Právě je 19 dub 2024 07:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VirtueMart Email Manager - Zobrazení proměnných
PříspěvekNapsal: 03 pro 2014 11:39 
C4 zákazník

Registrován:
23 říj 2011 13:53
Příspěvky:
112
Přeji hezký den, netušíte někdo odkud se načítají pole pro email zákazníkovi ve virtuemart 2.? nainstaloval jsem si nového email managera a nějak se mi nedaří to solidně rozchodit. Jde mi o načítání již předvyplněných polí, viz.

Objednávka číslo: [ORDER_NUMBER]
Objednávka přijate dne: [TODAY_DATE]
Aktuální status objednávky: [ORDER_STATUS]

Jde mi o informace v hranatých závorkách, které u všech polí nesedí a tím pádem se nic nenačte. Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart Email Manager - Zobrazení proměnných
PříspěvekNapsal: 05 pro 2014 12:38 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

proměnné máte správně. Ale bohužel se jedná o placené rozšíření, které nemám k dispozici, takže jeho správnou funkčnost nemohu otestovat. Doporučuji Vám se s problémem obrátit přímo na tvůrce rozšíření. Samozřejmě pokud by byla pro vyřešení problému nutná naše asistence, neváhejte nás kontaktovat.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart Email Manager - Zobrazení proměnných
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014 07:50 
C4 zákazník

Registrován:
23 říj 2011 13:53
Příspěvky:
112
Mockrát děkuji za odpověď ale stejně by mě zajímalo, kde se ty současné proměnné, které se vypisují do emailu zákazníkovi dají najít. Já jsem uvedl v prvním postu příklad, kde to víceméně sedí ale například pro výpis objednaných položek mám v novém email managerovi toto [COM_VIRTUEMART_ACC_ORDER_INFO] a tam se žádné zboží po odeslání potvrzení nevypíše. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: VirtueMart Email Manager - Zobrazení proměnných
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014 17:12 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8504
Dobrý den,

rád bych Vám poradil, ale jak psal již v předchozím příspěvku, pokud rozšíření nemám k dispozici, tak Vám nejsem schopen takové informace sdělit. Rozšíření může proměnné získávat pomocí standardních proměnných/funkcí aplikace VirtueMart, nebo nějakou vlastní cestou. Takže pokud chcete zjistit, jak rozšíření funguje, tak musíte prohledat zdrojový kód. Při hledání použijte název některého z polí a postupnou analýzou se dopátráte zdroje. Takže třeba text COM_VIRTUEMART_ACC_ORDER_INFO naleznete přímo v překladech aplikace VirtueMart a používá se v různých částech obchodu (např. v detailu objednávky). V případě českého překladu ho naleznete v souboru language/cs-CZ/cs-CZ.com_virtuemart_orders.ini na řádku:
Kód:
COM_VIRTUEMART_ACC_ORDER_INFO="Informace o objednávce"

Ale jak s touto proměnnou pracuje rozšíření VirtueMart Email Manager Vám nejsem schopen říci, protože ho nemám k dispozici. Jednalo by se o pouhé spekulace. Takže pokud Vám v zakoupeném modulu něco nefunguje a nevíte si s tím rady, obraťte se prosím s dotazem přímo na jeho tvůrce.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
VirtueMart partneři
VirtueMart Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz