form odeslat => robot vyplni vse a ma problem, clovek pole nevidi a pole nevyplni => v poradku

_________________
Webové stránky v Joomla a eshop Virtuemart pro Váš web.
Migrace z nižších verzí, pomoc s nastavením či zabezpečením, SEO pro joomlaweb, ...
V případě potřeby mě kontaktujte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart - Registrácia zlyhala: Nebol nájdený overovací kó
PříspěvekNapsal: 02 úno 2013 23:30 

Registrován:
22 led 2013 15:28
Příspěvky:
31
To s tym neviditelnym polom sa mi velmi pozdava, problem je ten ze neviem ako to spravit som dost zaciatocnik v tomto smere, ak by bol niekde podrobny navod tak by som bol velmi vdacny ak by mi dakto dal odkaz.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
VirtueMart partneři
VirtueMart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz