Právě je 27 dub 2024 19:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PrestaShop - Zvolený dopravce po přihlášení
PříspěvekNapsal: 17 říj 2011 15:15 

Registrován:
17 říj 2011 15:05
Příspěvky:
2
Dobrý den,
chtěl by jsem Vás poprosit o radu a to když vložím zboží do košíku a kliknu na pokladna, tak se mi zobrazí zboží v košíku a jako dopravce je vybraný osobní odběr. Potom kliknu na přihlášení, po přihlášení se zvolený dopravce sám přepne na Česká pošta, ale dole v způsobu platby zůstane Platba při osobním odběru, kde po kliknutí na dopravce česká pošta se teprve zobrazí volby bankovní převod a dobírka. Už jsem zkoušel různé nastavení v BO dopravci, ale zatím stejný výsledek. Proto by jsem se chtěl zeptat jak se nastavuje dopravce a způsob platby, který bude default po přihlášení zákazníka ?
Předem Vám děkuji za Vaši odpověď


Přílohy:
platba.PNG
platba.PNG [ 31.75 KiB | Zobrazeno 1677 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Zvolený dopravce po přihlášení
PříspěvekNapsal: 18 říj 2011 11:37 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

standardně se automaticky vybírá dopravce, kterého máte nastaveného v poli Výchozí přepravce (v sekci Shipping - Carriers - Volby přepravce). Způsoby plateb se zobrazují až po zadání adresy nebo po registraci, protože záleží na zemi, pro kterou je způsob platby dostupný. Proto je divné, že se Vám zobrazuje způsob platby "Platba v hotovosti pří osobním odběru" ještě před zadáním adresy. Vyzkoušejte modul pro tento způsob platby deaktivovat a otestujte, jestli se Vám pak platby zobrazí správně. Také můžete otestovat chování tohoto procesu na naší demo instalaci http://prestashop.demo2.cz.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Zvolený dopravce po přihlášení
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 11:50 

Registrován:
17 říj 2011 15:05
Příspěvky:
2
Dobrý den,

já jsem nastavil výchozího dopravce Osobní odběr, který se správně při objednávce nastavuje. Jediný problém je, že když vložím zboží do košíku, kliknu na košíku na ikonu Pokladna, tam zvolím, že již mám účet napíši email, heslo a po přihlášení, se mi změní vyznačení dopravce (TEČKA) na česká pošta a dole je výběr platby Hotově při osobním odběru. Když ale kliknu na tuto platbu (hotově při osob. odběru), tak v rekapitulaci je správně osobní odběr (i když byla tečka u česká pošta), jen z neznámého důvodu se mi vyznačí po přihlášení česká pošta i když je aktivní osobní odběr. Nevěděl by jste jakým způsobem by šlo toto odstranit, aby po přihlášení nepřepla označení (Tečka) u dopravce ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PrestaShop - Zvolený dopravce po přihlášení
PříspěvekNapsal: 19 říj 2011 13:01 
C4 podpora
C4 podpora

Registrován:
30 čer 2009 09:14
Příspěvky:
8507
Dobrý den,

pokud máte stránky umístěné na Webhostingu C4, tak mi pošlete soukromou zprávou jejich název. Podívám se na problém přímo na nich.

_________________
Radek Plašil
Webhosting C4
https://www.c4.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
FTP Uploader
Staňte se naším zákazníkem!
Hledáme kolegy
PrestaShop partneři

Seznam všech partnerů

PrestaShop Hosting
Návody pro C4

© 2009-2024 ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o. Kontaktní e-mail: forum@c4.cz
Diskuzní fórum využívá technologie: phpBB, phpBB-SEO.com, phpBB.cz