Právě je 29 bře 2024 08:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Redakční systém pro encyklopedie
PříspěvekNapsal: 08 srp 2017 10:12 

Registrován:
08 srp 2017 09:44
Příspěvky:
2
Dobrý den, byl jsem na Vás odkázán kolegy z webhostinguC4. Klientem zatím nejsem, můj dotaz, prosba o radu, před aktivací placeného hostingu je:

Chtěl bych provozovat webovou hudební encyklopedii, s tím, že bych využil některý z redakčních systémů, které podporujete. Jelikož tyto redakční systémy nabízejí stovky šablon, nedokážu se plně orientovat v nabídce. Pro provoz zamýšlených, víceméně statických encyklopedických stránek typu - na liště abeceda, po rozkliknutí písmene se rozbalí menu (interpret), po kliknutí na interpreta - kapelu se objeví text o kapele, diskografie, odkazy atd., eventuelně se dá rozkliknout ještě konkrétní album. K tomu nějaké žebříčky nejlepších alb jednak od konkrétní skupiny a např. na liště ještě "nejlepší alba všech dob" (hlasy posílají čtenáři webu). Jako nejlepší se mi jeví redakční systém Joomla, ale velmi bych přivítal radu, který z redakčních systémů se Vám jeví jako nejvhodnější pro tento typ webu, pokud máte nějaké odezvy od klientů.

Děkuji za jakoukoliv odpověď.
S pozdravem Eminger Dan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redakční systém pro encyklopedie
PříspěvekNapsal: 08 srp 2017 10:12 
C4 podpora
Administrátor

Registrován:
23 čer 2009 11:44
Příspěvky:
313
Dobrý den,

jelikož jste nebyl identifikován jako zákazník Webhostingu C4, pro který je diskuzní fórum určeno, Váš dotaz není brán jako prioritní. Pokud bude téma delší dobu bez reakce, dojde k jeho odstranění.

_________________
Webhosting C4
http://www.c4.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redakční systém pro encyklopedie
PříspěvekNapsal: 08 srp 2017 11:28 
C4 zákazník

Registrován:
15 srp 2016 12:22
Příspěvky:
54
Bydliště:
Albrechtice
Dobrý den. Já osobně mám nejlepší zkušenosti s RS wordpress, který má více druhů wiki pluginů. Nicméně bych vám asi doporučil si jednotlivé RS či přímo wiki systémy vyzkoušet na vašem pc (localhostu). Můžete k tomu využit servery, které emulují prostředí jako na webhostingu. Například Vertrigo server, Wamp server .... A sám si tak vybrat pro sebe nejlepší variantu.

S přáním hezkého dne - Majkis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Redakční systém pro encyklopedie
PříspěvekNapsal: 08 srp 2017 14:49 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 08:14
Příspěvky:
8492
Dobrý den,

opravdu bude nejlepší si samotné redakční systémy a jejich rozšíření vyzkoušet. Kromě redakčního systému Joomla (+ rozšíření) můžete zkusit i zmíněný WordPress (+ rozšíření), který patří mezi uživatelsky nejpřívětivější systémy. Pro podobné databáze je také vhodný redakční systém Drupal, ale ten je již náročnější. Na vyzkoušení systémů Vám případně můžeme zapůjčit testovací demo doménu, stačí požádat na podpora@c4.cz.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
Redakční systémy Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz